Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Дискавъри 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за Дискавъри 1

    Здравейте колеги!
    Наумил съм да си купувам едно конкретно Диско http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=ec51wp
    Моля някой ако познава автомобила или собственика да ми даде жокер дали си струва да се разхождам до Варна.Ще се използва предимно за забавление и малко за работа,не предвиждам дълги пътувания по асфалт.Имам известен опит точно с такова Диско във фабричен вид,и въпреки че е в доста лошо козметично състояние всъщност е много здрава и проходима машина.Не съм запознат добре с офроуд подобренията които се правят по тези машини,та ако има някой компетентен колега от Варна или околностите ще му бъда много благодарен ако даде мнение при огледа,съответно почерпката е от мен.
    Благодаря предварително!
    Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

  • #2
    От: Помощ за Дискавъри 1

    Колега нищо лично ама ако за 4 фарчета и няколко тампона по купето си готов да дадеш 10000 това не е твоята оферта.......
    Само на първата снимка се вижда лебедката, на останалите бронята е гола.
    Ако едни консумативи вдигат толкова цената, да са злачни за тоя 20 годишен ръждилник, тия лепените ламарини под тях надали е останало нещо което да ги държи здрави.
    Дори салона му е в ужасно състояние, за тия пари пък поне един тапицер да го беше понапудрил отвътре, от вънка едни обърнати джанти 10-ки и бодилифт на купето, поне да бяха махнали ръждивите кули и пружини.......

    Ако имаш пари за харчене търси някое италианче в добро здраве на ламарина и рама, останалото при бате Чоко в Костинброд и една поръчка от Англия преди да се е отеглила от Евро-съюза и си готов и на луната да отидеш........

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за Дискавъри 1

      Първоначално публикуван от Vasil Botev Преглед на мнение
      Колега нищо лично ама ако за 4 фарчета и няколко тампона по купето си готов да дадеш 10000 това не е твоята оферта.......
      Само на първата снимка се вижда лебедката, на останалите бронята е гола.
      Ако едни консумативи вдигат толкова цената, да са злачни за тоя 20 годишен ръждилник, тия лепените ламарини под тях надали е останало нещо което да ги държи здрави.
      Дори салона му е в ужасно състояние, за тия пари пък поне един тапицер да го беше понапудрил отвътре, от вънка едни обърнати джанти 10-ки и бодилифт на купето, поне да бяха махнали ръждивите кули и пружини.......

      Ако имаш пари за харчене търси някое италианче в добро здраве на ламарина и рама, останалото при бате Чоко в Костинброд и една поръчка от Англия преди да се е отеглила от Евро-съюза и си готов и на луната да отидеш........

      Виждал съм автомобила.

      По баира за Виница вляво Балинов сервиз за реглаж, диското е на сина му
      Момчето е добър монтьор, имаше преди едно синьо монстер Джимни - много ама много добре изпипано.
      Предполагам че и това диско е в добро здраве откъм двигател и ходова част като се има предвид че са сервиз и то добър.
      Диското го взе миналата година и явно има нов проект.
      Ако не му се влиза на човек тепърва във филма с повдигането, броните, лебедките и другите екстри мисля че не е лош вариант.

      За Варна се обади на Таргата за оглед.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за Дискавъри 1

        Благодаря за отговорите!
        Има ли някой специализиран ЛР майстор който може да направи от сравнително запазено заводско Диско1 нещо с по-голям офроуд потенциал без да трябва да си продавам бъбреците и половината черен дроб?Като бюджет на първо време 5000лв за Диско1 и още между 5-8000лв за подобрения:лифт 2 инча,гуми,стоманени джанти,лебедка,защити отпред и на резервоара,усилени брони и всякакви други неща които ще се наложи да се обслужат по колата.За мен най-добре би било да си ги поръчам и да си ги сменя сам но за съжаление в момента времето ми е най-оскъдния ресурс.Просто искам да е някой човек който познава проблемите на конкретния модел и ще ми спести много проблеми в гората с предварителна подмяна и обслужване на рискови детайли.
        Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за Дискавъри 1

          Според мен бих направил следното:
          1. Търся Диското да е от южна Италия без никакви ръжди ама никакви - за това бих казал че си трябва доста ровене и чакане а на края и късмет.
          2. Намирам майстор в района на пребиваване - примерно в Ст. З. Знам че има няколко ама такъв да познава парите а не да е цифроман.
          За Варна само предна и задна броня направа си е 3000 лв. + лебедка 7-800 лв. + гуми и джанти 1500, окачване там има разни бритпартски за 6-700 лв. И се оформи една прилична сумичка
          3. Дебнеш тук във форума за подготвено такова и ако човека е на голям зор го чупиш на 7-8000 подготвено
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за Дискавъри 1

            На мен пък ми харесва ,в цената сякаш ако е по малка по бива,но изглежда доста приличен. На колегата по отгоре какво не му хареса,какви ръжди и парцалени салони видя не знам,но сякаш бива.
            Що не му се обадиш на продавача да видиш какво го боли чиляка и т.н.
            И обявата грамотна,нови чарколя
            РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

            0895шест29410 .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X