Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SPAM, възможни решения.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: SPAM, възможни решения.

    Аз също не харесвам такъв вид спама ама чак пък атака, погнуса...
    Я го препратете да видим какво толкова фрапиращо са ви пратили?
    Аз нямам такова и вече се чувствам пренебрегнат, дейба... [emoji2]

    Sent from my SGP511 using Tapatalk
    Враг усраине

    Коментар


    • #92
      От: SPAM, възможни решения.

      Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
      Аз също не харесвам такъв вид спама ама чак пък атака, погнуса...
      Я го препратете да видим какво толкова фрапиращо са ви пратили?
      Аз нямам такова и вече се чувствам пренебрегнат, дейба... [emoji2]

      Sent from my SGP511 using Tapatalk
      Ще ти го препратя, ако обещаеш да почерпиш. Такава ценна информация не се получава току-така! Хахаха
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #93
        От: SPAM, възможни решения.

        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
        Посочи една такава обява!
        Не мога да намеря, вероятно е/са изтрита/и отдавна или бъркам форума. Карам го на спомени,

        Коментар


        • #94
          От: SPAM, възможни решения.

          Може би трябва малко да се отпуснем, да се поуспокоим и да потърпим за да се види какви нови възможности ще предложи версия пет на форума.

          Венци каза нещо, аз не помня да се е отмятал някога за тия години, вярвам, че нещата ще се подобрят дори само защото много хора осъзнаха/ме какво има стойност в този форум.

          Още едно малко предложение към екипа на форума, споделяйте повече с нас, не знаете от къде какво може да излезе, особено при нужда, в радост и мъка споделяйте, от прозрачност само се печели, поне в дългосрочен план е така, според мен...
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #95
            От: Re: От: SPAM, възможни решения.

            Щом за булшинството е ОК да получава реклами на лични съобщения да се даде възможност да се блокира потребителя "Реклама" така малцината които не желаят да получават реклами ще са доволни а за останалите явно не е проблем.
            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

            Коментар


            • #96
              Re: SPAM, възможни решения.

              Ще се мисли нова идеология. Моля стига вече драми.

              Коментар


              • #97
                От: Re: SPAM, възможни решения.

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Ще се мисли нова идеология. Моля стига вече драми.
                То драми няма Даниеле - целта бе точно такава, да се подтикне да се мисли нова идеология, защото тази не е много приемлива
                Значи целта е постигната..
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #98
                  От: Re: SPAM, възможни решения.

                  Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                  За да не отиде умишлено или не темата към вариант „ключ" предлагам да се придържаме към обсъждането на възможните конструктивни решения.

                  Венци спомена нещо, аз лично го приветствам.
                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  То драми няма Даниеле - целта бе точно такава, да се подтикне да се мисли нова идеология, защото тази не е много приемлива
                  Значи целта е постигната..
                  Конструктивни решения могат да се взимат само на база достатъчна информация, подходящата ѝ обработка и наличен ресурс.
                  За момента, администрацията казва "Щом толкова ви дразни, ще търсим варианти". Ако някой от неинформираните (в това число и аз) се счита за своеобразен победител, значи е в огромна грешка. Много от нас работят с хора. Знаят ли Вашите продавачки, товарачи, шофьори... състоянието на банковите сметки на фирмата, работата с потенциалните клиенти, инвестиционните Ви планове, проблемите с доставчиците Ви...
                  О, да! Бъдете сигурни, че всеки складов работник е наясно с положението в Сирия, знае как да свърши работата по- добре от шефа си и е готов минимум за Президент. Просто, в момента има друга работа и не му е до това.
                  Аз, специално, винаги съм се чувствал тук като гост. С всичките недостатъци и привилегии на това си положение. Неминуемо, с течение на времето, съм се оказвал и в положението на работник, ама то е все едно, домакинът да ми е позволил да нарежа лук за салатата, дето ще я ядем заедно.
                  Директно казвам, че нямам против да получавам рекламни съобщения на ЛС. Както и да го мисля, това не нарушава свободата ми повече от които и да е мейли на Грабо, Фешънбг, Букинг... , да не говорим за откровените измамници, за които има и цели теми тук.
                  Благодаря за вниманието!
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #99
                    Re: От: Re: SPAM, възможни решения.

