Обява

Свий
Няма добавени обяви.

покупка на лодка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • покупка на лодка

    Здравейте, сериозно обмислям да си закупя моторна лодка . Съвсем бос съм в тази тема за това искам съвет от вас. Мога да дам до 16к лв. Идеята ми е лодката да е използвам за разходки със семейството и риболов. Ще се ползва в морето главно. Показвам няколко линка и ще съм ви благодарен ако ми дадете повече инфо за самите лодки - доколко са безопасни за открито море ( все пак ще има малки деца с нас ), доколко си струват парите и друга полезна информация която може да ми дадете ? Наистина съм много "бос" в тази тема , но желанието го има .
    Благодаря ви предварително
    Първия и последните два линка най-много ме грабват ::::

  • #2
    От: покупка на лодка

    Здравей колега, първо не ти се виждат линковете така, че ще си позволя да ти дам някой съвсем общи препоръки.
    Моторни лодки има всякакви - с бордови двигател, както и извънбордов...Щом ще ти е първа лодка моя съвет е да се насочиш към лодка с извънбордов двигател, тъй като подръжката на такъв е по-евтина в сравнение с бордовия, а освен това и не заема толкова място в самата лодка.
    После трябва да решиш самата лодка какъв тип да е има надуваеми, надуваеми RIB ЛОДКИ - тези са с твърдо стъклопластово дъно и надуаеми балони от страни, има изцяло стъклопластови, дървени, както и такива изработени от алуминий. Тук вече сам си преценяваш, четеш изучаваш характеристики, отзиви мнения на ползватели на такива, плюсове минуси и т.н.
    Желателно също така при покупка на лодка да върви и с колесар на който да я возиш.....и тн. и тн.
    Ако имаш някакви конкретни въпроси, пиши.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X