Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Круиз контрол ли, темпомат ли - не знам, ама си го направих

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Круиз контрол ли, темпомат ли - не знам, ама си го направих

    Каквото и да е /откъм полезност/, когато човек сам си направи нещо, удоволствието е голямо.
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • #17
      От: Круиз контрол ли, темпомат ли - не знам, ама си го направих

      Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
      Ако бях много добре с главата, брат ми, нямаше цял живот да се чекня по мотори! Шибалката ще се ползва само по магистрали (тука има много) и по дълги прави участъци. Щото веч съм на 46 лазарника и като карам дълго време ми изтръпват пръстите на ръцете.
      Наборе , кеф по магистралите НЕМА ................................... Те са ако бързаш много ....................... Ама с твоя мотор не вярвам да бързаш много , много .............................. Около 2000 г идвах до Германия за кола и видех един ДЕДО и БАБА с екипи ,ботуши и каски . Дедото обаче едвам, едвам вървеше . Чудех се с какъв мАтор са . На паркинга се качиха на един Хорнет 900 и дедото раздаде всичката газ при тръгване . Ако не го бях видял на колко години е (над 65г ), щях да кажа че този младеж не е наред с главата . Учудих се че на мотора стана друг човек ................. МЛАДЕЖ . Така че дай смело и не оплаквай от годините .Бъди спокоен , тепърва ще остаряваме !
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #18
        От: Круиз контрол ли, темпомат ли - не знам, ама си го направих

        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
        Наборе , кеф по магистралите НЕМА ................................... Те са ако бързаш много ....................... Ама с твоя мотор не вярвам да бързаш много , много .............................. Около 2000 г идвах до Германия за кола и видех един ДЕДО и БАБА с екипи ,ботуши и каски . Дедото обаче едвам, едвам вървеше . Чудех се с какъв мАтор са . На паркинга се качиха на един Хорнет 900 и дедото раздаде всичката газ при тръгване . Ако не го бях видял на колко години е (над 65г ), щях да кажа че този младеж не е наред с главата . Учудих се че на мотора стана друг човек ................. МЛАДЕЖ . Така че дай смело и не оплаквай от годините .Бъди спокоен , тепърва ще остаряваме !
        Не обичам магистрали, карам по тях по неволя. А с мотора не е щото бързам, просто има места тука, дето щеш не щеш, за да стигнеш трябва да се качиш на магистрала. Не се оплаквам нито бързам да остарявам, ама от няколко години като покарам по-дълго и... писах вече какво.

        И така, току що се върнахме от мотоциклетическии събор в Гуадалахара, около 330 км. в посока, стотина от тях магистрала. Та му направих пробата на "нещото" и трябва да кажа, че съм повече от доволен.
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • #19
          От: Круиз контрол ли, темпомат ли - не знам, ама си го направих

          Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
          .............................................че съм повече от доволен.

          Да си го ползваш често тогава щом те кефи ...............
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • #20
            От: Круиз контрол ли, темпомат ли - не знам, ама си го направих

            такова имам аз и не е опасно, ако се ползва по предназначение

            отивате в caterpillar на бул Сливница и искате о-пръстен (номер 8M4991), не е скъп

            5 мин по-късно и сте готов:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010717.jpg
Прегледи:1
Размер:91.2 КБ
ID:5719324
            You'll never find out - I got no key hole....

            Коментар


            • #21
              От: Круиз контрол ли, темпомат ли - не знам, ама си го направих

              Видях го това решение в нета, преди да се захвана, ама ми се стори прекалено лесно за мен. Пък и да си слагам разни ластички по мотора...
              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

              Коментар


              • #22
                От: Круиз контрол ли, темпомат ли - не знам, ама си го направих

                Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                .......................Пък и да си слагам разни ластички по мотора...
                SPAM : Може да ги има в черно или никелирани

                П.П
                Шегувам се , без лоши чувства
                Сега - BMW R1200RT 2006 г
                Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
                По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
                По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

                Коментар


                • #23
                  От: Круиз контрол ли, темпомат ли - не знам, ама си го направих

                  Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                  такова имам аз и не е опасно, ако се ползва по предназначение

                  отивате в caterpillar на бул Сливница и искате о-пръстен (номер 8M4991), не е скъп

                  5 мин по-късно и сте готов:

                  [ATTACH=CONFIG]872373[/ATTACH]
                  Нещо не вдявам.....как функционира!?!
                  Kawasaki Klr 600 '91

                  Коментар


                  • #24
                    От: Круиз контрол ли, темпомат ли - не знам, ама си го направих

                    Първоначално публикуван от julionavarro Преглед на мнение
                    Нещо не вдявам.....как функционира!?!

                    https://youtu.be/BmwkuzbsiOg

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X