Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с къси светлини.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с къси светлини.

    Колеги преди два дни клаксона ми измъца и го хвана липсата, а днес видях че нямам къси светлини, бушоните са здрави, някой може ли да ме насочи на някъде, или да търся специалист. Фронтера А спорт.

  • #2
    От: Проблем с къси светлини.

    Проблема беше хлабава връзка на един от главните бушони.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с къси светлини.

      Днес смених един от бушоните в двигателния отсек,два розови са един до друг,по 30 ампера.Дойдоха светлините но клаксона не,след около час се появи и той но като го натиснах някалко пъти пак едва се обади и пак изгоря бушона,мисля си че проблема е някъде по веригата на клаксона,но този бушон за какво е някой може ли да ми каже преди да развалям всичко че няма никакво място и достъп до кабелите.Дали проблема не е другаде.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с къси светлини.

        Кабелите до кутията в двигателния отсек стигат до там като преминават в опасна близост до водния радиатор и купето. Често се случва да бъдат прищипани и някой кабел да се оголи. Някаква конструктивна грешка е трасето на този кабелен сноп при Фронтерите. За съжаление начинът е: Сваляне на водния радиатор, развиване на изолацията на кабелния сноп и преглед кабел по кабел за оголвания и къси съединения.
        На мен ми гаснеше двигателят като си пусна чистачките заради проблеми в този кабелен сноп. Много е вероятно и при теб да е там проблемът - просто друг оголен кабел.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с къси светлини.

          Благодаря колега, ще проверя всички кабели дано е там проблема.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с къси светлини.

            Точно там е проблемът, кабелите на клаксона протрити от радиатора. Още веднъж благодаря.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X