Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален Събор Приморско 2016 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национален Събор Приморско 2016 година

    Първоначално публикуван от ogitoBG Преглед на мнение
    Тарга за какви оферти, за какви 5 лева пишеш? Планувал съм си отпуска (по задължение) още декември 2015-та, както доста хора са като мен предполагам. Чичо Митко писа от 1-6-ти и като се знаем ден-два преди и след. Та си мисля, че лъвчетата са след нас, но явно са "LOL" за общинарите и са се разбрали да ни няма. Пишем си тук някакви работи, но Вальо има думата в крайна сметка да каже дали да идваме на Перла или да се спасяваме по други места.
    И не планирахме от 1.09 но....уви ...ще духаме супата

    Коментар


    • От: Национален Събор Приморско 2016 година

      Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
      И не планирахме от 1.09 но....уви ...ще духаме супата
      Всички го бяхме планирали тогава, амаа тва е положението... По-добре да си променим плановете, отколкото да прецакаме Събора за в бъдеще...
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • От: Национален Събор Приморско 2016 година

        А на кои дати ще е събора?
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Национален Събор Приморско 2016 година

          Никой не ти казва!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Национален Събор Приморско 2016 година

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            А на кои дати ще е събора?
            На тия :
            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
            IX ОФРОУД СЪБОР ЩЕ ИМА ОТ 06.09.16Г ДО 11.09-16Г.Пригответе се за много нови емоции,както всяка година ще дам всичко от себе си да организираме едно незабравимо мероприятие.Стягайте джипките за екстремни,кални и пясъчни терени.
            Отворен съм за нови предложения относно провеждането на
            събора!?????????
            Валентин Вълков-тел.0887302003
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Национален Събор Приморско 2016 година

              Много съжалявам, но това е първия събор, който ще пропусна.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                Здравейте приятели!
                Готвите ли джипките за поредния адреналин?Да поръчвам ли изненадите за най-активните участници?
                Мотото на новата фирма АВА СТОР е ,че НЯМА СПОР събор ще има и тази година!

                С пожелание за приятна подготовка!
                Ваш ВАЛАНДАР
                Валентин Вълков

                Коментар


                • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                  БРАВО, Вальо. Тази година вместо лодка ще си нося и гуми за кал .
                  0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                  Коментар


                  • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                    БРАВО, Вальо. Тази година вместо лодка ще си нося и гуми за кал .
                    Ванка, да не мислиш да учиш новата витарка да плува вместо лодка

                    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                    Що повечето искат някой нещо да организира...?
                    Квот си направим, това ще е.! Щом имаме ток и вода, малко ли е...?
                    Оттук нататък квото решим, това ще правим.
                    Ванката PACH ще докара уредба, надявам се. Музиката по цял ден on the beach от мен..!
                    Другите, кой с квото може да помага, стига сме чакали на готово.......
                    P.S. Аа, и Ясен да донесе кабела !!!
                    Много точно казано.

                    Планирам от 5-ти до 11-ти да съм там, а на 3-ти и 4-ти някъде наблизо в района, та за организацията ще съм наличен.
                    P.S. И подходящо кабелче ще донеса
                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                      Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                      И подходящо кабелче ще донеса
                      Е тва е приказка..!
                      Аз само на 8-ми няма да съм там, щот ш,се върна до София да врътна едно фирмено купонче.. ! Да взема некой лев и на 9-ти сутринта обратно...
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                        Здравейте приятели!
                        Вече са налични и спонсорите за събора,като изключим основния Община Приморско тази година и г-н Йосиф Лагадов се включва с парична помощ,за да организираме едно незабравимо изживяване по една обща страст екстремно шофиране с коконите,които сме сътворили!
                        Оценете от 1 до 10 точки,колко по сложни препятствия да ви подготвя за състезанията????
                        Чакам оценки и предложения!?
                        Ваш Валандар

                        Коментар


                        • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                          10 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cm.gif
Прегледи:3
Размер:2.3 КБ
ID:5724541
                          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                          Коментар


                          • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                            Пеш ли ще ги минаваш екстреми за 10 или с онова нящо?
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                              Оценете от 1 до 10 точки,колко по сложни препятствия да ви подготвя за състезанията????
                              Ako има възможност нека трасетата да се подготвят в последния момент....нека да видим какви джипове ще дойдат и според тях да се направят трасетата.
                              На кои дати смяташ да са състезанията ?
                              NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                              ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                              Коментар


                              • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                Пеш ли ще ги минаваш екстреми за 10 или с онова нящо?
                                Аз ли? Кой е казал, че ще ги минавам... Вие, батковците ще ги минавате. Аз ще гледам.
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X