Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лято - море

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Лято - море

    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
    И аз така.
    Любимия ми черноморски плаж е достъпен от сушата само с джип и то сериозен и само ако не е кално
    Другите плажове са за туристите с ол инклюзив легнали на 25 санта от съседа си

    Кой е този плаж колеги, дайте кординати на плажове по-южното черноморие до кито се стига само с джип и няма навалица!
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

    Коментар


    • #47
      От: Лято - море

      Първоначално публикуван от forski Преглед на мнение
      Кой е този плаж колеги, дайте кординати на плажове по-южното черноморие до кито се стига само с джип и няма навалица!
      1. Не съм казал южно черноморие.
      2. Плажа е на 20 км от Варна на юг.
      3. Между селата Горен и Долен Близнак в ниското по средата поемаш по черен път към морето.
      3.А Продължаваш на изток до гора, пътя естествено завива на североизток и се изкачва. Завъpшва на голяма поляна от където се слиза пеш за селския плаж. Ти продължаваш преди поляната на север с джипа по черен път с много храсти (одираш джипа).
      3.Б по средата на пътя (средата до гората) се отбиваш на североизток по черен път, после влизаш в гората и започваш изкачване на север до пристигане на склона към морето (2-ра тераса) там се съединяват двата пътя А.и Б. Следва спускане по много изровен път към първа тераса, подминава се рибарска хижа i се стига до малък паркинг на 50 м от морето от където тръгва стръмна пътека за морето
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X