Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СПАМ от форума на Лично Съобщение

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СПАМ от форума на Лично Съобщение

    Здравейте,

    С ужас установих, че преди малко имам ЛС от служебен профил на форума съдържащ реклама.

    Това нова практика ли е, има ли начин да се спре?
    Бъдете живи и здрави!

  • #2
    От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

    ДА аз получих същото .. явно се учат от мобилните оператори
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #3
      От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      Здравейте,

      С ужас установих, че преди малко имам ЛС от служебен профил на форума съдържащ реклама.

      Това нова практика ли е, има ли начин да се спре?
      Явно това, което написа в рекламното съобщение не ти е задоволило потребността от публично изразяване на възмущението, та трябва да се отбележиш и с нарочна тема. Колко пъти си получавал реклама като лично съобщение, та се жалваш толкова горко? Молим ви се... препълнени кутии с лични съобщения... едвам смогваме да ги прочетем... ужас! Чакай да се оплачем на няколко места да се види колко сме възмутени та да може останалите подгласници да започнат с интелектуалните аналогии.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #4
        От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

        Това е първото от 2004 до сега поне при мен ,не го считам за досаден спам поне е полезно с тематика на форума е,пп и билет си поръчах вече
        Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

        Коментар


        • #5
          От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
          Явно това, което написа в рекламното съобщение не ти е задоволило потребността от публично изразяване на възмущението, та трябва да се отбележиш и с нарочна тема. Колко пъти си получавал реклама като лично съобщение, та се жалваш толкова горко? Молим ви се... препълнени кутии с лични съобщения... едвам смогваме да ги прочетем... ужас! Чакай да се оплачем на няколко места да се види колко сме възмутени та да може останалите подгласници да започнат с интелектуалните аналогии.
          Уважаеми Модераторе, нека си говорим с подобаващото уважение, прочети добре логовете и тайм стамповете на съобщенията и постовете ми преди да навлизаш в словоблудства!
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            Явно това, което написа в рекламното съобщение не ти е задоволило потребността от публично изразяване на възмущението, та трябва да се отбележиш и с нарочна тема. Колко пъти си получавал реклама като лично съобщение, та се жалваш толкова горко? Молим ви се... препълнени кутии с лични съобщения... едвам смогваме да ги прочетем... ужас! Чакай да се оплачем на няколко места да се види колко сме възмутени та да може останалите подгласници да започнат с интелектуалните аналогии.
            В мейла ми има папка СПАМ. Тук в профилите няма. Ако може да направите? Редно е, все пак е непоискано рекламно съобщение.

            А, г-н Модератор, да Ви напомня - "11. Изпращането на лични съобщения до друг потребител с рекламно съдържание, търговска цел или каквато и да е друга цел, която не е свързана с лична кореспонденция по тематика от порталите се забранява без значение какви са мотивите!"

            Коментар


            • #7
              От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              Уважаеми Модераторе, нека си говорим с подобаващото уважение, прочети добре логовете и тайм стамповете на съобщенията и постовете ми преди да навлизаш в словоблудства!
              Уважаеми Потребителю, извинявам се - ще перефразирам. След като си пуснал нарочна тема за въпросната реклама, трябваше да се отбележиш във всяка една, която намери, включително и в рекламата, за да се разбере колко си възмутен?

              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
              В мейла ми има папка СПАМ. Тук в профилите няма. Ако може да направите? Редно е, все пак е непоискано рекламно съобщение.

              А, г-н Модератор, да Ви напомня - "11. Изпращането на лични съобщения до друг потребител с рекламно съдържание, търговска цел или каквато и да е друга цел, която не е свързана с лична кореспонденция по тематика от порталите се забранява без значение какви са мотивите!"
              А, г-н Потребител, да Ви напомня - така написаните правила са за регистрирани потребители (какъвто съм и аз). Собствениците на Форума решават кога и как ще осъществяват реклама, служеща за поддържането на същия. Форумът изисква едни средства за да съществува. Малка подробност, която много хара тук пропускат и си мислят, че форумът е даденост и те имат само права и правят аналогия с платени услуги на мобилни оператори и говорят за непоискани рекламни съобщения. Защо ли ми напомня за по-обща такава картинка.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #8
                От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

                Предполагам, че колегите от форума ще размислят и ще прекратят тази практика с допълнително уведомяване с ЛС за такива неща...
                Ако не - смятам да вкарам в 'игнорирани' този рекламен подател - би трябвало да забрани получаването на ЛС от този потребител...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #9
                  От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

                  Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                  ...А, г-н Потребител, да Ви напомня - така написаните правила са за регистрирани потребители (какъвто съм и аз). Собствениците на Форума решават кога и как ще осъществяват реклама, служеща за поддържането на същия. Форумът изисква едни средства за да съществува. Малка подробност, която много хара тук пропускат и си мислят, че форумът е даденост и те имат само права и правят аналогия с платени услуги на мобилни оператори и говорят за непоискани рекламни съобщения. Защо ли ми напомня за по-обща такава картинка.
                  Може ли цитат от правилата на форума(написани от администраторите), относно писанието Ви?

