Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на региона - Nuvi 52LM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на региона - Nuvi 52LM

    Имам Гармин Нюви 52ЛМ, който го купих от САЩ и е с карти за там.

    На СД-карта (4 ГБ) съм сложил карти на Европа, но когато задам да се актуализират
    това става само за американските карти.

    Моля някой да ме упъти как да сменя региона от Северна Америка на Европа,
    пробвах с Гармин Експрес, но въпросната опция (change region) не се появява (само реинстал),
    устройството е актуализирано с последните версии на софтуера и карти.

    Целта ми е картите да са европейски и да се обновяват.

    Мога ли да изтрия картите от вътрешната памет на устройството и да ги заменя със същите имена на карти с Европа?

  • #2
    От: Смяна на региона - Nuvi 52LM

    Региона в случая не е важен, щом е фабрично с доживотно обновяване на картата на Северна Америка, ще си обновява нея. Ти си сложил карта на Европа, свалено от някъде, но това не значи , че ще я обновява. За да стане доживотно обновяването на европейската карта, трябва да си я закупиш официално с лайф тайм ъпдейт, което струва 175лв, едва ли те устройва този вариант. Повтарям, който и регион да сложиш, няма значение, нищо няма да се промени докато не закупиш карта за този уред. Надявам се си ме разбрал. Може да изтриеш картите от вътрешната памет и да сложиш други със същото име, има и друг вариант, но сега отговарям за това , което питаш. Не е само картат има и JCV файл за този модел с изглед на половин екран при определени пътни възли и кръстовища. Само да ти кажа, че ако след това я ъпдейтнеш през експреса ще си изтрие всичко което си направил и ще си качи америката.

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на региона - Nuvi 52LM

      Твоята цел е ясна, ама целите на garmin са други. LM опцията е само за региона, в който е закупено устройстовто.

      Коментар


      • #4
        От: Смяна на региона - Nuvi 52LM

        Не мога да разбера защо опцията "Change Region" не се появява,
        джи-пи-ес-а е ъпдейтнат.

        Коментар


        • #5
          От: Смяна на региона - Nuvi 52LM

          Първоначално публикуван от vamfan Преглед на мнение
          Не е само картат има и JCV файл за този модел с изглед на половин екран при определени пътни възли и кръстовища. Само да ти кажа, че ако след това я ъпдейтнеш през експреса ще си изтрие всичко което си направил и ще си качи америката.
          Възможно ли е да се подмени целия софтуер на устройството?

          Коментар


          • #6
            От: Смяна на региона - Nuvi 52LM

            Колега, за да не се лутате и питате. vamfan ви е дал точните отговори.
            Има два начина да смените региона:
            1. Да си платите доживотен абонамент за Европа
            2. Да си смените IDто на устройството и целият му софтуер с този на някой друг уред, който има платен доживотен абонамент. Това значи да откраднете идентичността на някой друг уред и да се ползвате от екстрите платени от друг собственик. Да, може да се направи, но аз няма да помогна, пък и се съмнявам някой от форума да ви помогне. Това е кражба и не се толерира по никакъв начин.
            Да Гармин са за убиване, но такива са им условията за доживотен абонамент за картите. И на мен не ми харесват, но това е положението...
            Има начин да си качите карти и заобиколите Map Signature Verification (MSV) - не е легален, но чрез смяна на фирмуера на устройството става.
            Nothing comes from nothing...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X