Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki Kx 250 - не иска да върви както трябва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kawasaki Kx 250 - не иска да върви както трябва

    Здравейте, бих искал да ми дадете съвет ако е възможно. Значи мотора е кх 250 1991 година със риза, скоро смених буталото. Изпускателната ми клапа/клапи (не знам как е правилно да се нарече), според, човека, който ми смени буталото работи. Мотора си влиза добре в оборот от 1 ва до 5 та, без проблем. Обаче, няма особено голяма сила особено след 2 ра, зъбаците са нови и веригата, съединителя мисля, че е наред. Въпроса ми е къде според вас мога да търся проблем със мощността ? Карал съм цр 250 пак със риза, на 4 та едвам се държах за кормилото на мотора по асвалт. Свеща също ми е сменена.
    Може ли проблема да е в карбуратора ? Мотора ми дава сериозен разход, за 15 км ми гори около 3, при полужение, че 12 от тия 15 км го карам на ниски обороти. Онзи ден го забравих със пуснат бензин и на другия ден запали доста трудно (вероятно се е задавил) , което ме навежда на мисълта, че може би трябва да сменя жигльорите, иглата и клапанчето, което спира бензина като се напълни карбуратора. Таа какво мислите вие?
    П.с. Мотора не заглъхва, въздушния филтър е изпран и омаслен, свеща е между леко керемидена и леко, черна, тоест може би сместа е много леко по-богата от колкото трябва.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X