Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ми се случи вчера...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какво ми се случи вчера...

    Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
    Консултация с адвокат: всички подробности (ама всички) , да не се окаже че мотора няма регистрация , ГО и пр. , имате ли свидетелство за управление на МПС с необходимата категория. От разказа става ясно че и ответната страна има свидетели . Искам да кажа че само адвокат може да направи преценка - ДА или НЕ . Защото вместо Вие да си купите мотор или два , може да купите на чичака нова сопа (от много скъпо и екзотично дърво)... но сега по най- бързия начин - медицинското , поглед на недоспал , подложен на стрес ....сигурно ме разбирате !
    ...чичака и с двата крака е в батака(барабар с куртежа си,защото стана ясно че чичака нее бил сам)! Дали има книжка или не друг трябва да следи тази работа а и в съда няма да ги итересува това. Там според мен ще питат "Чичака" що чине тази аркада на главата на момчето и как се прилага законите на дивия запад в 21 век
    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

    Коментар


    • #17
      От: Какво ми се случи вчера...

      Първоначално публикуван от V.R.R. Преглед на мнение
      ...чичака и с двата крака е в батака(барабар с куртежа си,защото стана ясно че чичака нее бил сам)! Дали има книжка или не друг трябва да следи тази работа а и в съда няма да ги итересува това. Там според мен ще питат "Чичака" що чине тази аркада на главата на момчето и как се прилага законите на дивия запад в 21 век
      Нямам категория за мотор, аз това наказание ще си го поема. Бяха 2-ма 3-ма мъже и 4-5 жен, които удряха с чанти глупости. Благодаря ви наистина много че ме посъветвахте нещо, радвам се, че съществуват хора като вас, които могат да мислят трезво, защото на мен в главата ми се върти само да ходя и да счупя една вилка в главата му. Но сега ще си търся правата, благодаря на всички!
      HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

      Коментар


      • #18
        От: Какво ми се случи вчера...

        Добре бе деба, оти слизаш да се биеш?
        Ми слезъл си, бил си се - набили са те - шит шепънс - трайкай си и следващия път по внимателската.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Какво ми се случи вчера...

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Добре бе деба, оти слизаш да се биеш?
          Ми слезъл си, бил си се - набили са те - шит шепънс - трайкай си и следващия път по внимателската.
          Ти какво би направил ако ти блокират пътя и някакъв тръгне да те удря с тояга? Сигурно би избягал нали..
          HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

          Коментар


          • #20
            От: Какво ми се случи вчера...

            Първоначално публикуван от rashidov Преглед на мнение
            Ти какво би направил ако ти блокират пътя и някакъв тръгне да те удря с тояга? Сигурно би избягал нали..
            Не е сигурно, но е сигурно че ако некъф чичко и две лелки са ме набили нямаше да пискам.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Какво ми се случи вчера...

              Първоначално публикуван от rashidov Преглед на мнение
              .... После дойдоха полиция молиция и сега какво виновния съм аз затова, че съм карал мотор.....
              Така както го описваш , отде да знаем какво ....
              Случката ми напомня за маниера на писане на Агата Кристи : представя на публиката факт по факт , по лъжичка на chapter.

              Ти кажи , като дойде полицията молицията, какво . Погледнаха , пихте по бира и си стиснахте ръцете , или ?

              ... и друго : тия двете ти приятелчета как се появиха на арената на кютека ? Ти ли ги викна , някой им се обади , или са седяли в близката кръчма и са видели меллето и доброволно са ти дошли на помощ ?
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #22
                От: Какво ми се случи вчера...

                Първоначално публикуван от rashidov Преглед на мнение
                Ти какво би направил ако ти блокират пътя и някакъв тръгне да те удря с тояга? Сигурно би избягал нали..
                Преди известно време един твой връстник във Враца беше слязъл от колата , за да търси сметка на двама бабаити дето му пресичали пътя . Сега същия сигурно следи темата от високо в небето и вероятно има какво да отговори на въпроса ти .
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • #23
                  От: Какво ми се случи вчера...

                  Интересна тема се заформи.
                  Ма поне разбрах кой може да напляскам от движение за без пари понеже минавам за категория "чичка" ,и той ще си трае. А щеше баница да прави -от една друга тема.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какво ми се случи вчера...

                    Можеш само да се опиташ, не знам що си убеден че ще успееш с пляскането
                    Той и младежа е би самоуверен (щото иначе е нямало да слезе да се бие) ама е на - греда, дами и господа.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какво ми се случи вчера...

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Можеш само да се опиташ, не знам що си убеден че ще успееш с пляскането
                      Той и младежа е би самоуверен (щото иначе е нямало да слезе да се бие) ама е на - греда, дами и господа.
                      Че , бързо стопляш не мога да отреча . За баницата питам -там нещо си затрая.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какво ми се случи вчера...

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Добре бе деба, оти слизаш да се биеш?
                        Ми слезъл си, бил си се - набили са те - шит шепънс - трайкай си и следващия път по внимателската.
                        Явно си имаш нисан ,но си нямаш мотор. Та..понеже и аз съм моторист и съм попада в същата ситуация ,но при други условия и тн. Само желая да споделя, че когато видиш човек с тояга на пътя ти ,не винаги става ясно какви са му намеренията . Когато ги разбереш вече е късно назад няма , защото мотора няма задна скорост. Според мен момчето е имало 2-3 айде 5 варянта да са,но той е избрал този който и аз, а имено да спре и да го пита какво желае. Другия е да слезне от мотора и да бяга но чичото получава поне 3000лв. безвъзмезно. Другия е да рече да си обърни мотора и да бяга ,което отнема 2-3сек. в това влиза и набирането( в най-бързия случай) а аз примерно вече бих счупил тоягата в гърба му и бих го повалил. В колата е друго нали знаеш?Имаш си купе! Както го разказва момчето става ясно ,че чичото е решил да го бие и раздава правосъдие. Сега относно разменените реплики убиди и тн. ,дали е можело да се избегне двубой и нещата да се разминат, това и двамата не го знаем. Ааа и една друга тема "не карай без екиперовка мотор" на момчето щеше да му е много полезна
                        Последно редактирано от V.R.R.; 25-06-16, 21:19. Причина: допълнение
                        KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какво ми се случи вчера...

                          Ами нямам си нисан, та ... така.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какво ми се случи вчера...

                            Ем.. здраве да е!
                            KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какво ми се случи вчера...

                              А дали всичко е така,както е разказано...един чичо знае...Какво стана с частта с аверите ?
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какво ми се случи вчера...

                                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                                А дали всичко е така,както е разказано...един чичо знае...Какво стана с частта с аверите ?
                                Ами 100% не е! Истината както винаги е някъде по средата. Интересно чичката и лелките имат ли физически "повреди" от автора на темата и "аверите"?
                                Към автора на темата - пич, на твое място бих си седнал на задника и забравил. Селска история, а си нямаш на представа какво те чака в нашата съдебна система. И
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X