Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

    Аз съм на междинна позиция

    Ако имах право само на една машина бих избрал нещо, което е сравнително комфортно на пътя, но става донякъде и за гората.

    За щастие такива ограничения няма и предпочитам две профилирани машини . Обаче и нормална кола, където имаш чуството, че ти се влачи гъза по земята, не искам. Предпочитам микрован(сега карам рено сеник и съм много доволен) или комфортен, но не ставащ за гората паркетник(нещо се замислям сериозно за фрийлендър вместо реното). Горски джип също не бих карал ежадневно. Е, точно в момента го правя от 2 - 3 седмици, докато чакам другата кола да излезе от сервиза (...тук следва продължителна цензурирана част по адрес на сервиза...). И това само затвърждава решението ми . Също и това задължително да имам две машини, че едната, ако влезе в сервиз и...
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • #17
      До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

      Зависи
      разбира се от конкретно предложение
      но като цяло по-скоро не
      въпреки че и некоя тупалка с надута турбина и заден мост е голяям кеф
      No Pain No Gain...
      Прости хора и силен вятър спиране нямат.....Не понасям бившия кмет!!!
      RR P38
      КТМ 530 ЕXС

      Коментар


      • #18
        До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

        По бих направил обратното.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #19
          До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

          Аз например никога не бих карал джип на асфалта (ежедневно) само поради факта да покажа че карам джип,но пък не бих останал без такъв за гората-никога
          Силата за асфалтово превозно средство изцяло е в полза на леките автомобили,множество тестове са доказали това твърдение на ниво активна и пасивна безопасност,другите предимства май е излишно да коментирам
          Говоря за джипове , а не SUV-ве, чията проходимост е сравнима с едно комби4Х4, е не всички де
          Затова не съм гласувал в темата,според мен двата полюса са абсолютно несъвместими
          sigpic УАЗ-452

          Коментар


          • #20
            До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

            Само да питам, Вранглера ми СУВ ли е? Щот съм установил че е перфектнен градски автомобил - компактен, енергонаситен, маневрен и удобен за паркиране навсякъде и по всякакъв начин. Разхода не го слагам в случая, той е такъв като за всяка кола с такъв двигател, било то и лека. Според мен в урбанистичната джунгла си трябва приспособено за града возило а то не е лека кола определено.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              Само да питам, Вранглера ми СУВ ли е? Щот съм установил че е перфектнен градски автомобил - компактен, енергонаситен, маневрен и удобен за паркиране навсякъде и по всякакъв начин. Разхода не го слагам в случая, той е такъв като за всяка кола с такъв двигател, било то и лека. Според мен в урбанистичната джунгла си трябва приспособено за града возило а то не е лека кола определено.
              Ееее па ти..... естествено че не е СУВ
              sigpic УАЗ-452

              Коментар


              • #22
                До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                Аз бих го бартеросал но не и за обикновен автомобил.
                Мразя обикновени неща.

                А Вранглера като не е СУВ какво е.
                Не ги научихте бре.

                Коментар


                • #23
                  До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                  Май трябва да се въведе нов клас, нещо като стрийт офроудър (различно от кофи рейсър)
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                    Май трябва да се въведе нов клас, нещо като стрийт офроудър (различно от кофи рейсър)
                    Кофи роуд.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                      Нъц...губи се смисъла.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                        Гласувах-НЕ,причини понятни за повечето от вас.Но ако някой попита това жената, сигурно ще сглоби чифтето......и дали пита сериозно Когато се качи първия път да го кара като се пребра каза:
                        -...егати това е нещо страхотно малиййй...

                        п.п.вече правим график на кой кога му трябва...Не иска да слиза от него мамка му и прасе.
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                          Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                          Гласувах-НЕ,причини понятни за повечето от вас.Но ако някой попита това жената, сигурно ще сглоби чифтето......и дали пита сериозно Когато се качи първия път да го кара като се пребра каза:
                          -...егати това е нещо страхотно малиййй...

                          п.п.вече правим график на кой кога му трябва...Не иска да слиза от него мамка му и прасе.
                          Щот си си купил унисекс джипка. Моята жена ми караше всички джипове до сега, ама за Вранглера казва "Карай си я ти тая Газка" (има впредвид камион )
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                            Щот си си купил унисекс джипка.
                            И това е лечимо... реже маркучите на хидравликата на волана и е готов
                            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                              Аз пък съм навит за някоя от моите УАЗ-ки.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Бихте ли направили бартер на джипката си за обикновен автомобил?

                                Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                                Щот си си купил унисекс джипка. Моята жена ми караше всички джипове до сега, ама за Вранглера казва "Карай си я ти тая Газка" (има впредвид камион )
                                Щото не си си купил още Патрол дълга база да види тогава жената какво е Газка бордова.....Вранглера ще и се стори като Корса двуврата
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X