Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SPAM, възможни решения.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: SPAM, възможни решения.

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Щото и аз, ама такава пресилена реакция...
    Ами знам ли, поне тук не очаквах такова нещо. Поне трябва да има начин да се откаже човек да получава такива съобщения.
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #17
      От: SPAM, възможни решения.

      Рекламен банер, ама на ЛС. Нетрадиционна форма. Не знам колко наруши личното ми пространство, но леко ме изненада. Ако не се превърне в ежедневие, едва ли ще ми пречи. Пък е и, горе- долу, на форумна тематика.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #18
        От: SPAM, възможни решения.

        Възможно е да се касае и за експеримент, проучващ нагласите. Мисля да участвам пълноценно.
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #19
          От: Re: SPAM, възможни решения.

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Аз живо съм притеснен от реакцията Ви, какво толкова ви стана, че прочетохте едно ЛС и допринесохте с нещо макар и малко за поддръжката на форума в който участвате !!!!
          Типинг поинт се нарича проблема, толерираш всичко до един момент след който вече изригваш, поискай ми пари коректно е, уточни, че ще ни спамиш да го очаквам, може би ще го приема, но така гнусно навлизане в личното пространство, смърди и не се трае.

          П.С. И да чели сме правилата във форума, израза лично пространство го ползвам с цел илюстрация на усещането, знам, че не съществува тук и това не ми пречи, дразни ме горила тактиката, приемам го като удар под кръста, за това и такава ми е реакцията.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #20
            От: SPAM, възможни решения.

            Във всички форуми това е масова практика за всяко голямо и значещо нещо мероприятие или събитие. Кое е драматичното като не го искате не го четете и го изтрийте въпросното л.с.

            Коментар


            • #21
              От: SPAM, възможни решения.

              Аз, понеже отговорих на поканата за събитието, да попитам. Връзката двупосочна ли е, или е "чуй и мЪлчи". Второто е малко обидно.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #22
                От: SPAM, възможни решения.

                Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
                Във всички форуми това е масова практика за всяко голямо и значещо нещо мероприятие или събитие. Кое е драматичното като не го искате не го четете и го изтрийте въпросното л.с.
                Бих предпочел да блокирам потребител „Реклама", ако може.
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • #23
                  От: SPAM, възможни решения.

                  Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                  Бих предпочел да блокирам потребител „Реклама", ако може.
                  НЕ можеш, с админ права е , служебен акаунт.
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #24
                    От: SPAM, възможни решения.

                    Ако съм допринесъл за форума, че съм прочел ЛС, да го прочета още веднъж, да е двойна ползата?!
                    Оценявам добрите намерения и евентуалните ексклузивни ползи, но все пак не мисля че начина с ползване на ЛС е с нещо по-полезен или продуктивен от до сега ползвания с отделни теми закачени на главната страница. Ако е до прочитането, пак се прочита, и даже се отчита колко хора са я прочели. Ако е до кликането по линкове - за неща които така или иначе не мога да ползвам, рядко кликам, но ако е толкова зор и трябва да се прави..казвайте ги Тия неща.
                    А ако някой се е обвързал, че тази реклама ще бъде видяна от всеки потребител на сайта, щото ще му се прати като ЛС, и затова трябва да струва...колкото струва. То това си е тъпо. И съвсем резонно повдига въпроси за евентуален членски внос, смисъла на опцията ЛС, и смисъла на форума като цяло.

                    ПП: Личните съобщения е добре да си останат...лични.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • #25
                      От: SPAM, възможни решения.

                      Не знам дали при мен е проблемът, но за пръв път виждам жълта лента горе, без възможност за затваряне, след като я видя. Утрепах я с адблокера.
                      Имат си бази данни тия блокери, упорито сме се запътили към глобалните спам-листи.

                      Коментар


                      • #26
                        Re: От: Re: SPAM, възможни решения.

                        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                        поискай ми пари коректно е, уточни, че ще ни спамиш.
                        Пишеш го на грешния човек, което не оправдава мрънкането заради едно лс на година.

                        Коментар


                        • #27
                          От: SPAM, възможни решения.

                          Наивно е да очакваш честотата на получаване на подобни съобщения да остане такава, при демонстрирана от повечето регистрирани потребители толерантност.
                          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                          LZ1EMS

                          Коментар


                          • #28
                            От: Re: От: Re: SPAM, възможни решения.

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Пишеш го на грешния човек, което не оправдава мрънкането заради едно лс на година.
                            Знам , че ти си сам админ, знам, че не си инициатор и т.н. за това и аз ти репликирах като на човек, защото съм обиден лично като човек и ти ми се чудиш защо мрънкам; ако аз теб лично те обидя в очите, САМО веднъж годишно...за сега само веднъж годишно, ако търпиш може би по-често... надявам се разбираш аналогията.
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #29
                              Re: SPAM, възможни решения.

                              Накрая ще се наложи да си направите групичка във фейса ама карай да е весело.
                              Надявам се правилно да ме разбираш.
                              Последно редактирано от Daniel; 27-05-16, 23:43.

                              Коментар


                              • #30
                                От: SPAM, възможни решения.

                                А във фейса, както е добре известно - никой, никога, няма да им досажда с реклами

                                На горния въпрос - без да имам отношение към въпросната инициатива, нито към взетото решение и ползваните технически средства, подозирам каква е причината за използването на лс.

                                В огромен процент от случаите личните съобщения генерират и имейл (уведомление за лично съобщение).

                                По този начин посланието стига и до огромен процент от "спящите" потребители които не са влизали отдавна. Такова покритие не може да се постигне с пускане на тема, понеже тези които влизат рядко във форума ще я пропуснат.

                                С цената на вашето моментно неудобство посланието е стигнало до максималния възможен брой записани потребители. Или поне предполагам че това е причината за този избор.

                                Прочее - Москва не вярва на сълзи, кръвта е пролята и обилно вали от облаците на непохватния опит в изпепеления лунен пейзаж, пострял до хоризота видения кошмарни на смъртна обида и разрушено доверие.

                                Към всички възмутени - живи и здрави сто години, завиждам ви на всичките за безгрижието, щом подобни неща са ви проблем. Щастлив е тоз що има време и сила да се бори срещу подобни, истински, неправди

                                На фона на тази криза смирено моля автора на темата да приеме от мен четири от въпросните билети, така ще може да бойкотира събитието четирикратно, или пък да отмори на състезанието в компания - което го влече повече. Детайлите ще получи от този който набедя да се заеме с процедурата по билетокупването, все ще нароча някой. Мир и любов, да очаква включване.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X