Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    В това сименсче няма толкова чар . Бензиново е .
    Е така е, и защото пали лесно.
    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

    Коментар


    • #32
      От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

      За ВАМОто, някой знае ли от какво стават елемент и разпръсквач, пък и риза и бутало ме интересуват 130мм. е диаметъра? Клапани също, защото съм сигурен че са ползвани готови части и детайли от нещо.
      При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

      Коментар


      • #33
        От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

        Шкода мадара буталото е 130мм. С поздрав Борето

        Коментар


        • #34
          От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

          130мм бутала имат Т-150 в оригиналният си мотор СМД-62,на ЯМЗ-овете(краз и маз и К-700,К-701,ДТ-75) са също 130мм и са взаимозаменяеми за изброените модели,но са различни от СМД-62 по конфигурация.По-масивни са и със ниско разположен бутален болт.По спомен,елемента е с вградена рейка в алуминиев корпус и се сменя комплект.Имах комшия със такава чудесия,ходеше да реже дърва из селата наоколо.Вамото му беше с вертикален цилиндър и движеше с бутало 105мм от Зил,елемент-помпата беше на Мотоr-Pal Чехия.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #35
            От: КУПУВАМ ДВИГАТЕЛ

            Да, помпата е такава с алуминиев корпус, но на твоя комшия двигателя щом е вертикален е от по малките с единя маховик. Елемент са ми намерили от трактор щайер, но не съм ходил да го взема и да видя дали ще е същия. Разпръсквач ми казаха че е от късите и ставал от голф, но събирам още информация. Изпускателния клапан стана от ИФА само дето е по дълъг та се реже и му направих нов канал за кученцата. Смукателния може да се преправи и от С100 КИРОВЕЦ но трябва да намалям и дължината и диаметъра на стеблото, а от шкода не съм търсил клапани, може да са по близо да истината. Търсенето и разпитването продължават. То това ми е интересното, но ще го препипам навсякъде и то безкомпромисно.
            При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X