Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

    Двигатела да е тип ВАМО дизел, по възможност с два маховика, може хоризонтален, може и вертикален, колкото по голям толкова по добре, може и с липси или за ремонт. Да няма спукано, окъртено заварки и много ръжда.
    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

  • #2
    От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

    Кое Вамо ти трябва ? Вамо Перкинз Д 2500 или Вамо Перкинз Д 3900 ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Кое Вамо ти трябва ? Вамо Перкинз Д 2500 или Вамо Перкинз Д 3900 ?
      Станьо, така не знам по тия данни кое какво е. Нямаш ли някакви снимки, аз не съм и много ориентиран по тия модели но колкото по голям по добре. Станьо, търси нещо и пиши на лични.
      При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

      Коментар


      • #4
        От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

        Единя Д 2500 е три цилиндровия Перкинз Д 3900 е четири цилиндровия . Двата ги слагаха на времето на каквото се сетиш мотокари ; генератори ; водни помпи и на ГАЗ 53 . Питай Тони (стария) той имаше газка с такъв двигател и много части . По принцип три цилиндровия Д 2500 е малко несполучлив но четворката Д 3900 е много корав двигател който можеш да го скапеш само ако го оставиш без масло и вода едновременно . На повечето им качваха заводски румънска роторна ГНП Мефина но има и с чешка редова бутална Мотор Пал която е много по добра .
        Последно редактирано от sek.1; 23-07-16, 05:09.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Единя Д 2500 е три цилиндровия Перкинз Д 3900 е четири цилиндровия . Двата ги слагаха на времето на каквото се сетиш мотокари ; генератори ; водни помпи и на ГАЗ 53 . Питай Тони (стария) той имаше газка с такъв двигател и много части . По принцип три цилиндровия Д 2500 е малко несполучлив но четворката Д 3900 е много корав двигател който можеш да го скапеш само ако го оставиш без масло и вода едновременно . На повечето им качваха заводски румънска роторна ГНП Мефина но има и с чешка редова бутална Мотор Пал която е много по добра .
          Ооо Станьо, много се разминаваме от това което ми обясняваш и това което търся. Остави тия перкинси, познати са ми до болка, имах камион на времето "преслав" с четворка такъв знам ги и тройките. Търся много старата версия на едноцилиндров дизел чайник с маховиците, или подобен но производство най малко миналия век. Ръчно развъртане, декомпресор и силата на маховиците. Бавнооборотен, мноого, много.
          При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

          Коментар


          • #6
            От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

            Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
            Ооо Станьо, много се разминаваме от това което ми обясняваш и това което търся. Остави тия перкинси, познати са ми до болка, имах камион на времето "преслав" с четворка такъв знам ги и тройките. Търся много старата версия на едноцилиндров дизел чайник с маховиците, или подобен но производство най малко миналия век. Ръчно развъртане, декомпресор и силата на маховиците. Бавнооборотен, мноого, много.
            Трудна работа .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Трудна работа .
              Има го някъде в някой сламник, стои и си ръждясва. Но нали знаеш, кой каквото търси, все си го намира!
              При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

              Коментар


              • #8
                От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

                https: //bazar.bg/обява–14961464/дизелов-двигател-вамо а този видя ли го колега.
                Последно редактирано от nickbochev; 23-07-16, 21:19. Причина: линк

                Коментар


                • #9
                  От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

                  Първоначално публикуван от asterot Преглед на мнение
                  https: //bazar.bg/обява–14961464/дизелов-двигател-вамо а този видя ли го колега.
                  Видял съм го отдавна, след като писах на продавачката, тя му вдигна цената двойно но нека постои така пък ще говорим пак. По принцип това е двигателя който търся, но ми се иска по голям.
                  Последно редактирано от nickbochev; 23-07-16, 21:19. Причина: линк
                  При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                  Коментар


                  • #10
                    От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

                    Мой съсед имаше подобен но беше Дойц, ако те вълнува ще попитам какво му е минало и бъдеще.

                    Коментар


                    • #11
                      От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

                      Мога да помогна с Вамо едноцилиндрово напълно работещо Ето такъв трябва да беше
                      https://www.youtube.com/watch?v=skK4y9rTUCM
                      Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

                      Коментар


                      • #12
                        От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

                        Първоначално публикуван от puh4 Преглед на мнение
                        Мой съсед имаше подобен но беше Дойц, ако те вълнува ще попитам какво му е минало и бъдеще.
                        Разпитай колега, а това че е Дойц може и да е по добре.
                        При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                        Коментар


                        • #13
                          От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

                          Първоначално публикуван от bobi8603 Преглед на мнение
                          Мога да помогна с Вамо едноцилиндрово напълно работещо Ето такъв трябва да беше
                          https://www.youtube.com/watch?v=skK4y9rTUCM
                          Ако е този от Байкушева махала, отдавна водя някакви преговори със собственика но ми е малък.
                          При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                          Коментар


                          • #14
                            От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

                            Да той е .Знам че е 7 конски сили 1500 оборота .Модела е 107.Цената е 200 лв.
                            Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

                            Коментар


                            • #15
                              От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

                              Ще питам само да го мярна, че ходи на вилата си. Помня преди 10 години го извади веднъж пали на бенц после мина на газ за горене.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X