Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бойлер за таван

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бойлер за таван

    Здравейте колеги.От 1-2 месеца размишлявам по темата бойлер за таван на автомобил.Върти ми се в главата една идея за неръждаем съд с всякакви габаритни размери ,като за моята Фронтера примерно1100*900*5 мм. т.е. около 50 литра.Захващането може да бъде за релсите на тавана ,а ако няма такива на местата където се захващат /релсите/.Как мислите дали има смисъл от всичко това? Не знам дали се изразих правилно - говоря само за затопляне от слънчева енергия.

  • #2
    От: Бойлер за таван

    Къмпингови душове се намират лесно до 40л, а предполагам има и 50. Няма смисъл да мъкнеш 30кила желязо на тавана за тая цел:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_57.JPG
Прегледи:1
Размер:29.9 КБ
ID:5719818
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: Бойлер за таван

      Благодаря за информацията ,не бях виждал толкова големи ще потърся къде ги продават.
      По принцип идеята беше като стигнеш на даденото място вече да имаш топла вода,но и това върши работа.
      А и със сигурност ще е много по евтино.

      Коментар


      • #4
        От: Бойлер за таван

        Колега аз доста съм мислил по въпроса с къпането и съм го решил как ще стане.Гофрирана черна пвц тръба фи 160/200 мм.режеш метър и половина може и повече ,затапваш от двете страни кран и малко маркуч и си готов.Ако искаш можеш и два да си направиш по-малки

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X