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    То драми няма Даниеле - целта бе точно такава, да се подтикне да се мисли нова идеология, защото тази не е много приемлива
                    Значи целта е постигната..
                    И какво точно постигнахте? Вкарването на едни човекочасове труд в ресърч и програмиране. Вкарването на едни разходи които ще се върнат след години. Дано съм в грешка, но на дали, ще има повече от 10 човека който са готови да помогнат финансово на форума и в замяна да не виждат реклами. Както съм 90 процента убеден че мрънкащите няма да сте сред тях.

                    Коментар


                    • От: Re: От: Re: SPAM, възможни решения.

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      И какво точно постигнахте? Вкарването на едни човекочасове труд в ресърч и програмиране. Вкарването на едни разходи които ще се върнат след години. Дано съм в грешка, но на дали, ще има повече от 10 човека който са готови да помогнат финансово на форума и в замяна да не виждат реклами. Както съм 90 процента убеден че мрънкащите няма да сте сред тях.
                      Ами май наистина това постигнахме, за да не се напънем да кликнем на 2-3 места за 5 секунди, сега на някой ще му побелее косата. И накрая ще е пак "язък за барута".
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: SPAM, възможни решения.

                        Рисърч и програмиране?!!! За да не получаваме едно ЛС??!! Даниеле, извинявай, но това не звучи сериозно...
                        А още по-некоректно е ТОКУ-ЩО полученото в 21:10 ПОРЕДНО ЛС (т.е. уведомление по мейл, в който съм информиран за получено ЛС с пълния текст), като самото ЛС за щастие вече го нямаше...
                        Колко пъти още да очаквам 'напомняне' за събитие, към което нямам никакъв интерес?!
                        Викаш да се напъна още няколко пъти да натискам клавишите, вместо някой да спре 'след сериозен рисърч и ПИСАНЕ (а не програмиране)' да спре да ми пише ЛС? Защото съм убеден, че конкретното действие не е свързано с никакъв рисърч и програмиране, а просто някой е седнал и написал мейл, който го е изпратил към групата например 'Регистрирани потребители'...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • Re: От: SPAM, възможни решения.

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Рисърч и програмиране?!!! За да не получаваме едно ЛС??!! Даниеле, извинявай, но това не звучи сериозно...
                          А още по-некоректно е ТОКУ-ЩО полученото в 21:10 ПОРЕДНО ЛС (т.е. уведомление по мейл, в който съм информиран за получено ЛС с пълния текст), като самото ЛС за щастие вече го нямаше...
                          Колко пъти още да очаквам 'напомняне' за събитие, към което нямам никакъв интерес?!
                          Викаш да се напъна още няколко пъти да натискам клавишите, вместо някой да спре 'след сериозен рисърч и ПИСАНЕ (а не програмиране)' да спре да ми пише ЛС? Защото съм убеден, че конкретното действие не е свързано с никакъв рисърч и програмиране, а просто някой е седнал и написал мейл, който го е изпратил към групата например 'Регистрирани потребители'...
                          Пак пишеш без да си запознат. Никой не е изпращал мейл на който и да е. Настроил си си известие за ЛС на мейл за това си го получил и на мейла. Би ли ми обяснил как без програмираме ще е ясно кой не трябва да го получи и кой да не вижда банери? По какъв точно критерий това ще стане.
                          PHP Код:
                          If ($мрънкал_в_тема == true)
                          {
                           
                          $send_ls false;

                          Това дали ще е достатъчно ?
                          Последно редактирано от Daniel; 03-06-16, 15:04.

                          Коментар


                          • От: SPAM, възможни решения.

                            Хм... Може и да си прав... Явно сега съм получил мейл/напомняне за ЛС, което съм получил преди 24 часа и отдавна съм изтрил....
                            Просто не съм очаквал толкова 'оперативно' уведомление....
                            Subject: Ново лично съобщение в OFFRoad-Bulgaria.com
                            Date: Sun, 29 May 2016 21:10:40 +0300 (EEST)
                            From: OFFRoad-Bulgaria.com <support@offroad-bulgaria.com>
                            To: хххххххххххх
                            ......
                            Получи се ново лично съобщение при OFFRoad-Bulgaria.com от Реклама, озаглавено "SUPERCROSS предоставя ексклузивно VIP сектор".....
                            Относно критерия - без никакъв рисърч и девелопмент ми идва на акъла например промяна групата на потребител или разрешаване игнорирането на служебния потребител...

