Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лято - море

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лято - море

    Пускам тази тема с идеята да споделяме кой, къде и кога ще бъде.

    През няколко години летуваме на Шкорпиловци, за това и тази година решихме да сме там. Предишните пъти бяхме в бунгала Станеви, тази годи уж по-рано да си резервираме но за времето когато искахме нямаше места и избрахме бунгала Ахинора.
    Ще бъдем там от 25.06 до 02.07 включително.
    Тук ще споделям снимки и мнения за престоя.
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

  • #2
    От: Лято - море

    Идеята е много хубава,така ще знаем с кой колега може да се срещнем.
    А който не иска,няма да казва с/кой,коя,къде/
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #3
      От: Лято - море

      Здравейте, аз тази година ще бъда по южното черноморие Китен от 04.07 за една седмица.

      Коментар


      • #4
        От: Лято - море

        Тази година сме решили лятната почивка да бъде в чужбина. Никога не съм ходил на море някъде другаде освен в България и сега мисля да отидем в жената и детето. Разглеждах досега оферти в Почивка.бг. Едната оферта, на която се спрях е в Халкидики за 3 дни 612 лв за тримата, включва закуска и вечеря, а другата е в Лефкада горе-долу същите условия. Според вас на коя от двете дестинация да се спрем?

        Коментар


        • #5
          От: Лято - море

          Първоначално публикуван от radosvetiliev Преглед на мнение
          Тази година сме решили лятната почивка да бъде в чужбина. Никога не съм ходил на море някъде другаде освен в България и сега мисля да отидем в жената и детето. Разглеждах досега оферти в Почивка.бг. Едната оферта, на която се спрях е в Халкидики за 3 дни 612 лв за тримата, включва закуска и вечеря, а другата е в Лефкада горе-долу същите условия. Според вас на коя от двете дестинация да се спрем?
          Определено,Лефкада!
          Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

          Коментар


          • #6
            От: Лято - море

            Лефкада ,но не за три дни! Минимума е седмица. Има какво да се види и как да се прекара времето, че и да не стигне. Аз съм влюбен в този остров.
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              От: Лято - море

              Не ходете на селото ни, много е лошо
              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
              LZ1EMS

              Коментар


              • #8
                От: Лято - море

                Калитеа,Амулиани,Миконос...
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Лято - море

                  Здравейте,три дни си малко за почивка особенно до Лефкада. Път си е и време отнема. Аз също почивам по 3-4 дни,но по един път на месец поне,
                  и за това се вътря около северна Гърция. Миналата година слязох до Пелопонес имах 12 нощувки и бяха крайно недостатъчни.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лято - море

                    А бе то арно, ама тоз форум го четат и хайдуците бре! Недейте тъй!
                    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                    Коментар


                    • #11
                      От: Лято - море

                      Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                      А бе то арно, ама тоз форум го четат и хайдуците бре! Недейте тъй!
                      И като го четат какво,информация определено от тук не черпят.
                      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                      Коментар


                      • #12
                        От: Лято - море

                        Определено Лефкада не е за 3 дни,ако е така по-добре да не ходиш!
                        Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Лято - море

                          Зависи. 2 часа макс.повече е от най-далечните от Сф места по Халкидики. И несравнимо.
                          Peugeot 4007
                          ex Nissan X-Trail 2.2 Di

                          Коментар


                          • #14
                            От: Лято - море

                            Първоначално публикуван от nikolas3 Преглед на мнение
                            Зависи. 2 часа макс.повече е от най-далечните от Сф места по Халкидики. И несравнимо.
                            Доста път е, но минава през живописни планини. Като отиде за три дена, ще отиде пак.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #15
                              От: Лято - море

                              По принцип десетина години седях на плажа до Албена по-точно на Кранево с една огромна каравана и си мислих че ми е супер докато до преди няколко години не отидох по гръцкото море и повече не искам да чуя за нашето. Та на Nea Iraklitsa и Nea Peramos много ми харесва. Kavala е близо има и къмпинги. Тази година мисля пак натам да ходя с този кемпер дето го докарах миналата година,ама все не ми стига време да го регистрирам, и ако не го продам най-вече че може да се яви някой мераклия с пари.по принцип за Великден се събираме на Asprovalta,така ужким откриваме сезона.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17269784_1647986685511296_553411519_o.jpg
Прегледи:1
Размер:284.4 КБ
ID:5746603Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17269857_1647986655511299_1463636307_o.jpg
Прегледи:1
Размер:267.7 КБ
ID:5746604Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17310686_1647986672177964_412695765_o.jpg
Прегледи:1
Размер:305.5 КБ
ID:5746605

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X