Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лято - море

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Лято - море

    Миналата година бях на Закинтос. Хубаво е ама и там плаж няма. Ходих, видях (водата е чудно синя - това добре за веднъж), но няма да повторя - по наблизо има по-добри плажове.
    До Левкада пътя е по същите безкрайни тунели. Затова питам.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • #32
      От: Лято - море

      Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
      Миналата година бях на Закинтос. Хубаво е ама и там плаж няма.
      Има доста хубави плажове. Поне тридесетина - и с пясък и с бял мраморен "чакъл". Аз съм ходил на "Навагио" (онзи белия с изхвърления на брега контрабандистки кораб) - ама достъп само откъм море, прехваления "Порто Зоро" с "пиратския атол"-кръчма (има го в темата във форума) и т.нар. "Кристален" - заради пропукалата се скала под стар бункер (оказва се кристална "друза"). Вярно пясъкът е сив но си е пясък, а плажът е голям и див. Можеш да се опнеш извън зоната на чадърите и да не плащаш 2,50 евро за "фрапе" и минерална вода.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #33
        От: Лято - море

        На Навагио непрекъснато стоварват туРОристи. Колко време да издържи човек там? За почивка не става
        Най-големия плаж на Закинтос е 3 метра пясък за хората. Пясъка непрекъснато е мокър - за лежане забравяш. За костенурките има повече място, но там пък за хората има ограничения ... Добре че кръчмите стават.
        Когато бях там сръбски крадци имаше. Не знам дали е практика или съм късметлия, но не е приятно да си дебнеш багажа.
        Предпочитам Ситония - на Вурвуру, за 100 евра лодка за цял ден и кеф ти "синята лагуна", кеф ти самотни заливчета, а пътя е само 4 часа.
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • #34
          От: Лято - море

          Пясъчният плаж не е "връхта на сладоледата". Едно време, по ТЗВ, такова чувство насадиха у раята, да се не кахъри, че не я пущят да види други плажове, щото много лошо е по Сан Ремо и Френската Ривиера - немат си песък, видиш ли. Такива плажове с много песък има по Балтийско море (ама требе да си малко "морж") и по океанското крайбрежие (ама требе да разучиш кога идва приливът, да ти не отнесе плажните такъми). Иначе - песък у г@зо и у косата на децата, песък у чаршаВите, песък у колата, абе мани-мани. За чий зор?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #35
            От: Лято - море

            Явно всички ходят на Навагио. Там е много красиво, няма спор. Но за плаж - Банана. Ако някой от пишещите е ходил на там, нямаше въобще да се коментира има ли там плаж, пясък и т.н. Ако някой ще ходи на Закинтос, да гледа хотела да е близо до Банана. Иначе на сравнително тесните пътища има много движение и става голяма мъка.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5062_1.JPG
Прегледи:1
Размер:749.8 КБ
ID:5746672

            Ако на това, някой казва, че не е плаж, шапка му свалям. Значи сигурно е свикнал да ходи от Маями нагоре.
            http://www.nakladkibg.com
            накладки, спирачни дискове, съединители

            088 8613380

            Коментар


            • #36
              От: Лято - море

              Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
              Ако на това, някой казва, че не е плаж, шапка му свалям. Значи сигурно е свикнал да ходи от Маями нагоре.
              Ми не е плаж! Нема ги батките де сбират по седемдесе лева на чадър, нема ги надуваемите банани, кьорав джет да ти отсече главата се не види, па онез моторници с парашута где са? Па и хотели нема наоколо и чалга сигур не дъни - ти на туй плаж ли му викаш?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #37
                От: Лято - море

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Ми не е плаж! Нема ги батките де сбират по седемдесе лева на чадър, нема ги надуваемите банани, кьорав джет да ти отсече главата се не види, па онез моторници с парашута где са? Па и хотели нема наоколо и чалга сигур не дъни - ти на туй плаж ли му викаш?
                Така погледна си прав - никакъв плаж не е. Иначе и там чадърите не са безплатни.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5075_1.JPG
Прегледи:1
Размер:766.3 КБ
ID:5746674

                Това е снимано от почти същото място, но в обратна посока.
                http://www.nakladkibg.com
                накладки, спирачни дискове, съединители

                088 8613380

                Коментар


                • #38
                  От: Лято - море

                  Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                  Това е снимано от почти същото място, но в обратна посока.
                  Туй на Пеевски хотела, ма му требва още един мандат на Бойко, за да го завърши .
                  Безплатни чадъри нЕма. Или си купуваш от магазина и бодеш встрани от тези или сядаш под тия и "паракалО-маракалО" поръчваш нещо тънко за пиене.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #39
                    От: Лято - море

                    Е, кво толкова 5евра и цял ден ползваш 2 шезлонга и чадър-бонус цитронада, кафе...а някъде и 2! Какво стана с Шкорпиловци?

