Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ми се случи вчера...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Какво ми се случи вчера...

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
    По тази логика който има пищов или пушка ще бъде на върха на пирамидата и ще определя реда който му е удобен .................
    За кратко, много кратко, щото винаги има някой по-бърз със спусъка
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #77
      От: Какво ми се случи вчера...

      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
      ...
      Ако си е направил изводите всичко е направо отлично.
      Преди около месец, една дърта баварка се заби в едно крайпътно дърво в Хасково с як дрифт, на 20 м. пред мен. Просто взе завоя на 2-ра, с около 6000 оборота. Колата се сгъна и момчетата излязоха през прозорците, щото вратите не можеха да се отворят. Спрях, попитах дали са здрави, леко ухилените им физиономии почти ме накараха да им кажа нещо като "здави сте, няма убити, това да ви е за урок, щото тенекиите са най- малкото, с което се разминахте...", ама се спрях. Поучително размаханият пръст, обикновено предизвиква досада и пренебрежение. До изводи се стига само по трудния път.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #78
        От: Какво ми се случи вчера...

        Усещам че темата ще бъде заключена..., колеги, както се казва, животът е твърде кратък за да го пропиляваме в ядове, нека бъдем по-толератни към себе си и околните, лошотията винаги води към тъмната страна с неизвестен край, миг невнимание, цял живот страдание, това важи при всякакви случаи...

        Коментар


        • #79
          От: Какво ми се случи вчера...

          Я аз да ползвам намалението от миграцията на тази заключена от Гоблин тема. До къде я докара автора на темата с Чичака?
          KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

          Коментар


          • #80
            От: Какво ми се случи вчера...

            Я аз да поправя пропуска

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X