                  Коментар


                  • #10
                    От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

                    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                    Уважаеми Потребителю, извинявам се - ще перефразирам. След като си пуснал нарочна тема за въпросната реклама, трябваше да се отбележиш във всяка една, която намери, включително и в рекламата, за да се разбере колко си възмутен?



                    А, г-н Потребител, да Ви напомня - така написаните правила са за регистрирани потребители (какъвто съм и аз). Собствениците на Форума решават кога и как ще осъществяват реклама, служеща за поддържането на същия. Форумът изисква едни средства за да съществува. Малка подробност, която много хара тук пропускат и си мислят, че форумът е даденост и те имат само права и правят аналогия с платени услуги на мобилни оператори и говорят за непоискани рекламни съобщения. Защо ли ми напомня за по-обща такава картинка.

                    Това къде в коя тема пиша няма значение голямо, ако е нарушение, ще ми бъде затрито писанието, ако е голямо нарушение ще бъда блокиран, това е даденост и всичко е ясно.

                    Не се познаваме точно с теб лично, но за десет години тук съм осъзнал, че форума ми харесва и ми дава и ми е дал много неща, точно за това колега аз лично се старая да добавям стойност, старая се да бъда полезен, правя го постоянно с инструментите които са ми предоставени, а те са актуални теми, интересно съдържание, помощ на други участници в нужда и т.н.

                    Ако имаше тема, че форума я е закъсал, че се нуждае от агресивна реклама или членски внос, или дарение, щях и бих откликнал на мига, предпочитам да си плащам за нещата които си струват, вече не съм типичен ганьовец и съм готов с удоволствие да плащам за стойност.

                    В софтуерните услуги има един закон, правило, под десет процента от ползувателите издържат останалите деведесет процента и носят печалба разбира се, в този ред на мисли, както е Линкдин примерно, аз съм готов да си плащам пак да съм си редови потребител но да мога да игнорирам рекламния потребител, други като мен сигурно ще се наредят и те, може би не е лошо да се помисли в тази посока.
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #11
                      От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

                      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                      Може ли цитат от правилата на форума(написани от администраторите), относно писанието Ви?
                      Искаш написани правила за това какво собствениците на Форума могат да правят с него? Общо взето много добре доказваш това което съм писал.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #12
                        От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

                        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                        В софтуерните услуги има един закон, правило, под десет процента от ползувателите издържат останалите деведесет процента и носят печалба разбира се, в този ред на мисли, както е Линкдин примерно, аз съм готов да си плащам пак да съм си редови потребител но да мога да игнорирам рекламния потребител, други като мен сигурно ще се наредят и те, може би не е лошо да се помисли в тази посока.
                        Аз не подкрепям агресивната реклама, но пък още по-малко подкрепям няколко човека да се надпреварват в няколко теми да пишат колко много са възмутени. Вариантите за плащане за неполучаване на реклами сигурно могат да се обсъдят в Венци Петров и Владо Йончев. Ама в няколко теми да се обясняваме за едно лично съобщение не ми се вижда нормално. Историята познава и по-лош случай на реклама. Този е втория за който аз се сещам.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          Аз не подкрепям агресивната реклама, но пък още по-малко подкрепям няколко човека да се надпреварват в няколко теми да пишат колко много са възмутени. Вариантите за плащане за неполучаване на реклами сигурно могат да се обсъдят в Венци Петров и Владо Йончев. Ама в няколко теми да се обясняваме за едно лично съобщение не ми се вижда нормално. Историята познава и по-лош случай на реклама. Този е втория за който аз се сещам.
                          Евала за искреното мнение, радвам се, че споделяш неодобренивто към такъв тип реклама.

                          Не мога да ти се сърдя, че не разбираш реакцията ми и възмущението ми, аз те разбирам напълно, знам и защо ти не ме разбираш, всичко е нормално.

                          Надявам се от това да излезе нещо хубаво и след тази ситуация нещата да се подобрят, аз възприемам всяка грешка като повод за подобрение, предизвикателство даващо нови възможности, а дано.
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • #14
                            От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

                            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                            Евала за искреното мнение, радвам се, че споделяш неодобренивто към такъв тип реклама.

                            Не мога да ти се сърдя, че не разбираш реакцията ми и възмущението ми, аз те разбирам напълно, знам и защо ти не ме разбираш, всичко е нормално.

                            Надявам се от това да излезе нещо хубаво и след тази ситуация нещата да се подобрят, аз възприемам всяка грешка като повод за подобрение, предизвикателство даващо нови възможности, а дано.
                            Аз знам защо се възмущаваш, но в случая който плаща поръчва музиката. И не говоря за Владо Йончев - говоря за организаторите на великото събитие, които са поискали такава реклама. А Дани го е казал най-добре:
                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Накрая ще се наложи да си направите групичка във фейса ама карай да е весело.
                            Надявам се правилно да ме разбираш.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #15
                              От: СПАМ от форума на Лично Съобщение

                              Че мразя рекламите е ясно. Като повечето нормални интернет потребители. В америка има закон обаче за невярна реклама и брутални глоби за съгрешилите. Последния случай беше с Данон, за оная чорба, дето уж се ака редовно от нея. Та бих искал да попитам организаторите на това събитие, колко им е голям VIP сектора и какво правят ако 10% от регистрираните участници във форума си купят билети?
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X