Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за сервиз за кърпене и боя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питане за сервиз за кърпене и боя

    Инженер пред името се слага когато си учил ; завършил и имаш диплома от някой от техническите ВУЗове в тоя свят . За другите научни степени всяка научна организация си има свой ред . Сега е модерно да се пише маг. инж . еди кой си . С деди тая степен пред името я имаме от доста години въпреки че не разчитаме на нея да ни храни
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Питане за сервиз за кърпене и боя

      Колега Haddess, ако искаш да си довериш колата на сервиз от форумистите, тук има утвърдени имена, които няма да те подведат и да ти кажат че могат да направят нещо което незнаят как се прави. Явно за онзи сервиз тук няма кой знае колко запознати, а и това че някой ти е казал че прави коли на хора от форума и в същото време никой не го знае, може да ти говори много.
      П.П. А за проф.инж.кн.н.тр.кт.тъ.тъ.ръ.тъ Деди, всеки знае...

      Коментар


      • #18
        От: Питане за сервиз за кърпене и боя

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ...

        Това ние го преценяваме.
        Е за т'ва у тоа форум сте

        Първоначално публикуван от Haddess Преглед на мнение
        по зле от бмв форума...


        "Колега", или това е тъпо тролиране, и си мислиш, че тук е пълно с идиоти, или имаш некви ментални дефицити.

        ... а през Дедовия, който е минАл, се му е харесАло ... па дори и за по кафе.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #19
          От: Питане за сервиз за кърпене и боя

          Кое е тъп трол? Явно аз съм тъп и не разбирам.. Питам за конкретно мнение, хора които са посещавали сервиза, но вместо това се изсипва един тон помия, по човек, който не познавате и не сте посещавали. Пък модераторите се пънат колко са велики и как той реже и маже хляба. :О Гледам да събера мнения от първа рака, за да знам дали да си оставя колата. Но вместо това, слушам как се плюе.. И накрая аз имам ментални проблеми? Човека се прадстави като Валери.. От информацията в гугъл видях, че е инженер, и тъй като сервиза се казва auto hybrid auto като в сайта пише, че се занимават с хибридни двигатели, зададох запитване поименно.

          Sent from my 6037Y using Tapatalk

          Коментар


          • #20
            От: Питане за сервиз за кърпене и боя

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            ... а през Дедовия, който е минАл, се му е харесАло ... па дори и за по кафе.
            Не знам колегата какво чака

            Коментар


            • #21
              От: Питане за сервиз за кърпене и боя

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe)
              Ся му направи услуга, тя, темата, точно затова е пусната.
              Всъщност, темата е с конкретен въпрос... Вие ме взехте за та*ак.. Не съм търсил реклама на форумни сервизи, а исках конкретна ифнормация за този, тъй като ще ми изработят нещата на място, и няма да се ползват турски ламарини. Които съм виждал с очите си, че изкарват максимум една година. Обясних ви и какво ми предложи човека като технология, но няма кой да ме отрази...

              Коментар


              • #22
                От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                Първоначално публикуван от Haddess Преглед на мнение
                няма кой да ме отрази...
                Ами замисли се защо.

                Коментар


                • #23
                  От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                  Първоначално публикуван от Haddess Преглед на мнение
                  Всъщност, темата е с конкретен въпрос... Вие ме взехте за та*ак.. Не съм търсил реклама на форумни сервизи, а исках конкретна ифнормация за този, тъй като ще ми изработят нещата на място, и няма да се ползват турски ламарини. Които съм виждал с очите си, че изкарват максимум една година. Обясних ви и какво ми предложи човека като технология, но няма кой да ме отрази...
                  В същност, форумната практика е пълна точно с такива теми от прясно регистрирани потребители, на които първата изява е нещо като питане за някаква фирма/сервиз/продукт, което питане в >90% от случаите е по-скоро опит за повече или по-малко завоалирана реклама. Затова и подобни теми се посрещат по такъв начин. В случая никак не помага и анонсът как въпросният сервиз произвеждал хибридни автомобили.

                  Що се отнася до "технологията", дето ти бил предложил въпросният инж., имам две питания:

                  - От какъв материал според теб въпросният изработва детайли за подмяна? Да не мислиш, че си поръчва ламарина с антикорозионно покритие от доставчиците на автопроизводителите?

                  - Като режел до здраво и правел нови детайли за чий ще да му е да маже с "преУбразувател", който май се използваше за да преОбразува ръжда?
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    В същност, форумната практика е пълна точно с такива теми от прясно регистрирани потребители, на които първата изява е нещо като питане за някаква фирма/сервиз/продукт, което питане в >90% от случаите е по-скоро опит за повече или по-малко завоалирана реклама. Затова и подобни теми се посрещат по такъв начин. В случая никак не помага и анонсът как въпросният сервиз произвеждал хибридни автомобили.

                    Що се отнася до "технологията", дето ти бил предложил въпросният инж., имам две питания:

                    - От какъв материал според теб въпросният изработва детайли за подмяна? Да не мислиш, че си поръчва ламарина с антикорозионно покритие от доставчиците на автопроизводителите?

                    - Като режел до здраво и правел нови детайли за чий ще да му е да маже с "преУбразувател", който май се използваше за да преОбразува ръжда?
                    Нямам представа, за това питам.. Нито знам как се обратоват заварки, нито съм майстор/механик и т.н. [emoji16]

                    Коментар


                    • #25
                      От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                      Първоначално публикуван от Haddess Преглед на мнение
                      ...
                      Не съм търсил реклама на форумни сервизи, а исках конкретна ифнормация за този...
                      Ми точно де, нали и аз това виждам, да биеш камбаната за некъв сервиз, дето само ти и гугъл го знаете !

                      ... и правилното е тъпак, а tapak се ползва в други форуми и чатове.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #26
                        От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                        Благодаря за много и "полезните" мнения..
                        Темата за мен е приключена.

                        Sent from my 6037Y using Tapatalk

                        Коментар


                        • #27
                          От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                          Първоначално публикуван от Haddess Преглед на мнение
                          Пък модераторите се пънат колко са велики и как той реже и маже хляба. :О
                          Ами и те като твоя инж. режат до здраво сега дали после мажат както се полага това що са порязали не знам!!!
                          А по темата ти , във века в който живеем кой кърпи ако има достатъчно друга работа? Кърпенето е неблагодарна работа ,все няма да угодиш на клиента.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Питане за сервиз за кърпене и боя

                            Първоначално публикуван от Haddess Преглед на мнение
                            Нямам представа, за това питам.. Нито знам как се обратоват заварки, нито съм майстор/механик и т.н.
                            Казах ти още в началото, звънни и ела. Кърпил съм това онова, и други участници ти казаха че не хапя, ама ти не......
                            Първоначално публикуван от Haddess Преглед на мнение
                            Но вместо това, слушам как се плюе..
                            ......ако искаш акцент на плюенето, т.е. мнението ни за сайта О.К. - сайта към който ни насочваш е много левашки направен
                            Последно редактирано от дядо владо; 13-06-16, 22:28. Причина: граматика
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X