Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уаз Буханка счупен ресор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Уаз Буханка счупен ресор

    Здравейте колеги. Дойде времето да счупя първия си ресор.Четох из темите и постовете за проблема но повече исках да разбера кои са по добри,новите от магазина или втора употреба. Казвали са ми,че новите ги правили от по некачествена стомана и се изправяли,незнам да ли е така,така съм чувал само. Вярно ли е? Ресора ми е заден и е с 13 листа счупени са 4 листа точно по средата. Опасно ли е да я карам по асфалта празна без да я товаря? Въобще дайте някои акъли.че аз се двоумя какво да правя,нови ли да вземам стари ли и аз незнам.

  • #2
    От: Уаз Буханка счупен ресор

    Основните здрави ли са ?
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: Уаз Буханка счупен ресор

      Да най горните са здрави ама като ги гледам колко са бутяли където влизат в възглавничките ме хваща страх.

      Коментар


      • #4
        От: Уаз Буханка счупен ресор

        Ходих да направя снимки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160611_202039.jpg
Прегледи:1
Размер:94.3 КБ
ID:5718410Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160611_202054.jpg
Прегледи:1
Размер:95.6 КБ
ID:5718411Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160611_202056.jpg
Прегледи:1
Размер:91.2 КБ
ID:5718412Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160611_202059.jpg
Прегледи:1
Размер:99.4 КБ
ID:5718413Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160611_202120.jpg
Прегледи:1
Размер:111.4 КБ
ID:5718414Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160611_202139.jpg
Прегледи:1
Размер:129.0 КБ
ID:5718415

        Коментар


        • #5
          От: Уаз Буханка счупен ресор

          Привет от Дупница.
          Само за инфо, ако те интересува. В темите в "Продавам", ако не се лъжа в "Гаражни разпродажби", от изминалите дни имаше тема на колега, който продава оригинални ресори като твоите.А относно питането ти- може да я караш известно време и така, ама докога-божа работа.
          ПС:да не се луташ из темите, намерих това което те интересува:
          Последно редактирано от Валенти; 11-06-16, 19:47. Причина: Уточнение.

          Коментар


          • #6
            От: Уаз Буханка счупен ресор

            Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
            Привет от Дупница.
            Само за инфо, ако те интересува. В темите в "Продавам", ако не се лъжа в "Гаражни разпродажби", от изминалите дни имаше тема на колега, който продава оригинални ресори като твоите.А относно питането ти- може да я караш известно време и така, ама докога-божа работа.
            ПС:да не се луташ из темите, намерих това което те интересува:
            Ресьорите на буханката и джипа са различни . Евентуално смяна на листове .
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #7
              От: Уаз Буханка счупен ресор

              Благодаря колега.

              Коментар


              • #8
                От: Уаз Буханка счупен ресор

                Намерих няколко в ОЛХ може и някой колега от форума да ги продава. http://olx.bg/ad/resori-za-uaz-ID62fN6.html

                Коментар


                • #9
                  От: Уаз Буханка счупен ресор

                  Счупените листове стават от всички модели МОСКВИЧ. С поздрав Борето

                  Коментар


                  • #10
                    От: Уаз Буханка счупен ресор

                    Благодаря за безценната информация.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Уаз Буханка счупен ресор

                      Колега как успя да ги счупиш ? Преди 2 месеца по стечение на обстоятелствата направих ПТП с моята уазка... няколко сериозни скока ,като единия до момента не мога да повярвам че Уаз-ката все още е цяла без повреди по ходовата част. Ресьори 2бр. имам ако решиш да ги сменяш може да се договориме нещо. Поздрави!
                      Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                      Коментар


                      • #12
                        От: Уаз Буханка счупен ресор

                        Не знам колега как съм ги счупил. Съмнявам се в нещо но не съм сигурен. В Габрово миналия месец пострадахме от наводнение всички реки излязоха от коритата и се наложи в два часа през ноща да ходя да евакуирам един човек от едно място в гората че беше направо бедствие. Нямаше ток. Мястото от където трябваше да го взема водата беше завлякла пътя и като минах през един много дълбок трап и тогава нещо май изпращя или може би така ми се е счуло но си мисля че и от тогава може да е.Пиши едно лично за ресотите в момента събирам оферти. Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Уаз Буханка счупен ресор

                          Здравейте. Днес смених ресора тампоните болтовете на лапите и скобите с които се захваща към моста.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X