Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви са тези ски?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какви са тези ски?

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Какво значи "да си хванеш калъп" ? Да се научиш да ги произвеждаш или... както мен ме ожениха преди много години за едни обувки, дето за същите пари после си купих кола в БГ:
    Да са ти комфортни.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • #32
      От: Какви са тези ски?

      Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
      Да са ти комфортни.
      То малко като с автомобилите - фанал-не фанал калъп, ще го / ги караш, щото пАре си давАл, а препродажбата е максимум на половин цена, ако решиш да се отърваваш. Краката ти "ще хванат калъп" и ще придобият формата на обувката и подходящото изкривяване - според ските.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #33
        От: Какви са тези ски?

        Ха, прав си, но не трябва да е така.
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • #34
          Re: От: Какви са тези ски?

          Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
          Първо, Атомик АРЦ никога не е правен в България.
          Това е рейсингова ска от преди 30 години, много твърда и доста дълга.
          Сега в ерата на карвинга на практика никой според мен няма да кандиса да ги подкара.....
          Аз самият с опит над 35 години даже малко ще ме е страх да се пусна с тях....
          Инак за едно време бяха класа......
          Поздрави!
          Като състезател с 14 години състезателен стаж и сега бих ги карал с голям кеф. Ската си има преимущества дори пред модерния кървинг. За супер Г бих ги предпочел. Друг е въпроса, че са демоде, много са стари, и т.н но са добри за определени неща, имам няколко златни медала с тях.

          Коментар


          • #35
            От: Re: От: Какви са тези ски?

            Извинявам се за намесата в темата/ама не можах да се сдържа/, ама Вие, парите изглежда ги нямате за нищо.И за да не се получи !!!???.... след моят пост, айде тия където пишат, че коментираните ски не струват, примерно-10.00 лв, нека си закачат на чепиците по една кутия цигари и да се пързалят с тях.

            Коментар


            • #36
              От: Re: От: Какви са тези ски?

              Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
              Извинявам се за намесата в темата/ама не можах да се сдържа/, ама Вие, парите изглежда ги нямате за нищо.И за да не се получи !!!???.... след моят пост, айде тия където пишат, че коментираните ски не струват, примерно-10.00 лв, нека си закачат на чепиците по една кутия цигари и да се пързалят с тях.
              Ма кОпувай ги смело, к`во чакаш?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #37
                От: Re: От: Какви са тези ски?

                Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
                Извинявам се за намесата в темата/ама не можах да се сдържа/, ама Вие, парите изглежда ги нямате за нищо.И за да не се получи !!!???.... след моят пост, айде тия където пишат, че коментираните ски не струват, примерно-10.00 лв, нека си закачат на чепиците по една кутия цигари и да се пързалят с тях.
                При положение, че за три кутии цигари се намират карвинг ски с автомати, тия ски дали струват две кутии цигари?
                Както казах да идат до Чепеларе и да ги подарят на музея на ските. Предполагам, че обиколката на музея ще е бонус и там вече говорим за 100% печалба върху тези 10 лв.
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • #38
                  От: Re: От: Какви са тези ски?

                  Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
                  Извинявам се за намесата в темата/ама не можах да се сдържа/, ама Вие, парите изглежда ги нямате за нищо.И за да не се получи !!!???.... след моят пост, айде тия където пишат, че коментираните ски не струват, примерно-10.00 лв, нека си закачат на чепиците по една кутия цигари и да се пързалят с тях.
                  Имам оферта. Сипваш за 10 лв гориво, идваш до София и получаваш безплатно по-хубави от тези, даже с бонус обувки. Искам да си разчистя мазето и, както вече се спомена, подобно обурудване не струва нищо.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Re: От: Какви са тези ски?

                    Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
                    Извинявам се за намесата в темата/ама не можах да се сдържа/, ама Вие, парите изглежда ги нямате за нищо.И за да не се получи !!!???.... след моят пост, айде тия където пишат, че коментираните ски не струват, примерно-10.00 лв, нека си закачат на чепиците по една кутия цигари и да се пързалят с тях.
                    Добре де, колко струват според теб?
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какви са тези ски?

                      Една стока струва толкова колкото някой е склонен да плати за нея .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какви са тези ски?

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Една стока струва толкова колкото някой е склонен да плати за нея .
                        Много точно казано.
                        Значи преди доста време на Юнак, некъв чичко /тогава за мен беше такъв/ беше изровил от мазето си един чифт KASTLE с кантове с винтове уникално стари и готини.
                        И си ги купих, и си ги карах близо 2 сезона преди да ги изхвърля, просто така - от любов към историята.
                        И приятелите ми им се кефеха доста...
                        Няма да забравя как всеки ден след каране презатягах кантовете......
                        Това е същото като да подкараш по пътя кола над 40 - 50 години - всеки си се кефи....
                        Така че няма нещо да не се продаде, някой от чиста носталгия може да ги вземе....
                        А за каране - не знам, лично аз макар и за гигантски слалом отново ще предпочета карвинга.... просто техниката на каране вече е дооооста различна.
                        Па и коленете не са същите......
                        Пускай ги колега в OLX и чакай някой да им се изкефи....
                        Поздрави!
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Re: От: Какви са тези ски?

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Ма кОпувай ги смело, к`во чакаш?
                          Бих ги купил/ама си имам едни залежали в мазето/ и ще направя плазове на шейната на внука, ама още не му е дошло времето.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Re: От: Какви са тези ски?

                            Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                            При положение, че за три кутии цигари се намират карвинг ски с автомати, тия ски дали струват две кутии цигари?
                            Както казах да идат до Чепеларе и да ги подарят на музея на ските. Предполагам, че обиколката на музея ще е бонус и там вече говорим за 100% печалба върху тези 10 лв.
                            Нещо не ме разбрахте, ама нищо- отнесах един отрицателен вот/здраве да е/.Мисълта ми бе, че две кутии цигари са около 10.00 лв. и ще издимят във въздуха и ползата-никаква/и аз съм пушач/. А от ските все ще има някаква полза.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Re: От: Какви са тези ски?

                              Първоначално публикуван от MFr Преглед на мнение
                              Имам оферта. Сипваш за 10 лв гориво, идваш до София и получаваш безплатно по-хубави от тези, даже с бонус обувки. Искам да си разчистя мазето и, както вече се спомена, подобно обурудване не струва нищо.
                              Айде, вместо 10.00 лв. за бензин, да дам около 10.00 лв. за ЕКОНТ и ми ги прати до Дупница . Ако искаш адрес, може на лични. Поне да си оправдая отрицателния вот по поста ми.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какви са тези ски?

                                Хайде да ти припомня че коментирането на репутация е забранено (ако считаш че има злоупотреба/обида - уведомяваш модератор или администратор, но не правиш дискусия в отворената част на форума) и да спреш с кокетниченето за онеправданата репутация.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X