Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2T vs 4T

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 2T vs 4T

    Колеги искам да си купувам крос 250сс та въпроса ми е кое бихте ми препръчали 2 тактов или 4тактов като за новак и по лесна и евтина подръжка ?

  • #2
    От: 2T vs 4T

    Конкретно при 250, двутактовия реагира по-бързо, т.е. - по-пъргав е на ниските обороти.
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • #3
      От: 2T vs 4T

      4т е при новака, 2т е при лесната поддръжка, за евтина поддръжка - има, но не е на щанда на кросаците. Медицинските разходи може да ти се вържат една идея по-високи с 2т.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        Re: От: 2T vs 4T

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        4т е при новака, 2т е при лесната поддръжка, за евтина поддръжка - има, но не е на щанда на кросаците. Медицинските разходи може да ти се вържат една идея по-високи с 2т.
        +1

        Коментар


        • #5
          От: 2T vs 4T

          2т са супер ама трудно се намира читав

          Коментар


          • #6
            Re: 2T vs 4T

            250 2Т не е като да почнеш от него
            по-скоро гледай между 125 2Т и 250 4Т

            Коментар


            • #7
              От: 2T vs 4T

              В последно време "крос" се нарича почти всичко с по-рошави гуми и високи калници , срещал съм и обява:"...мотора е супер крос , всичко по него е пластмасово , дори и резервоара". Мотоциклет за мото крос , е много неподходящ за новак при липса на инструктор или треньор , независимо от кубатурата , разликата ще е само в момента на падането , при едните ще е при тръгването , при другите ще е в движение. За начало е най-добре да се започне с ендуро , примерно КЛХ 250-300. Но ако ще се кара на писта , задължително трябва да има някой който да дава напътствия и съвети. Но евтината поддръжка я няма при мото кроса , само обслужването на мотора след една тренировка отнема един работен ден.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #8
                От: 2T vs 4T

                Двутактов 250сс крос не бих препоръчал за мене си, хем че вече десет години се яздя по мотори, пък какво остава за начинаещ...
                Иначе за 2Т срещу 4Т има барем 10 теми, даже една специално за каране в сняг

                Коментар


                • #9
                  От: 2T vs 4T

                  Той автора на темата от тогава не е влизал. Няма какво да го мислим.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #10
                    От: 2T vs 4T

                    След #3 и всичко останало може би се е презамислил. Друго е да си почнеш леко от 50 до 350 2Т.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #11
                      От: 2T vs 4T

                      Досега съм карал мотори но само етз251-та иж-та и чз-та на не съм се качвал на такива машини за това исках да питам вие какво ще кажете по въпроса .

                      Коментар


                      • #12
                        От: 2T vs 4T

                        Като искаш крос скачай на един кх 125 или yz 125,какво толкова се чудиш.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X