Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще ме спрат ли от движение ако повдигна нивата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ще ме спрат ли от движение ако повдигна нивата

    Здравейте колеги.
    Искам да сложа мостове от нещо друго с цел да стане бая по висока нивата. Как стоят нещата с КАТ.

  • #2
    От: Ще ме спрат ли от движение ако повдигна нивата

    Първоначално публикуван от Milanov_88 Преглед на мнение
    Здравейте колеги.
    Искам да сложа мостове от нещо друго с цел да стане бая по висока нивата. Как стоят нещата с КАТ.
    По принцип всяко нещо което се модифицира към дадено МПС е незаконно, поне докато не минеш през технотест и да го одобрят, а иначе ако ще я караш само в гората и по черно, без я да караш по републиканските пътища няма да имаш ядове, ако не прекалиш поне на външен вид с тунинга и да е станал голям монстер, повечето катаджии обикновено си затварят очите но.......

    Коментар


    • #3
      От: Ще ме спрат ли от движение ако повдигна нивата

      Интересно ми е какви мостове ще се слагат на нивата.
      Тя и така си е с кекави ламарини, а ако и се сложи нещо по-яко, мале, мале...

      Иначе всичко е незаконно докато не мине през узаконяване, ама с други мостове не чакай изобщо да минеш.
      Ако толкова искаш-мини на ГТП в оригиналния вид, и слагай новите мостове. Така ще имаш поне година възможност за легално движение по пътищата. Но на полицаите няма да им струва нищо да спрат колата от движение, ако им се набиеш.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Ще ме спрат ли от движение ако повдигна нивата

        Адаш, твоят подпис казва всичко! Иначе, директно на въпроса - безнаказано може да се монтира на даден автомобил само нещо, което е сертифицирано за тази марка и район. Демек ако има някоя силова броня или двигателен мост, който си върви със сертификатите за движение из евросъюза, можеш да го монтираш на Нивата без да те заключат след това. За жалост, аз поне не знам някой да си е създал толкова грижи специално за детайли за Нива. Всичко е ""мейд бай "гараж-тунинг"".
        Последно редактирано от коко келеша; 25-07-16, 06:23.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X