Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Решетка за двоен дин на Jeep grand cherokee 2002 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Решетка за двоен дин на Jeep grand cherokee 2002 ?

    Какво имаш предвид неразбирам.

    Коментар


    • #17
      От: Решетка за двоен дин на Jeep grand cherokee 2002 ?

      Колко играчка е модификацията питам . Дали си е заслужавало спестените 100лв от закупуването на такава.

      Коментар


      • #18
        От: Решетка за двоен дин на Jeep grand cherokee 2002 ?

        Като я вземеш тази за 100лв. мога да ти гарантирам че пак ще я режеш и лепиш. Тя ще е отрязана за 7'' но няма на тебе да ти доиде на правилното място, имам предвид нагоре или на доло с половин сант ще ти бяга.

        Коментар


        • #19
          От: Решетка за двоен дин на Jeep grand cherokee 2002 ?

          Аз съм "готова" рамка за 1 дин и честно си казвам че е зле...Ако си я бях правил щеше да е по-добра на 1000%. Обаче уловката от която съм много доволен е точно това че е 15лв. Просто ме устройва и ако някой ден имам време мога да я подобря значително.

          ПП - Някой интересува ли го дистанционното от волана след смяна на радиото с друго? Защото аз съм с модул от който съм мега доволен.

          Коментар


          • #20
            От: Решетка за двоен дин на Jeep grand cherokee 2002 ?

            Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение

            ПП - Някой интересува ли го дистанционно...
            Аз.
            Гледам разни из нета, но не съм сигурен дали е ок за парите си. Сподели за твоето?
            WG Limited 2.7 CRD 02
            WG Overland 2.7 CRD 04/05

            Коментар


            • #21
              От: Решетка за двоен дин на Jeep grand cherokee 2002 ?

              Има един човек в София с изключителни познания и собствена разработка на универсален преходен модул от новото радио или navi към бутоните на джипа(прави за много модели). Това което обясни е че американците си имат тяхна шина за инфо ПСИ-бъс(бус или както е там). Човека обясни че опция и смисъл да я разкодира, няма! Така е и според мен след като сигнала от бутоните на волана влиза боди компютъра аналогов там се кодира и от там влиза в радиото, но вече цифров. Та въпросния специалист ме изтърпя и ми програмира неговия модул по бутоните за WJ. Бях тестов екземпляр. При мен радиото е Пайнер, но може да се програмира към всички нормални "марки" радиа. За целия китайски износ няма как! Това което се постигна е от 6 бутона изкара 10 функции, понеже така си е програмирал модула че може да дублира всеки бутон(6 при WJ = 12 функции).
              -Левите бутони са ми: напред, назад, сорс. При задържане са: фолдер напред, фолдер назад, вдигане телефон.
              -Десните са: усилване, намаляване, mute. При задържане съм се възползвал само mute става затваряне на телефон(червена слушалка).

              Всичко работи стабилно и точно. Понеже нямам възможност и не ми трябва особено navi си монтирах Pioneer MVH-X580BT. Радиото тръгна БЕЗ каквито и да било преработки само кабелен преходник към евро букса. Преход 1,5 дин към 1 дин от ПТ Круйзер. НАЙ-интересно е и че фабричния усилвател работи без да съм му правил нищо. Понеже във форума се твърди че усилвателя трябва да се маха понеже нямало как да работи.

              Телефон на човека 0884129600 Модула му се програмира за всякакви "мултиволани" към НОРМАЛНИТЕ фирми за кар аудио плеъри и навигации. Ако искате мога да дам и линк към олх и оф.обява, но не искам в опит да помогна да ме обвиняват в реклама. Нямам как да ви свържа с тоя човек, без да посоча никакви координати.

              ЦЕНАТА че я забравих! Взе ми 90лв, като платих повече защото модула е 70, но понеже трябваше да се измерва, програмира и тн. за WJ 20лв работа та 90. За вас би трябвало да е 70лв.

              Утре мога да дам и снимки на резултата, и самата инсталация която е елементарна! Снимките ще са полезни ако някой от провинцията иска да си монтира модула сам, и си го поръча по пощата!

              Коментар


              • #22
                От: Решетка за двоен дин на Jeep grand cherokee 2002 ?

                Екстра! Ще му звънна да го питам дали ще може да оправи и моето.
                WG Limited 2.7 CRD 02
                WG Overland 2.7 CRD 04/05

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X