Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

    Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
    Щото не си си купил още Патрол дълга база да види тогава жената какво е Газка бордова.....Вранглера ще и се стори като Корса двуврата
    Е, това аз няма да го понеса, камо ли жената
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #32
      До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

      ....аз пък не бих си заменил 124 купето за джипка..... всъщност не бих я заменил за нищо, защото е прекалено перфектна..... То затова си търся и джипка, защото ми е толкова лъскава машината, та дори не ми се кара вече.... Майтап.... с уеееки частици истина...

      Сериозно - трябва си кола за дълго комфортно пътуване и кола за всеки ден из града и около него... Варна за лека кола не става определено. Няма нито една... ама честен кръст - нито една улица добре асфалтирана открай до край.... Приспособил съм си един голф 2 за всеки ден, а за жена ми търся джипка - та да ходя по горите през викенда (ама за жена ми е де, да не си помислите нещо...........)
      Пробвах с голфетата горите и полята - няма проблем... пък и да има проблем се кефя, нали съм див, но за по-труден терен трябва по-отговорно отношение - демек - `жип.... и напътствия от форума...
      Последно редактирано от Георги Иванов (gorbi); 14-11-07, 06:42. Причина: едит

      Коментар


      • #33
        До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

        Твърдо гласувах НЕ!
        Скоро ми се наложи да мисля по този проблем.
        Макар че бе сложен за мен , точно 5 минути бяха нужни за да се откажа.
        [SIGPIC][/SIGPIC]
        SJ 413

        Коментар


        • #34
          До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

          Аз мислих мислих и го измислих сега имам и джип и лека кола.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #35
            До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

            Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
            Надявам се никога да не ми се наложи да сменя джипа с кола. Голяма мъка ще е!
            +10. Това е и моя отговор.
            Приятели не се печелят - губят се завинаги.
            УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
            Времето е ценно, само ако не бързаш.
            0889623098

            Коментар


            • #36
              До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Аз мислих мислих и го измислих сега имам и джип и лека кола.
              Горното пожелавам на всички!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #37
                До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                Не гласувах....
                Няма достатъчно опции в тая анкета...
                Бих си заменил джипа за друга кола....ако после мога да я продам и да си купя по-хубав джип с парите
                Divers do it deepеr

                Коментар


                • #38
                  До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                  Първоначално публикуван от deepdiver_ Преглед на мнение
                  Не гласувах....
                  Няма достатъчно опции в тая анкета...
                  Бих си заменил джипа за друга кола....ако после мога да я продам и да си купя по-хубав джип с парите
                  Е т'ва е пример за краен случай.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                    Първоначално публикуван от deepdiver_ Преглед на мнение
                    Не гласувах....
                    Няма достатъчно опции в тая анкета...
                    Бих си заменил джипа за друга кола....ако после мога да я продам и да си купя по-хубав джип с парите
                    Споделям мнението. И да се наложи да продам джипа веднага ще се оглеждам да се обзаведа с друго возило "щарпущар"
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #40
                      До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                      Ако го сменя ще е пак с джип.Точка.
                      [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                      Коментар


                      • #41
                        До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Аз мислих мислих и го измислих сега имам и джип и лека кола.
                        Това важи и за моето семейство с пълна сила. И аз и съпругата ми си имаме л.а., а за уйкенда се "сместваме" някакси в едно ГрандЧе.
                        Всяко нещо си има своите "+" и "-"
                        Но свободата с 4х4, Санчо е велико нещо!
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #42
                          До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Това важи и за моето семейство с пълна сила. И аз и съпругата ми си имаме л.а., а за уйкенда се "сместваме" някакси в едно ГрандЧе.
                          Всяко нещо си има своите "+" и "-"
                          Но свободата с 4х4, Санчо е велико нещо!
                          А така колега,и аз бих направил същото,ама чак да се разделям с него не бих желал.
                          Абе привързан съм към него,той е начин на живот-както се изрази един колега по-на горе.
                          Хайде със здраве
                          Kawasaki GTR 1400

                          Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                            Момци, какви ги говорите? Кой ще слезе от джипа, да кара кола? Ако някой толкова е любител на високите скорости да си вземе и някаква малка спортна кола за избиване на другите дяволи неизбити в гората, но да минеш от джип само на кола - не благодаря.
                            Колите си имат своето предназначение - не оспорвам, че може да се спести малко време с кола, но винаги, като се прехвърля в някоя от колите имам чувството че съм седнал на разстояние една щайга от пътя.
                            Твърдо НЕ. Обмислям даже покупката на шосеен джип специално за шосе.
                            Единственото което ми доставя по-голямо удоволствие от джипа е атв-то, но то пък е съвсем непригодно за асфалт.
                            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                            Коментар


                            • #44
                              До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Аз мислих мислих и го измислих сега имам и джип и лека кола.
                              И мотор си требе,и не един .Чопър кога настроението ти е тежкарско, пистарка кога ти е набримчено, ендуро кога искаш да побегнеш от себе си дори
                              Тоест кола,джип,три мотора,и един трактор кога те натисне селянията

                              Коментар


                              • #45
                                До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                                Абе к`во да ви кажа, имах един TLC`70, беше ми първия, карах го 2 години и нещо му се разсърдих и го продадох - ей така без нужда, в момента в който ми го взеха се разболях......... карам леката кола и навиците при шофиране които си бях създал от тойтата - ЙОК не стаааа Една година така карам и гледам, карам и мисля (по едно време усетих че само карам) и сега отново свиквам на старите навици вече с TLC`90. Така че навиците са нещо стращно!!! - и го разбираш, когато ти се наложи да ги промениш........
                                TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                                "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X