Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Терано 2.7 Зексел система

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за Терано 2.7 Зексел система

    при прочет с екуталк ми дава код на грешка 17 adjust resistor никакви други ... иначе проблема е главно в това че колата пали трудно студена а топла просто няма палене , ако не се изключи датчика за температура на охладителната течност подаващ информация към компа чак тогава пали и то пак трудничко свещи кабели датчик температура проверени и всичко е 6 ( след запалване колата върви идеално ) само да не ви се налага да я палите моля помагайте... слушам всякакви предложения не съм технически неграмотен но зациклих слчтам че с ваша помощ ще се справим БЛАГОДАРЯ предварително на всички

  • #2
    От: помощ за терано 2.7 зехел система

    вдигни и предварението!
    Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

    Коментар


    • #3
      От: помощ за терано 2.7 зехел система

      Авансатора премери с мултицет.Намира се под хидравличната глава на ГНП.Около 16-17 ома е съпротивлението му.Ако е наред ,както ти каза колегата по горе премести помпата в предварение.
      РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

      0895шест29410 .

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за Терано 2.7 Зексел система

        мерси утре ще премеря и ще пиша...
        да уточним само като казвате предварение имате в предвид от капака на помпата нали ?

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за Терано 2.7 Зексел система

          Първоначално публикуван от nikolay_en4ve Преглед на мнение
          мерси утре ще премеря и ще пиша...
          да уточним само като казвате предварение имате в предвид от капака на помпата нали ?
          Не.Помпата се върти от прорезните канали на закрепването и към фланеца на мотора.Капака не пипай ще си разбъзикаш горивата.
          РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

          0895шест29410 .

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за Терано 2.7 Зексел система

            Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
            Не.Помпата се върти от прорезните канали на закрепването и към фланеца на мотора.Капака не пипай ще си разбъзикаш горивата.
            хмм. гледах но не видях откъде се върти . сигурен ли си че се върти на 2.7 125 коня иначе мерих всичко е здраво

            ( благодаря много за помоща

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за Терано 2.7 Зексел система

              Първоначално публикуван от nikolay_en4ve Преглед на мнение
              хмм. гледах но не видях откъде се върти . сигурен ли си че се върти на 2.7 125 коня иначе мерих всичко е здраво

              ( благодаря много за помоща
              Сигурен съмНатиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l1000.jpg
Прегледи:1
Размер:149.2 КБ
ID:5720522
              РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

              0895шест29410 .

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за Терано 2.7 Зексел система

                Сега да видим и на къде се върти

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за Терано 2.7 Зексел система

                  Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                  Сега да видим и на къде се върти
                  това е лесно обратно на въртенето на мотора за предварение... нооо , толкова ли съм сляп че да не видя че има канали за центровка
                  (благодаря много момчета ако мога аз да съм полезен с нещо с удоволствие помагам за жалост съм само професионален пчелар но ако има нещо свиркъите )

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за Терано 2.7 Зексел система

                    Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                    Сигурен съм[ATTACH=CONFIG]874204[/ATTACH]
                    извинявам се колега но това не е моята помпа аз съм със зъбни колела терано 2.7 125 коня 97година

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за Терано 2.7 Зексел система

                      Първоначално публикуван от nikolay_en4ve Преглед на мнение
                      това е лесно обратно на въртенето на мотора за предварение... нооо , толкова ли съм сляп че да не видя че има канали за центровка
                      (благодаря много момчета ако мога аз да съм полезен с нещо с удоволствие помагам за жалост съм само професионален пчелар но ако има нещо свиркъите )
                      В случая да, иначе по принцип важи правилото вала на помпата в каква посока се измества спрямо корпуса, защото има конструкции където корпуса е строго фиксиран и се завърта вала.
                      Помпата по горе не е на Терано, плюс това е и Бош, но конструкцията е близка, така, че колегата е прав - върти се помпата. Вземи нещо огледала, разгледай внимателно и ще видиш за какво става въпрос.
                      Но, имай в предвид, че вероятно с по голямо предварение + по голяма циклова порция ще се подобри паленето, но е временно решение.
                      Помпата е с износен елемент и иска ремонт.
                      Последно редактирано от Аndro 160; 26-07-16, 09:13.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X