Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SPAM, възможни решения.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: SPAM, възможни решения.

    Сега, като призная, че нямам FB какво ли ще последва...

    Апропо, там има ли опция за блокиране на съобщения от конкретни потребители Става въпрос за комерсиални, не за сервизни известия.

    p.s. относно събитието, предвид натрапения му характер вече съм настроен достатъчно негативно и не бих го посетил.
    Последно редактирано от emanuilis; 28-05-16, 06:41.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #32
      От: SPAM, възможни решения.

      Все още осмислям идеята "реклама на ЛС" в чисто практически аспект. В тази връзка, да вметна, че и самото "кликане" по рекламните банери във форумните страници помага на форума. Широко разисквано е в друга тукашна тема. Трудно ми е да преценя какви усилия коства това, за всеки е различно, но гледам да го правя. Съгласен съм, че звучи леко малоумно, но по принцип интернет- пространството има странна логика, в сравнение с останалия ни живот.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #33
        От: SPAM, възможни решения.

        Аз съм на мнението на Гоблин- да ви имам проблема! За да го има тоя форум, се искат пари. Парите не растат по дърветата... Ако се въведе членски внос за тия дето не искат да получават реклами, ще си го платите ли?
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #34
          От: SPAM, възможни решения.

          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          Аз съм на мнението на Гоблин- да ви имам проблема! За да го има тоя форум, се искат пари. Парите не растат по дърветата... Ако се въведе членски внос за тия дето не искат да получават реклами, ще си го платите ли?
          Да

          sent from smartphone
          42

          Коментар


          • #35
            От: SPAM, възможни решения.

            Продължавам да приемам „инцидента" като проучване, също ДА.

            Надявам се това да включи и ограничаване на „банерите" в режим „разглеждане през мобилен телефон"...
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • #36
              От: SPAM, възможни решения.

              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
              Да

              sent from smartphone
              И аз така. Че даже си и плащам в тукашния оръжеен форум. И пак е пълен с реклами...

              Дани, я въведете един членски внос за хората с крехки души и здрави портмонета, може да са интересни резултатите.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #37
                От: SPAM, възможни решения.

                И, какво точно „интересни резултати" подозираш

                Апропо, ти би ли платил
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • #38
                  От: SPAM, възможни решения.

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  И аз така. Че даже си и плащам в тукашния оръжеен форум. И пак е пълен с реклами...

                  Дани, я въведете един членски внос за хората с крехки души и здрави портмонета, може да са интересни резултатите.
                  Надали в оръжейния ти форум е упоменато: плащаш - няма реклами, не плащаш - има. Ако беше така и имаше реклами от теб зависи как ще процедираш нататък.
                  Това с крехките души нещо не ми се връзва. Имаш проблем с факта, че искам да имам право на избор ли?
                  42

                  Коментар


                  • #39
                    От: SPAM, възможни решения.

                    Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                    И, какво точно „интересни резултати" подозираш

                    Апропо, ти би ли платил
                    Да, бих платил. И както казах, няма да ми е първия платен форум.
                    "Интересните" резултати ще са 100 оплакващи се, и 5-6 платили. По стар народен обичай, като ги подпреш в портмонето и настава мълчание...
                    Докторе, не става дума за теб лично, говоря по принцип.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #40
                      От: SPAM, възможни решения.

                      Виждаш, само дотук сме трима заявили.
                      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                      LZ1EMS

                      Коментар


                      • #41
                        От: SPAM, възможни решения.

                        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                        Надали в оръжейния ти форум е упоменато: плащаш - няма реклами, не плащаш - има. Ако беше така и имаше реклами от теб зависи как ще процедираш нататък.
                        Това с крехките души нещо не ми се връзва. Имаш проблем с факта, че искам да имам право на избор ли?
                        Славчо, много на сериозно го взе. А аз чета и се хиля.
                        Оръжейния форум е платен на доброволни начала- искаш да помагаш, плащаш, не искаш, не плащаш. И в двата случая рекламите не спират. Просто защото, ако стане задължително плащането, и без реклами, форума ще е закрит до края на седмицата.
                        "Нежните души" бяха тясно свързани с репликата "да ви имам проблема".
                        Правото на избор не трябва да се отнема на никого! Аз точно и за това съм "американец"- повече личен избор има тук.

                        Между другото- колкото ти имаш право на избор, толкова "врага" има право да ти праща реклами. Ти пък имаш и правото да не влизаш, или да си платиш за рахатлъка, те пък имат правото да ти откажат абонамент, или да те ръчкат нарочно в ашиците с цел проучване на пазара... Това с правата е голяма тесла!
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #42
                          От: SPAM, възможни решения.

                          Аз не бих платил. Няколко подобни прецедента... и на някой ще му хрумне за пореден път идеята, да си плащаме интернет сърфирането на мегабайт- информация. Скоро май, в Унгария я бяха зачесали темата, а и не само. Не става дума за стоте лева, давал съм и повече, но мразя да ми ги взимат.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #43
                            От: SPAM, възможни решения.

                            Това с доброволното плащане няма нищо общо с тукашната ситуация...
                            В един друг много по-малък и беден форум ги правехме тези неща, и въпреки камерния състав, позволяваха спокойно заплащане на хостинг и т.н.
                            В случая дразнещото е прекалено агресивната атака - 'незатваряем' прозорец на страницата - ОК... Смятам го за реклама и т.н...
                            Но допълнителното и ЛС ми се струва прекалено, защото изисква мое действие за да отстраня ненужната ми информация...
                            Довода, че с ЛС ще се 'събудят' отдавна невлизали тук потребители не ми се струва логичен - за да не влизат тук, значи има причина... И едно НЕПОИСКАНО рекламно съобщение едва ли ще предизвика възхищението на такива хора...

                            П.С. Защо не се обединят двете теми?
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #44
                              От: SPAM, възможни решения.

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Аз не бих платил...
                              Добре, ако подобна „услуга" е обвързана И с други привилегии
                              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                              LZ1EMS

                              Коментар


                              • #45
                                От: SPAM, възможни решения.

                                Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                                Добре, ако подобна „услуга" е обвързана И с други привилегии
                                Давам просто контрапункт. Темата става прекалено обширна, а принципното подскачане за защита свободата на избор е малко крайно. Не знам какви привилегии имаш предвид, но тези, които ми трябват, вече ги имам- контакт с интересни хора.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X