Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Ъглошлайф

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Ъглошлайф

    Купувам ъглошлайф, работещ, нов или не, по-малък или по-голям, на прилична цена.
    Влад, 0888314774
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

  • #2
    От: ЪГЛОШЛАЙФ

    Адаше, "Райдер" или "Блек енд Декер" около 7-800 вата нови са 60-80лв. и с две години гаранция, не ставт ли ???
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: ЪГЛОШЛАЙФ

      Райдер за ъглошлайф определено не става, освен ако не го ползваш за леки задачи 2 пъти годишно. Лично съм видял сметката на 3 такива.
      Виж един 115мм Black&Decker го тормозя над 10 години вече и не се дава.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: ЪГЛОШЛАЙФ

        Имам елпромски голям от едно време. Мисля, че към 2000W. За 80лв ще се разделя с него

        Коментар


        • #5
          От: ЪГЛОШЛАЙФ

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Райдер за ъглошлайф определено не става, освен ако не го ползваш за леки задачи 2 пъти годишно. Лично съм видял сметката на 3 такива.
          Виж един 115мм Black&Decker го тормозя над 10 години вече и не се дава.

          На блекендекера над 10годишен и новите модели, приликите им са само в името.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #6
            От: ЪГЛОШЛАЙФ

            Първоначално публикуван от krumal Преглед на мнение
            Имам елпромски голям от едно време. Мисля, че към 2000W. За 80лв ще се разделя с него
            Ей такова предложение чаках. На всички е ясно съвременните ъглошлайфни простотии на добра цена що за стока са. Ще помоля колегата за някоя снимка ако е възможно, пък мога и да се подхлъзна.
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • #7
              От: ЪГЛОШЛАЙФ

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3530.jpg
Прегледи:1
Размер:132.3 КБ
ID:5717830
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3531.jpg
Прегледи:1
Размер:131.9 КБ
ID:5717831
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3538.jpg
Прегледи:1
Размер:149.1 КБ
ID:5717832
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3539.jpg
Прегледи:1
Размер:148.1 КБ
ID:5717833
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3540.jpg
Прегледи:1
Размер:139.9 КБ
ID:5717834
              Корпуса е метален.

              Коментар


              • #8
                От: ЪГЛОШЛАЙФ

                125 мм.спарки с регулиране на оборотите искаш ли ?
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #9
                  От: ЪГЛОШЛАЙФ

                  Каква му е цената ?
                  По добре късно от колкото никога .
                  Нула89781нула019

                  Коментар


                  • #10
                    От: ЪГЛОШЛАЙФ

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    125 мм.спарки с регулиране на оборотите искаш ли ?
                    Давай оферта.
                    Тази земя, по която тъпча сега,
                    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                    тази земя – не е моя земя,
                    тази земя, простете, е чужда.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ЪГЛОШЛАЙФ

                      Не съм мислил за цена,просто ми е излишен,трябва да е в отлично здраве,ще го снимам утре за точния модел,че ми е в гаража,ползвах го като служебен,не вярвам да е работил повече от 20 Мин.за целия период ,а аз си имам поне 7-8 флекса

                      MB 1400 CE Plus май беше

                      п.п В продавалника излизат чисто нови Спарки,на символични пари,както и няколко макита втора ръка
                      Виж обявата 68 лв.нов 950 вата спарки
                      Последно редактирано от Roninn; 04-06-16, 23:11.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: ЪГЛОШЛАЙФ

                        Изкуши ме с някаква цена.
                        Тази земя, по която тъпча сега,
                        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                        тази земя – не е моя земя,
                        тази земя, простете, е чужда.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ЪГЛОШЛАЙФ







                          Модела е 1050 ,силно ти препоръчвам да погледнеш продавалника,без да знам цените в момента,нов такъв за 130 лв.няма какво да му мислиш.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: ЪГЛОШЛАЙФ

                            Я, и аз да се изакам по темата.
                            Аз, лично никак не съм фен на големите шлайфове, имам абсолютно същия ловешки като посочения по горе, има ядове с ротора, че някой го беше подкарал на две фази и... инъче уникална машина, която май е по дърта от мен.Като цяло голяма машина бих ползвал само за нещо с голяма дебелина или за голям обем работа, инъче с малко шлайфче винаги съм си свършвал по-бързо и качествено работата, без да ми умалеят ръцете, е с правилните дискове де, а такива за мен са тия на Pferd като става дума за метал( последно си взех две кутии по 25 бройки, на промоция, от вносителя им за по 1,20 без ДДС, при крайна цена в магазините от над 2 лева)
                            Инъче за това, което предлага Ронин, за спаркитата в продавалника- ми има много добри оферти, но първо спарки вече не са това, което бяха, второ малките шлайфчета на Спарки винаги са били ебаси бомбалниците, с които няма шанс да работиш с една ръка, и трето на разни промоции има доста добри оферти като за 130 лева- имам едно 750 ватово на Kress, взимано на промоция на към 130 пари, много сладка машинка, а Крес имат много добър гаранционен и извън сервиз( само за едни литиево-йонни батерии на един верт се поизложиха), имам и едно Метабо май 780 вата, взимано на пак май такива пари, там проблема е сервиза на кироф, който е кошмарен, инъче машинката е страхотна, на Макита съм засичал на промоция една много сладка машинка, 700-800 ватова за май по-малко от 120 пари.
                            ПС
                            Сега гледам на сайта на Крес България, че 750 ватовия пак е на промоция, за 139 лева. Предполагам, че от някой от големите им дистрибутори би могло да се вземе и за по-добра цена.
                            Последно редактирано от Avas; 05-06-16, 19:45.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ЪГЛОШЛАЙФ

                              Това Спарки е купувано преди 15 г.за над 200 лв.Незнам дали сегашните Спарки са същите,също не съм фен на Спарки,затова ползвам макита и Бош сините.
                              Това Спарки горе е обемисто,вие гадно(по рождение всички са така) и бутона им е адски на неудобно място,така че често го изключваш без да искаш,а точно тоя модел е такъв че не спре ли да се върти диска,не тръгва.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X