Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

    Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
    Благодаря ти ,имам го буквално от вчера и не знам какво да очаквам.Щом казваш че е добре разхода съм доволен.
    На какви режими е наи оптимален за градско ,разучил ли си го .Виждам че може само на предно предаване ,като не е мокро ,хлъзгаво ще бъде по икономичен.?
    Не ме разбираи погрешно ,щом съм го купил съм си направил сметка за разходите,но нали за това са екстрите да ги ползваш когато се налага и да ги изключваш когато не са нужни.
    ЛС
    в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
    Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

    Коментар


    • #32
      От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

      Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
      Благодаря ти ,имам го буквално от вчера и не знам какво да очаквам.Щом казваш че е добре разхода съм доволен.
      На какви режими е наи оптимален за градско ,разучил ли си го .Виждам че може само на предно предаване ,като не е мокро ,хлъзгаво ще бъде по икономичен.?
      Не ме разбираи погрешно ,щом съм го купил съм си направил сметка за разходите,но нали за това са екстрите да ги ползваш когато се налага и да ги изключваш когато не са нужни.
      ЛС
      в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
      Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

      Коментар


      • #33
        От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Какъв е автомобила, ако не е тайна?
        ФВ Фаетон 3.0 дизел , много добър разход имаше тази машина . Карал съм и други коли с този двигател , макар и по леки разхода е бил в малки количества по нагоре . Обяснявам си го с техническото състояние , и малкото километри на които беше . Като я взех беше на 80 х.км. , карах я , мисля 43 х.км. и я смених с по новия модел 4.2 бензин . При новата разхода е по висок , но шофирането доставя наистина удоволствие .

        Коментар


        • #34
          От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

          Мен ме интересува. Ще се радвам да споделиш детайли ( може и на лично).


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Коментар


          • #35
            От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

            Здравей колега,
            Малко късно се включвам по темата, но ако не е "държавна" тайна, дай инфо за този диагностичен сервиз........нещо в Пловдив май не става, аз съм с Тигуан 177 кс дизел.
            Така или иначе съм решил да скачам на Туарег 240 кс скоро, та...............

            Коментар


            • #36
              От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

              Хвалят този севиз в Модерно предградие,София.Дас ауто нещо си,потърси го в Гугъл.Имали всичко за VAG.

              София, кв. Модерно предградиe,
              ул. Маслинено клонче 30
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • #37
                От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

                Вчера и днес при 18-22градуса,разхода ми падна на 12,5- 13 поне така показва компа.
                Honda CRF 250 X
                Touareg 3.0 TDI

                Коментар


                • #38
                  От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

                  Първоначално публикуван от rrrado Преглед на мнение
                  Здравейте, малко актуализация по темата.Вчера колата цял ден беше в сервиз, извършихме ъпдейт на софтуера на двигателя, наново софтуерно беше препрограмиран ДПФ филтъра, софтуерно отвориха вихровите клапи на колекторите, софтуерно спряхме ЕГР...колата на първо четене е много по пъргава в ниските обороти, чак не ми се вярва как ускорява, при превключване на предавки както се беше изразил колега от друг форум е като "шевна машина", не се усещат как превключват...за пръв път на дисплея изписа разход в градски условия под 14, средно за около 50 километра градско даде от 12 до 13.5/100 , на околовръстното с 90-120 км/ч от 6.8(което още не ми се вярва) до 8.8л./100 км. Сутринта в най-големите задръствания, най-високата стойност която изписа за среден разход беше 14.8. Мисля, че колата работи и върви доста по добре сравнение с преди, като се вземе и в предвид факта, че гумите с които съм в момента са по широки и високи от тези които ги дава производителя за 18 цола, смятам че разхода е в норми вече...поне за сега де.
                  Може ли инфо и контакт на аервиза, че имам подобна драма и аз. ЛС е също ОК.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

                    Аз карам 2.5 R5 ръчка и разхода ми е 13 норамално градско каране, в задръстване от 17 до 24 среден разход (не моментен). Твоят е 3.0 - по-голям мотор имаш автомат(дига 1 литър разход), ако включим и климатроник разход 17 си е нормален
                    Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

                    Коментар


                    • #40
                      От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

                      Колега дай телефон на тоя сервиз.Моя автобус дава 13-15 извънградско и 16-20 градско 3.0тди 224к.с.Мерси!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

                        Пропуснах да кажа,че съм с 20ки джанти.Но пък те колко да дигат тоя разход.1 литър максимум

                        Коментар


                        • #42
                          От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

                          Той рррадо си решил проблема и не влиза във форума вече...
                          Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                          feikot@abv.bg
                          Обратно дороги - НЕТ !

                          Коментар


                          • #43
                            От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

                            Първоначално публикуван от rrrado Преглед на мнение
                            Здравейте, малко актуализация по темата.Вчера колата цял ден беше в сервиз, извършихме ъпдейт на софтуера на двигателя, наново софтуерно беше препрограмиран ДПФ филтъра, софтуерно отвориха вихровите клапи на колекторите, софтуерно спряхме ЕГР...колата на първо четене е много по пъргава в ниските обороти, чак не ми се вярва как ускорява, при превключване на предавки както се беше изразил колега от друг форум е като "шевна машина", не се усещат как превключват...за пръв път на дисплея изписа разход в градски условия под 14, средно за около 50 километра градско даде от 12 до 13.5/100 , на околовръстното с 90-120 км/ч от 6.8(което още не ми се вярва) до 8.8л./100 км. Сутринта в най-големите задръствания, най-високата стойност която изписа за среден разход беше 14.8. Мисля, че колата работи и върви доста по добре сравнение с преди, като се вземе и в предвид факта, че гумите с които съм в момента са по широки и високи от тези които ги дава производителя за 18 цола, смятам че разхода е в норми вече...поне за сега де.
                            Ако може да помоля и аз за малко повече инфо!?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

                              Колега Маринко,нов съм тук, а и отскоро да кажем около месеж си закупих и аз Туарег 3.0tdi v6 и имам доста питания ама като за начало ме интересува от къде закупи телестарта, и не може ли това с Webastotoда се промени от настройките някъде?

                              Коментар


                              • #45
                                От: Vw Touareg 3.0TDI V6 Разход на гориво

                                Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                                Благодаря ти ,имам го буквално от вчера и не знам какво да очаквам.Щом казваш че е добре разхода съм доволен.
                                На какви режими е наи оптимален за градско ,разучил ли си го .Виждам че може само на предно предаване ,като не е мокро ,хлъзгаво ще бъде по икономичен.?
                                Не ме разбираи погрешно ,щом съм го купил съм си направил сметка за разходите,но нали за това са екстрите да ги ползваш когато се налага и да ги изключваш когато не са нужни.
                                Аз имам същия въпрос.Както и дали някой знае от къде мога да си намеря безплатно книжката с опътването на български?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X