Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запитване за ситуацията в Игуменица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Запитване за ситуацията в Игуменица

    Здравейте пътешественици.
    Предстои ми в средата на този месец пътешествие до остров Пакси. Тъй като ферито е само веднъж на ден в 10:30 часа сутринта, ще ми се наложи да остана една вечер в Игуменица с млада жена и момиче на 13 години. Та по този случай, може ли някой, който е пътувал наскоро до там да сподели каква е обстановката във връзка с емигрантите и новия емигрантски лагер, който се построи до Игуменица.
    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Запитване за ситуацията в Игуменица

    Ми тръгни по-рано и направо се качвай...

    Коментар


    • #3
      От: Запитване за ситуацията в Игуменица

      Или пък нощувайте в района на Парга или Сивота. Със сигурност са по-приятни варианти от Игуменица без значение дали има емигранти или не.

      Коментар


      • #4
        От: Запитване за ситуацията в Игуменица

        Вчера преминах от там и се разходих из центъра за около 2 часа, но не видях нищо притеснително. Дори и мигранти.
        Руен Хаджиниколов

        Коментар


        • #5
          От: Запитване за ситуацията в Игуменица

          Благодаря на Руен. Успокои ме. Тръгването по-рано не е вариант. Не бих причинил на дамите ставане в 2 през нощта. А Парга е твърде далече и ферито от там до Паксос не вози коли. Най-верочтно ще направим една кръчма вечерта и ще преспим в Грекохори по-навътре, а не на пристанищата.
          Хубаво лято, изпълнено с емоции на всички. С лодка съм и като се приберем ще пусна една тема.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X