Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде да си поръчам лифт 5/7 см.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От къде да си поръчам лифт 5/7 см.

    Здравеите, днес си купих Нисан Патрул Y60 4.2 бензин и много му се радвам но има нужда от ремонт по ходовата част. Вдигане за 33/35 инча гуми и смяна на всички гумени неща по ходовата част. Та препоръчайте окачване от къде, качествено на прилична цена. Благодаря на всички предварително.

  • #2
    От: От каде да си поръчам лифт 5/7 см.

    WWW.OFFROADMASHINI.COM Йордан Стоянов 0878 706 714 http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=47050 има всичко което ти трябва
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #3
      От: От каде да си поръчам лифт 5/7 см.

      Варянти няколко .Чували ли сте за LIFT KIT 50mm / 2'' JOHN RED. В Полша са 550 евро с безплатна доставка. Друг варянт са Ironman suspension for NISSAN PATROL Y61 (97) LIFT 50mm 625 евро но много лоши отзиви за тях. Остава и нашия саит оффроадтунинк излизат около 1300 лв. но и за тях нищо незнам като качества. Колега ми предложи Добинсон около 1800 лв. (като че ли най качествени). Та интересни са JOHN RED какво качество предлагат и какво качество предлагат PROFENDER +ПРУЖИНИ LOVELLS .

      Коментар


      • #4
        От: От каде да си поръчам лифт 5/7 см.

        За период от една година имаме монтирани около 20 комплекта Ironman на различни марки автомобили , досега нямаме нито една рекламация за това окачване . Пробвай да звъннеш на телефона който съм написал по горе , мисля че ще намериш каквото търсиш
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X