Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

    Навсякъде където имат машини, желание за работа и неква мисъл могат да се справят.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Я кажете къде са тия скъпари
      По-добре заложи на Кубрат Технокардан. Другата седмица ще ходя до там да прибирам кардан, че не искат да работят с куриери.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

        Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
        ...Дадох една торба пари за Г-то и след 1 000км...
        Имай предвид че читави карета се намират доволно трудно. След 2 неуспешни опита с GKN и Koyo, купени от тук за по 20-30лв, сложих оригинални за по 160лв бройката и нещата се успаха. Имат очеизвадни разлики в диаметрите на осите, дължините и диаметрите на игличките, и вида на уплътненията. За другото возило сега съм внесъл от Хамериката уж някви Heavy Duty, ще ги видим и тях що за стока са, като им дойде времето.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Имай предвид че читави карета се намират доволно трудно. След 2 неуспешни опита с GKN и Koyo, купени от тук за по 20-30лв, сложих оригинални за по 160лв бройката и нещата се успаха. Имат очеизвадни разлики в диаметрите на осите, дължините и диаметрите на игличките, и вида на уплътненията.
          За г карета няма
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            За г карета няма
            При правен някъде си кардан очевидно има. Мисълта ми беше че не е задължително причината за скапването им да е в кардана.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              При правен някъде си кардан очевидно има. Мисълта ми беше че не е задължително причината за скапването им да е в кардана.
              Конкретния кардан не е предвиден за ремонт. Това извън завода.
              Очевидно има някаква причина. И затова и читаво рециклиран няма.
              Със сигурност има начин, все пак не е извънземна технология, но в бг нещата са както са.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Конкретния кардан не е предвиден за ремонт. Това извън завода. Очевидно има някаква причина.
                Разбрах де. То с много неща е така. Което никак не значи че не може да стане. Въпрос на брой и вид бръмбари в главата.

                Впрочем не знам дали някой в милата ни рОдина изобщо балансира кардан по различен начин от пълна съосност на двата фланеца. Еми в момента, в който тоя кардан слезе от машината и се качи на возилото в работното си положение, хич не е сигурно че баланса ще работи по същия начин, по който е работил при съосност.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                  Може разбира се, ама трябва акъл.
                  Аз изобщо за това го дадох тоя пример, та Ясен да има едно наум какво представляват карданистите
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                    Аз съм балансирал кардан съвсем успешно някъде в края на Люлин към околвръстното. Преди сто години на койотата.

                    А в румънско са ми сменяли несменяеми карета на субарски кардан и баланс за скромната сума от 250 лв и кардана съвсем успешно се кара вече няколко години със магистрални скорости.

                    Ако трябва да търся контактите.


                    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                    Drag Grand Canyon Daily
                    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                    LZ1JYM

                    Коментар


                    • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                      Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                      Аз съм балансирал кардан съвсем успешно някъде в края на Люлин към околвръстното. Преди сто години на койотата.
                      Предполагам са същите "Еврован", за които дадох линк по-горе.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                        Не, Еврован са на Ломско и Околовръстното. След Люлин в посока Божурище бяха някакви други, които май вече ги няма там.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Предполагам са същите "Еврован", за които дадох линк по-горе.
                          Това е точно.
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                            С кардана нещата горе-долу са ясни, трябва само някой да легне отдолу и да го отвинти.

                            Обаче друго ми стана интересно и не знам откъде да го подхвана.
                            Джантите са нещо като 6 по 200 с нула или близко до нула ЕТ, впечатляващо тежки и непонятни за гумаджиите.

                            От какво може да се взаимстват някакви подобни?

                            Коментар


                            • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              От какво може да се взаимстват някакви подобни?
                              Търси 6х205, по-вероятно е да намериш.
                              https://www.kreissler24.de/felge-4-5...et0-a2-bz.html
                              https://www.kreissler24.de/felge-9-0...-lk205-e2.html
                              http://www.trailerparts24.com/produc...-et-0-lkw.html
                              Има и бусови, но с неподходящо ET. Другите са основно за ремаркета, трактори и подобни. Затова и в описанието в дадените горе сайтове, са дадени и ограничения към скоростта на движение.

                              На ГАЗ 66 се приближават до някъде, но вероятно са още по-тежки и неподходящ размер от твоите. "Разболтовка — 6-222.3, диаметр — R18, вылет — ET60, центровочное отверстие или диаметра ступицы (ЦО) — 163.

                              Размер шин: 320х80 R18"

                              ПП: https://www.tunershop.de/shop/alcar-...0-16-zoll.html
                              RENAULT MASTER/MASTER Van MA MB MC MD
                              OPEL MOVANO/MOVANO Van MR MS MT MU
                              NISSAN NV400/NV400 Van M1 M2 M6 M7
                              Последно редактирано от cecoa1; 28-04-18, 23:13.
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                                С цели 5мм едва ли съм сбъркал междуболтовото разстояние. 6х200 мисля да е. И да, 16" диаметър и поне 7" ширина.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X