Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS и навигации за излет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GPS и навигации за излет

    Здравейте
    Не можах да намеря подобна тема или пост ,реших да отворя такава.
    А тя е насочена към различен типаж хора с различни професии ,но с едно влечение-природата.
    От известно време се заглеждам по gps устройства за излет.Моля да ме извините за не знанието ми за наименования на тези устройства .
    Идеята ми е да споделяме мнения за разни модели,за плюсове и минуси и разбира се не без значение е ценовия им диапазон и от къде можем да си ги набавим и как.
    Ще започна с този модел (etrex 10 ) за около 100 $ има го ebay.
    И нека дискусията започне сега
    Христо - o887-o2 63 99

  • #2
    От: GPS и навигации за излет

    Темата ми се струва малко безсмислена точно в този раздел. Тук има много информация за туристическите GPS-и.
    За заглавието - защо GPS и навигации? Всеки съвременен туристически уред може да навигира.
    За уредите. Високия клас имат основен недостатък -високата цена. Голямите по размер уреди имат предимства,като голям екран,нерядко по-голяма и съответно по-добра антена,но и голямо тегло. Това е недостатък за планинарите.
    Важно е и с какви батерии работят и колко изкарват с един комплект,каква реална точност постигат и др.
    Всичко това е дискутирано в многото теми за Монтера,Монтана,Орегон,Дакота,Етрекс,60,62,64..... все уреди на Гармин. Другите марки тук са екзотика. Най-вече заради липсата на добри туристически и офроуд карти на България.
    Насочи се към определен ценови диапазон (клас) уреди,харесай според нуждите и възможностите си два-три модела и искй съвет за тях. Така има най-голям шанс да получиш смислени отговори на въпросите си от собственици на съответните уреди. Успех!
    Последно редактирано от Валери Недялков; 24-05-16, 18:11.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X