Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

    Аз тия дни го ползвам като кола за из града, защото нещо автопаркът се разтика - кое по ремонти, кое по задачи.

    Само паркирането е малко тягостно.

    Коментар


    • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Аз тия дни го ползвам като кола за из града, защото нещо автопаркът се разтика - кое по ремонти, кое по задачи.

      Само паркирането е малко тягостно.
      Кое кое? Къде ? Как са му спирачките?

      Коментар


      • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

        Нищо не е подобрено по спирачките ама аз се научих да го карам.

        Идва му и на него ред, само да се върне Ужаската от ремонт.

        Коментар


        • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

          Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
          Кое кое? Къде ? Как са му спирачките?
          В завода производител забравили са да му ги сложат
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

            И така проекта стигна до скъсана предна полуоска . За да направя нова читава ми трябва някаква полуоска една идея по голяма от оригиналната . Оригиналната е дълга 550 мм а най големия диаметър на който лежи семеринга е 35 мм . Трябва ми нещо малко по голямо от тези размери . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4155.jpg
Прегледи:1
Размер:159.6 КБ
ID:5755891
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Трябва ми нещо малко по голямо от тези размери .
              Дядо дзвъннннн ........и целуоска (торсион) и полуоска
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                Успех с нарязването!
                През канала за зегера ли се скъса!?
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                  От Зил или Газка нЕма ли да стане?! Че по-евтино, и от правилния материала, а кво да е желЕзо не е за целта.
                  С бързо търсене, зилови полуоски има до 50лв. А на вторични сигурно има и почти за без пари.
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                    Деди реагира в миг, за семеринга бива и втулка, зависи от проекта и доп. Условия. С готови шлици не бива ли?
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                      А как 35 мм. в най дебелия участък туй не бише ли камион ?? Имам тука една от баш камион някакъв но е поне 50 мм . и съм сигурен че вътре си е мека , та има ли смисъл да чупиш ножове ?

                      Коментар


                      • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                        Успех с нарязването!
                        През канала за зегера ли се скъса!?
                        През канала на зегера. Така скъсано си дойде при мене ама сега му дойде ред.

                        Иначе Станьо не е вчерашен, ще го нареже. Само материал да има.

                        Коментар


                        • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                          Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                          А как 35 мм. в най дебелия участък туй не бише ли камион ?? Имам тука една от баш камион някакъв но е поне 50 мм . и съм сигурен че вътре си е мека , та има ли смисъл да чупиш ножове ?
                          Термообработката е 2-3 десети(макс 0,5мм) в дълбочина,навътре си е мек материяла.За да стане трябва нещо близко до диаметъра на шлиците,за семеринга евентуално втулка.
                          Другият вариянт е да се изработи нова от подобрен материял,примерно 30ХГТ и после да се закали кадърно,къде-нямам идея.Правил съм опити на две три места-безуспешни,стават за макети.
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            През канала на зегера. Така скъсано си дойде при мене ама сега му дойде ред.

                            Иначе Станьо не е вчерашен, ще го нареже. Само материал да има.
                            Знаем се със Станьо,вижте някакъв вариянт за закрепване без тоя канал за зегерката,че е предпоставка да се скине пак.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                              Абе не се късат толкова лесно въпреки че и на Краз съм късал на времето . Полуоската си има поражения от смляно каре преди време . Предполагам че точно от зегерката се е измъкнала и е работила на половината шлици щото е скъсана малко след средата на шлиците . Това няма как да стане ако целите шлици са зацепени защото тогава натоварването е разпределено .
                              Последно редактирано от sek.1; 06-06-17, 05:26.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                                Баш цялата част зацепена в карето се е "отделила". И точно през канала за зегерка. Има вариант да се направи зегерка държаща чак отпред на полуоската ,"пружинен пръстен" като например на ВАГ групата. Но сваляне на карето само със рязане и следващо късане на полуос означава и ново каре. А наистина е много детска полуоската ,изненада ме.
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X