Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

    И моля някой да ми обясни каква е тази зелена звезда и тоя червен триъгълник.
    Terrano 1 CRV ski doo formula 500
    И ЛУАЗ за един ден.О898678333

    Коментар


    • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

      Да се въведе "орлово око",и видео повторение?
      Докато всичко е на любителски начала,ще има дрязги и спорове.
      А до професионално ниво има много хляб да се изяде,и вода да изтече...
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

        Чукни на тях и ще разбереш.

        Коментар


        • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
          Нека и аз взема отношение .

          От всичко написано най-точно отражение на ситуацията е " каквито сте състезателите ,такива сме и съдиите " .Ванка ,недейте така с лошо , и на вас са ви правени компромиси ,неведнъж.
          Явно има направени съдийски грешки ,стават такива ,ще се постараем да ги изчистим ,а и възникват нови ситуации ,които трябва да се решат .
          Тонка, с цялото ми уважение към теб и Всички съдии да те попитам кога са ми правени компромиси на мен лично !?! Преди две години две зони по надолу клас модифициран ти беше съдия в зоната, дано си спомняш - стръмно изкачване и кално и малко място за обръщане. Аз се качих горе и при маневрата на заден ти ме удари по капака и ми каза да спра. Имаше и публика, а навигатора беше долу в ниското да ме насочва. Какво се случи ? Каза ми, че двете задни гуми са излезли от лентата и съм до там. А сега ако ти се сетиш ми кажи случай в който съм толериран от теб или някой друг съдия. И не знам защо искате да ми препишете всички негативи от състезателите по време на състезанието. Карал ли съм пил ? Първия ден в първата зона бях пръв и проверен от Валери с дрегер. След старта даже ме спряха в зоната за да изведат публиката. Карах ли с несъобразена скорост или застрашавайки някого ? Даже и гумите си сменяхме в лагера за да не пречим на някого. Кой и кога съм обидил или напсувал ??? Кога и къде ме видяхте да имам претенции към моето класиране ? Някой казва, че 99 % от състезателите са пауни, а останалите гарги. Може и да съм гарга, ама съм Рошава ! Искам които е виновен и е сбъркал поне да си признае, не да ми се извинява и да не се допускат за в бъдеще такива фрапиращи "недоглеждания". Много ли искам ?
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар


          • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

            Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
            Ванка забираи Ачо аз Йонко и Гошко и утре да идем да изчистим трасето хем да ни нахраните на живо не само във форума а и да видите как се създава и събира трасе и да започнем да уважааме ОРГАНИЗАТОРИТЕ не да ги храним.
            Ако може за неделя ще дойда утре съм ангажиран. Дедо Ачо надали ще дойде, че ти е толко обиден .... даже прописа у форума заради теб. Ако е за утре ще помоля някой да дойде от мое име. П.С. За двата дни съм изпил един стек вода и един стек бира, които съм си събрал. На тръгване от лагера събрах лично всичкия боклук около нас и го качих на Йонко в буса - три чувала боклук, дано не са му натежали.
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

              Още на следващото състезание ще се наложи на състезателите да си проверите възможностите сам сами както си е по правилник.Попрегледаите правилника много ще ви трябва ,СЪДИИТЕ само ще ви стартираме времето и ще вписваме наказания и ще ви финишираме .Всеки състезател след финиша ще му се кажат плюсове и минуси ако има проблем знаете реда,Никаква ама никаква помощ от нас да ви видим колко струвате вие ,Съдии които помагат под какъвто и да е начин ще бъдат отстранявани имаме достатъчно кадри.СЪДИИТЕ ЩЕ БЪДЕМ БЕЗКОМПРОМИСНИ И БЕЗПРИСТРАСТНИ да видим как се случват нещата може пък да е за добро ние наистина да сме били проблем.

              Коментар


              • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                А дано ! Надали ще съм там, но ако трябва да се рошим ще дойда на ход да те проверя и покарам. И ДА попитам: кога ще качите Всички протоколи от зоните, нали имаше таблица, компютър и ставаше бързо ?!? Това с контестациите на мен лично ми стана ясно : няма такива за гарждетата. Това не е тоталитаризъм, това не е диктатура, това е Божествено ! Амин.
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                  Предложи как да решаваме спор между дума на съдия и дума на състезател или дума на състезател които пряко ще се облагодетелства от наказанието на участника в спора, ще го имаме предвид за новия правилник за догодина.

                  Коментар


                  • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                    Ще ги кача. Сега имам други ангажименти. А си отнема време да се направят на картинки и качат тук.

                    Коментар


                    • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                      Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                      Още на следващото състезание ще се наложи на състезателите да си проверите възможностите сам сами както си е по правилник.Попрегледаите правилника много ще ви трябва ,СЪДИИТЕ само ще ви стартираме времето и ще вписваме наказания и ще ви финишираме .Всеки състезател след финиша ще му се кажат плюсове и минуси ако има проблем знаете реда,Никаква ама никаква помощ от нас да ви видим колко струвате вие ,Съдии които помагат под какъвто и да е начин ще бъдат отстранявани имаме достатъчно кадри.СЪДИИТЕ ЩЕ БЪДЕМ БЕЗКОМПРОМИСНИ И БЕЗПРИСТРАСТНИ да видим как се случват нещата може пък да е за добро ние наистина да сме били проблем.
                      Валери,моля те по спокойно и не с такъв тон.
                      Ако няма състезатели няма да го има всичко останало.
                      Опасявам се,че както е тръгнало не ми се мисли какво ще стане.

                      Коментар


                      • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                        Споровете се решават в съда или комисия по етика !!!!!!?????

                        Коментар


                        • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                          Много е просто. В момента се кара зона със жребии. Вместо трима съдии, напълно е достатъчен един - с правомощията му на бог. Трябват ти два хронометъра, като втория не е за съдията, а е за един състезател или навигатор от друг отбор .... нататък е просто .... Всички и без това сме там и сме конкуренти. Няма да има недоглеждане Вервай ми.
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                            Ще ги кача. Сега имам други ангажименти. А си отнема време да се направят на картинки и качат тук.
                            Благодаря все пак,че следиш темата, не е спешно. Стягай се за състезанието и успех.
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                              Няма проблеми ,ще има достатъчно състезатели и съдии всичко ще е ОК И ДАНО ДА Е НАЧАЛОТО НА НАИ ДОБРОТО В ТРАЯЛА.

                              Коментар


                              • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                                Всички и без това сме там и сме конкуренти. Няма да има недоглеждане Вервай ми.
                                Някои преди години ходеха даже с камери и снимаха конкуренцията.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X