Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

    Единият пред президента

  • #2
    От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

    Бог да прости ангела, шести номер, Джеф Късс, снимах го миналата събота...
























    Вече може официално да ме наричате ПВО, статистически от 2010та насам минимум веднъж в годината снимам самолет който после пада в рамките на под година. Просто до сега не беше с летален изход.

    Тъндърбърда падналия разбира се също го имам сниман някъде в стария комп. Един канадски изтребител преди години дето две седмици след това му блокира сопло и се разби, един класически забравих му модела сниман миналата година дето се разби в Хъдзън миналия петък (пилота почина), един пътнически хеликоптер пак в архивата ми който в последствие се захлупи във водата... Ненапразно почти съм с отказал да снимам пътнически вече.

    Тази година дипломирането на курсантите съвпада с Memorial Day и всичко живо лети на поразия. Сакатлъци стават. Отделно една машина войничета днес се издавиха в Тексас като нашите момчета в Тополчица едно време... Напрегната седмица.
    Последно редактирано от Goblin; 03-06-16, 21:43.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

      Какви са причините?
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • #4
        От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

        Тъндъра е имал проблеми с машината, добутал го е от жилищните квартали до първото поле и е катапултирал. Неговото е по-скоро неконтролирано кацане. Ангела май е паднал още при излитането. Говори се за спрял ток в квартала, вероятно е закачил жици - дали е паднал понеже ги е закачил ги или ги е закачил падайки не се знае. Ще се разбере.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

          Kато се има предвид, че когато летят тези групи, във въздуха има само машини... толкова са натренирани, че са част от самолета... невероятен карък.

          Коментар


          • #6
            От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

            Гоблин, да не гледаш самолети през обектива повече...!
            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • #7
              От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

              Бай Гоблин, да не почнеш сега да снимаш атомни подводници!
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #8
                От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

                За жалост във военната авиация има определена повтаряемост или цикличност даже и на такива събития предизвикани от определени условия или обстоятелства.
                Вечна памет! Въпросният Пилот на Blue Angels е истински доблестен мъж!
                Дано няма повече такива събития най-малко заради неистовия труд на тези човеци от демонстрационните ескадрили!

                Коментар


                • #9
                  От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Вече може официално да ме наричате ПВО, статистически от 2010та насам минимум веднъж в годината снимам самолет който после пада в рамките на под година...
                  Предлагам,да не снимаш повече самолети,а да се ориентираш към подводници,така и така потъват...
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

                    Натоварена седмица - предишната неделя при нас, после цяла седмица тренировки за другата неделя. В интерес на истината на ангелите и самите машини козметично поне не са съвършени, предполагам за това за което са предназначени са си в ред, но са малко като стънт мотори...

                    Номер три от груповите снимки както и да го гледам си е направо с дупки на капаците:

















                    Вече какво значение имат подобни дупки за подзвуковите скорости с които се движат - вероятно никакво.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #11
                      От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Вече какво значение имат подобни дупки за подзвуковите скорости с които се движат - вероятно никакво.
                      Тези отвори са клапи, които се отварят в зависимост от нуждата на съответния двигател от въздух при големи ъгли на атака на самолета. Такива ъгли се случват именно на ниска скорост, когато основният отвор на въздухозаборника не може да осигури необходимото количество въздух за съответния режим, в който е поставен двигателят. Затова и на единия двигател може да е отворен, а на другия затворен или отворен частично.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

                        Успокои ме

                        Чудех се дали не са, но ми се видяха прекалено неравномерни по форма и седяха като отчупено. Човек се учи докато е жив.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

                          Съмнява ме точно тези отвори да са за това - прекалено малки са ...
                          Да не би там да е капак на колесник и т.н... Или вентилация на околодвигателното пространство...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

                            Не е отчупено, а е обелено/протъркано. Нещо около колесниците и капаците им. Всичките са обелени там или наоколо, малко или много, като се загледа човек.

                            Гледах филм наскоро. Случва се да нямат време за козметики, смятай за какво количество хвърчане иде реч. Отделно самолетите им са "втора ръка" (да, и аз се изненадах), доправяни и човъркани като за тях, от техния си технически персонал.

                            Те май и самите им колесници са къстъм, или поне ми изглеждат различни (по-щръкнали от на оригинала).
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Катастрофи на един Тъндърбърд и един Блу Ейнджъл в един и същи ден?

                              Летенето на съвременен боен самолет си остава доста рисково занимание въпреки напредналата техника .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X