                            И това не е 'мрънкане', а опит да си изясня какви са точно променените условия, и дали промяната ме устройва... И по-точно:
                            А. Смятате ли да продължавате изпращането на рекламни съобщения като ЛС
                            Ако да
                            А.1. - колко често планирате изпращането им.
                            А.2. - планирате ли (разрешаване) възможността служебния потребител да се включи в 'Игнорирани'

                            Ако не ме устройват променени условия - първата стъпка като потребител е да споделя какво не ми харесва и евентуално да дам предложение (както споделих за анкета)...
                            Ако резултата/реакцията не ми хареса - или приемам новите променени условия, или ако сметна, че не ме устройват - без никакви обиди към собственика на форума и екипа просто казвам чао и 'драмата' приключва....
                            Не виждам какво неясно или мрънкащо има в позицията ми (и навярно позицията на повечето незаслужено наречени 'мрънкачи' тук)...
                            Просто въпроса е принципен и напълно логичен при промяна на дадени условия...
                            Последно редактирано от slowtraveler; 29-05-16, 23:41.
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: SPAM, възможни решения.

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              Хм... Може и да си прав... Явно сега съм получил мейл/напомняне за ЛС, което съм получил преди 24 часа и отдавна съм изтрил....
                              Просто не съм очаквал толкова 'оперативно' уведомление....

                              Относно критерия - без никакъв рисърч и девелопмент ми идва на акъла например промяна групата на потребител или разрешаване игнорирането на служебния потребител...

                              И това не е 'мрънкане', а опит да си изясня какви са точно променените условия, и дали промяната ме устройва... И по-точно:
                              А. Смятате ли да продължавате изпращането на рекламни съобщения като ЛС
                              Ако да
                              А.1. - колко често планирате изпращането им.
                              А.2. - планирате ли възможността служебния потребител да се включи в 'Игнорирани'

                              Ако не ме устройват променени условия - първата стъпка като потребител е да споделя какво не ми харесва и евентуално да дам предложение (както споделих за анкета)...
                              Ако резултата/реакцията не ми хареса - или приемам новите променени условия, или ако сметна, че не ме устройват - без никакви обиди към собственика на форума и екипа просто казвам чао и 'драмата' приключва....
                              Не виждам какво неясно или мрънкащо има в позицията ми (и навярно позицията на повечето незаслужено наречени 'мрънкачи' тук)...
                              Просто въпроса е принципен и напълно логичен при промяна на дадени условия...
                              Хайде сега, сравни труда да го измислиш и напишеш това, с труда да отвориш и изтриеш едно ЛС.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: SPAM, възможни решения.

                                Имаше тука една тема, как да си помогнем в Интернет пространството. Включиха се различни хора, обясниха се някои неща...така, съвсем откровено.
                                Защо никой не казва откровено, колко ви е голям зора да я правите точно така тая реклама?! Ако е толкова голям, хубаво, пълнете кутиите с к'во дойде и да се знае, че истинските съобщения ще се издирват и четат само по изключение. Ама да се баламосваме "то само едно съобщение на година", а после специален софтуер за " мрънкал/не мрънкал"... Последно?!
                                Ние(и много които напуснаха), сме хората които през свободното си време придадохме стойност на този сайт. Най-малкото не заслужаваме баламосване, че не се опитвате да ни ползвате като бройки, в случая ангажирайки вниманието ни с реклами.
                                Какво се промени, откакто я има медията?! Кои разходи се повишиха или кои приходи намаляха, че да ви трябва и такава насилствена реклама и между собствените си хора?! И ако наистина ви трябва, къде ви остана откровеността да пуснете една информативна тема със съдържание -така и така, сори, ама това е положението, няма как... Както направиха създателите на форума при продажбата му.
                                И престанете с тия догадки, какъв процент от хората биха платили. С демонстрираното отношение, отговора все повече не би ви харесъл. А до скоро и с малко по-друг подход, и реклами и плащане биха приели много хора, но когато се прави за "свои"... Баламосването и " ако мине", не вървят за свои хора.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X