Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обслужване на Yamaha Raptor 660

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обслужване на Yamaha Raptor 660

    Здравейте колеги искам да ви задам един въпрос, който за някой може да е доста "тъп". Понеже наскоро си закупих АТВ Yamaha Raptor 660 и не съм наясно много с смяната на маслото и масления филтър. Изгледах един клип в Youtube как става точно, но явно се получи някакво разминаване с моето АТВ и това което гледах на клипа от моето източих точно два литра + казанчето което е отделно ,а по принцип излизало около 2 и 300 или 400. Но по интересно което е че масленият филтър който си закупих е само филтър без желязната чашка така ми го дадоха по каталог, а като отвих моя ми изглежда че си върви цял (капсулован). Ако някой е запознат ще съм благодарен да си сподели мнението, благодаря предварително.

  • #2
    От: Обслужване на Yamaha Raptor 660

    И ако качиш снимка няма да е зле !

    Коментар


    • #3
      От: Обслужване на Yamaha Raptor 660

      На твоя раптор двигателя е почти същия като на моето xtz660 . Пет клапанен едноцилиндров с водно охлаждане. Филтър са ти дали като за моя мотор, твоя е с метална обвивка . За количеството масло си потърси мануал , моето е 2,7 л ама аз бухам директно 3 л. и нямам проблеми вече 12 години.
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #4
        От: Обслужване на Yamaha Raptor 660

        Масленият филтер ти е :HIFLO -HF147, CHAMPION- HF147 COF047, колкото до количеството , 2,200-2,300л.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X