Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Секрет за гайка за джанта Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Секрет за гайка за джанта Фероза

    Колеги, скъсаха се щифтове на секрета за гайките на джантите на ферозката ми. Въпросът е спешен, накладката е на метал и стърже. Моля някой, ако има този секрет, мисля, че е оригиналния, да помогне. Ако не, дайте някаква идея как да развия пустата гайка.

  • #2
    От: Секрет за гайка за джанта Фероза

    Ферозата оригинален секрет няма. Още повече - дори и да имаше, надали ще намериш точно същия като твоя, иначе нямаше да е секрет.

    Вдигни колата, отвий останалите, поразклати джантата както си се държи само на секрета. Ако не охлаби (което се случва единствено ако гайката и шпилката са ръждясяли една към друга), завари глава от болт върху секрета и го отвий с обикновен ключ за гуми.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Секрет за гайка за джанта Фероза

      Първоначално публикуван от intruder800 Преглед на мнение
      Колеги, скъсаха се щифтове на секрета за гайките на джантите на ферозката ми. Въпросът е спешен, накладката е на метал и стърже. Моля някой, ако има този секрет, мисля, че е оригиналния, да помогне. Ако не, дайте някаква идея как да развия пустата гайка.
      Мини през някоя по голяма гумаджииница имат инструменти да го развият това ако си с лети джанти ако си с железни заварка и готово

      Коментар


      • #4
        От: Секрет за гайка за джанта Фероза

        Ако се наложи разпробийте шпилката.
        Имам 4-5 шпилки в мазето, мога да ти пратя.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #5
          От: Секрет за гайка за джанта Фероза

          Колеги, набих с чука една вложка 17 от комплект на Gedore, размачка ги и ги отвих без проблем. Благодаря за съветите.

          Коментар


          • #6
            От: Секрет за гайка за джанта Фероза

            Ако беше стегнал останалите щеше да е още по-лесно.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X