Обява

Свий
Няма добавени обяви.

повдигане на пасат 3ка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: повдигане на пасат 3ка

    По темата:
    Преди 6г. си купих такъв Пасат, щото ми изпадна "на далавера".
    Оправих му проблема и го обслужих, и едвам го продадох на ебати далаверата, ама за тоя дето го купи, а го пуснах на една от най-ниските цени - 1400лв., а май го дадох за 1200.
    Купувача беше първият, и единственият, който ми се обади за няколко седмици !
    Пасата '94 комби 1.8 с газ.
    На градско около 14, на извънградско 7-8 газ.
    Пасата бял, без забележки по купе и салон с хидравлика, соларен шибидах, оригинален теглич, мизика, аларма, перфектни документи, и т.н.,
    НО ... не можеш да се качиш на средно висок бордюр, щото треска предният мост, а и предната броня в най-малката дупка, а като строшиш въздухозаборника, който е част от нея, го правиш на чайник !
    Та тая прехвалена кола, сигурно от хора дето друга не са виждАли, става само за асфалт и дълги разстояния, и не мисля че има работа по черно, еле па и с дупки и коловози, дори и да се повдигне, което пък е и безсмислено като инвестиция в труд и пари.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: повдигане на пасат 3ка

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      Я какво има в тубата:
      И у нас е пълно с най-различни купета качени на шаси от ГАЗ-69, ГАЗ-66 или УАЗ

      Коментар


      • #18
        От: повдигане на пасат 3ка

        Пасата отпред се повдига пак с втулки при тампона на макферсона. По-лесно е отколкото отзад.
        Гумите 195/65 R15, са най-разпространения и евтин размер. На много пасати не опират, но не на всички. При мен(колата я кара баща ми) след смяна на амортисьори разстоянието намаля. Пооправих го с втулки и подложки, но не исках и да е много висок, та взех и малко по-ниски гуми(195/60) за да не опират.
        Иначе оригиналните размери гуми на тоя модел на 15цола, не са баш на цени за студенти - 205/50 R15 и евентуално 195/55. А и са прекалено нископрофилни за у нас, а още повече за извън пътя.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #19
          От: повдигане на пасат 3ка

          колата е комби дизел 110 коня карам я с разбита решетка отпред и досега никога не е загрявал даже в момента съм купил решетката но нямам време да я сменя,96 година навъртял съм и 40000км за 2 години и няколко месеца без забележки освен по предница но аз като видя дупка и си карам не намалям на всяка неравност.товарил съм я зверски а бе като цяло никога не ме е предавала.като се има предвид че е кола на 20 години.

          Коментар


          • #20
            От: повдигане на пасат 3ка

            Момчето търси по-високо комби, а вие го направихте на дреп. Равнинен терен, лов.... Да стигнеш до целта е само началото. При лова, заигравка с попътни дерета е несериозна. При шофьорска грешка прецакваш лова на доста хора. А където може да стигне селски москвич, 90% от участниците в този форум не могат барабар с всички АРБ-та, МТР-и, Уорнове и т.н..
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • #21
              От: повдигане на пасат 3ка

              Първоначално публикуван от mehanizator007 Преглед на мнение
              ....,96 година .....
              От тази година е Пасат Б4

              И да това нещо не става за офроуд ама хич - ъглите на атака са отчайващи особено отзаде - всяка жигулка или Москвич би го отвяла като куцо пиле домат.

              За рибарска кола хората си взимат Голф 2 и лекинко го вдигат.

              Този пасат се е утепал за малък строителен бизнес да си носиш нивелите, мастарите и кофите ама без офроуд.
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • #22
                От: повдигане на пасат 3ка

                От тази година си е Пасат, правен от 88. Има нещо като фейс 93, ма отдолу си е същия. Ако си го прежалил, става и за където минават и другите леки коли. Виждал съм на живо такъв вдигнат - бяха подлагали квадратни профили отзад на амортисьорите, а от пред не си спомням. Изглеждаше грозно и не здраво. Излишни движения според мен, щото като валне малко и си дотам. Клиренсът не дава движение на другия мост.

                Коментар


                • #23
                  От: повдигане на пасат 3ка

                  благодаря колеги за мненията реших да не се занимавам с този проект и ще си карам паско както е сега.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X