Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Върбишки проход - актуално състояние?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Върбишки проход - актуално състояние?

    Твърдишкия от север е страхотен нов асфалт, от юг стар, но добър. Почти никакво движение, но много завои, някои тежки. Но пак казвам, отличен асфалт.
    Хаинбоаз е магистрала, с тировете и всичко останало, но се пътува доста бързо и комфортно. Ако се търси спокойствие и романтика, аз бих минал Твърдица - Елена, ако се гони комфортно пътуване и бързина - Хаинбоаз
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #17
      От: Върбишки проход - актуално състояние?

      Съгласен съм със Златев... Преди 2-3 месеца минах Твърдишкия за експеримент...
      Не бих повторил...
      Да, проблеми с асфалта няма никакви (голяма част е чисто нов), но пътя е доста тесен с много глухи завои и еднопосочни мостчета... Някои от тези еднопосочни (стеснени) мостчета са в завой 180гр без никаква видимост, което прави влизането им на свой риск и отговорност - и да искаш, няма как да видиш дали идва някой докато не влезеш в тесния участък....
      Обичам завоите, но Твърдишкия твърдо не ми хареса - постоянно дебнеш дали няма да изскочи насрещен трафик (колкото и малко да е той)...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #18
        От: Върбишки проход - актуално състояние?

        Препоръчвам Плачковци - Кръстец - Борущица- Дъбово.
        Не е точно проход, има 2-3 километра черен път но е много красиво и спокойно.
        Разбира се не е за леки автомобили поне не и през валежните сезони
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #19
          От: Върбишки проход - актуално състояние?

          Посоката ми е от юг на север почти до Елена. Твърдишкият ми върши идеална работа. И аз обичам завоите та май ще го хвана него. Хаинбоаз ми удължава пътя. Беше ми резервен вариант в случай че твърдишкият е разбит. В четвъртък го дават валежно та може и да се позабавляваме само дано няма идиоти по пътя. Мерси за инфото на всички

          Коментар


          • #20
            От: Върбишки проход - актуално състояние?

            Стара тема, но да дам актуална информация. Прохода от южната страна има малко дупки, но навсякъде си е асфалт. Тук-таме има изровено. Идеален дори за пистов мотор.
            Yamaha XT​M600E '98
            Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

            Коментар


            • #21
              От: Върбишки проход - актуално състояние?

              Първоначално публикуван от c_chanev Преглед на мнение
              Идеален дори за пистов мотор.
              Колко ли с пистарки ще те псуват

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X