                    Коментар


                    • #40
                      От: Лято - море

                      Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]905456[/ATTACH]

                      Ако на това, някой казва, че не е плаж, шапка му свалям. Значи сигурно е свикнал да ходи от Маями нагоре.
                      На такъв плаж когат да ме закарат само със зареден Калашников и ще възирам веднага, щом охраната се отплесне!

                      Ето плаж, на който бих ходил винаги: ... е, исках да го видите, но файлът бил голям. Нищо, но е чудесен плаж, с жълт пясък, до който се стига само с джип (в случая - 2 ленд ровъра). Няма барче и фрапе, но пък край скалите гъмжи от риба... Все пак добре е, че за всеки плаж си има мераклии.
                      Последно редактирано от trapper; 13-03-17, 16:21.
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #41
                        От: Лято - море

                        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                        На такъв плаж когат да ме закарат само със зареден Калашников и ще възирам веднага, щом охраната се отплесне!

                        Ето плаж, на който бих ходил винаги: ... е, изках да го видите, но файлът бил голям. Нищо, но е чудесен плаж, с жълт пясък, до който се стига само с джип (в случая - 2 ленд ровъра). Няма барче и фрапе, но пък край скалите гъмжи от риба... Все пак добре е, че за всеки плаж си има мераклии.
                        И мене също.
                        На ворвору с моята си лодка е почивката. За мен де.
                        Островите са ми на 10 -15 минути бръмчане, а там си сам на целия остров. Плажа си е само твой.

                        http://www.panoramio.com/photo/10227...kh.google.com#
                        Последно редактирано от Пенчо; 13-03-17, 16:57.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Лято - море

                          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                          Ето плаж, на който бих ходил винаги: ... е, исках да го видите, но файлът бил голям. Нищо, но е чудесен плаж, с жълт пясък, до който се стига само с джип (в случая - 2 ленд ровъра). Няма барче и фрапе, но пък край скалите гъмжи от риба... Все пак добре е, че за всеки плаж си има мераклии.
                          Е, отвори снимката (ама си направи копие на файла предваритеелно) с MS picture manager (туй го има фабрично в MS Office) и ѝ дай "resize" за уеб-страници. Става и с "Paint", дето го има фабрично в уЙндоЛса, ама трябва сам да му напишеш новите размери. Има и 1001 програмки из интернета. Искаме да го видим този плаж?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #43
                            От: Лято - море

                            Първоначално публикуван от smng0303
                            Какво стана с Шкорпиловци?
                            Ако е към мен супер беше, малко беше! Плажът е голям и хубав платените чадъри са много малко, няма навалици няма да те прескачат и да те засипват с пясък постоянно, когато и да идеш винаги си но първа линия.
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • #44
                              От: Лято - море

                              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                              На такъв плаж когат да ме закарат само със зареден Калашников и ще възирам веднага, щом охраната се отплесне!

                              Ето плаж, на който бих ходил винаги: ... е, исках да го видите, но файлът бил голям. Нищо, но е чудесен плаж, с жълт пясък, до който се стига само с джип (в случая - 2 ленд ровъра). Няма барче и фрапе, но пък край скалите гъмжи от риба... Все пак добре е, че за всеки плаж си има мераклии.
                              И аз така.
                              Любимия ми черноморски плаж е достъпен от сушата само с джип и то сериозен и само ако не е кално
                              Другите плажове са за туристите с ол инклюзив легнали на 25 санта от съседа си
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар


                              • #45
                                От: Лято - море

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Е, отвори снимката ... Искаме да го видим този плаж?
                                плажа:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:плаж-1 (800x600).jpg
Прегледи:1
Размер:263.3 КБ
ID:5746733

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:плаж-2 (800x600).jpg
Прегледи:1
Размер:224.8 КБ
ID:5746734

                                поглед от морето:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:брега-1 (800x600).jpg
Прегледи:1
Размер:225.3 КБ
ID:5746728

                                по брега:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:брега-2 (800x600).jpg
Прегледи:1
Размер:312.8 КБ
ID:5746729

                                къща на мечтите:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:къща гърция (800x600).jpg
Прегледи:1
Размер:510.3 КБ
ID:5746731
                                Прикачени файлове
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X