Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover Sport 2005 проблеми с централното!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Range Rover Sport 2005 проблеми с централното!

    Имам Рейндж Спорт 2005-та (на който много се кефя), но от известно време ми създава проблеми централното...
    Не иска да сработва дистанционното на двата ключа. Като мине известно време (ден, два-три) пак и сработва, сякаш нищо не е било.
    Батериите били акумулаторни и се зареждали при поставяне в гнездото за палене. Мисля, че проблемът е в компютъра, ама знам ли???
    Идеи или патили колеги?
    Поздрави!
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 20-06-16, 08:37.
    По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

  • #2
    От: LR DISCOVERY 3 ДОКУМЕНТАЦИЯ И СЪВЕТИ ПРИ ОБСЛУЖВАНЕ

    Батериите, дори да са акумулаторни, не са вечни. Затова първо пробвай със смяна.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #3
      От: LR DISCOVERY 3 ДОКУМЕНТАЦИЯ И СЪВЕТИ ПРИ ОБСЛУЖВАНЕ

      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
      Батериите, дори да са акумулаторни, не са вечни. Затова първо пробвай със смяна.
      Според "спецовете" във ФотоМое, не се сменяли , просто се сменял ключа (срещу скромните 600 лв). Във вторник имам среща на 4 очи (и няколко фара) с диагностика им, та ще видим
      По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

      Коментар


      • #4
        От: LR DISCOVERY 3 ДОКУМЕНТАЦИЯ И СЪВЕТИ ПРИ ОБСЛУЖВАНЕ

        Това ми се вижда повече от съмнително, но ако по предписание на производителя е така, като фирмен сервиз те не могат да ти предложат друго. Ако те не могат да сменят батерията на ключа, опитай в някой малък сервиз за gsm.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #5
          От: Range Rover Sport 2005 проблеми с централното!

          Не давай да ти отварят никъде ключа. Същият е херметичен мисля до 3 метра воден стълб и ще му нарушите тази му особеност.
          Ако е слаба батерията на ключа в момента в който го сложиш в контактната ключалка на таблото трябва да ти изписва, че батерията е слаба. Ако нищо не изписва значи не е до батерия. Причината е другаде.

          Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
          LZ1AID

          Коментар


          • #6
            От: Range Rover Sport 2005 проблеми с централното!

            След диагностика в МП се оказа, че нещо е бъгната бравата на шофьорската врата. "Тя не се ремонтира, а се сменя", беше коментарът... Та така де, ллично аз си мисля, че това е по-малката беля (280 лв с монтажа при тях). Ще видим по британските сайтове, дали няма по-евтинко . Това било често срещан проблем, казаха младежите
            По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

            Коментар


            • #7
              От: Range Rover Sport 2005 проблеми с централното!

              Колега, какъв се оказа проблемът?
              Със закъснение да споделя, че имах подобен проблем и проблемът се оказа батерията.
              Нов кейс /по спомен/ 28лв.+25лв батерия и читав еладжия да извърши смяната.

              Съобщение от модератор:
              Моля, напишете си в профила от къде сте.
              ...ЦЪК
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-09-16, 13:44.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X