Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви кални гуми 265/75/16?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какви кални гуми 265/75/16?

    Карам със БФГ АТ 265/75/16 почти са ми новички и искам да си ги оставя за зимата.
    Какво да взема за лятото?
    Условието е:
    1. Да са по проходими от БФГ АТ по кал и камъни
    2. Да не са много по шумни от БФГ АТ
    3. Пътувам доста и по асфалт а и не карам бавно. Засега с БФГ АТ нормално си се движи със 140 км/ч.
    Има ли такива?
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

  • #2
    От: Какви кални гуми 265/75/16?

    То няма как да са кални и да вървят на сухо, и да не са шумни,но все пак имаш някакъв избор. Например MAXIS 754, COOPER Stt, и GOODEAR-Дуратрак. Тези модели, както и много други подобни, може да задоволят нуждите, като не са 100% кални, но много добре си вървят на кал.
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #3
      От: Какви кални гуми 265/75/16?

      Карам с Cooper STT , добра гума е за калта , също не е шумна и за асвалт но с тези скорости които казваш няма как да е не шумна . ДО 120 км/ч е сравнително тиха гума за грайферите които има , но след това става шумна а и аз по-бързо не карам. Като се сметне че скоростния и индекс го дават до 160 км/ч се пак не е асвалтова гума . И като цена е добре спрямо другите марки . Това е от мен .

      Коментар


      • #4
        От: Какви кални гуми 265/75/16?

        Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение
        Карам с Cooper STT , добра гума е за калта , също не е шумна и за асвалт...
        За Купъра - 1-2 наум ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Какви кални гуми 265/75/16?

          Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
          То няма как да са кални и да вървят на сухо, и да не са шумни,но все пак имаш някакъв избор. Например MAXIS 754, COOPER Stt, и GOODEAR-Дуратрак. Тези модели, както и много други подобни, може да задоволят нуждите, като не са 100% кални, но много добре си вървят на кал.
          От тези 3-те Максиса като че ли имат най проходима шарка, Купъра ми изглеждат съпоставими с БФГ АТ а Дуратрака изглеждат като шосейни.
          Някой има ли лични впечатления и цени за Максиса?
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #6
            От: Какви кални гуми 265/75/16?

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            За Купъра - 1-2 наум ...
            Не бях чел цялата тема , ще имам едно на ум за страничния борд но като чели до сега не съм усетил да е слаб . И другото което е докато четох останах с впечатлението че вие сте си купили от първите модели , а мойте са с последната шарка отпреди година . Да се надяваме че са работили по въпроса с борда както спомена.

            Коментар


            • #7
              От: Какви кални гуми 265/75/16?

              Тойо МТ
              по спомен бяха 74 децибела, което си е тиха за кална гума...

              Коментар


              • #8
                От: Какви кални гуми 265/75/16?

                Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                Карам със БФГ АТ 265/75/16 почти са ми новички и искам да си ги оставя за зимата.
                Какво да взема за лятото?
                Условието е:
                1. Да са по проходими от БФГ АТ по кал и камъни
                2. Да не са много по шумни от БФГ АТ
                3. Пътувам доста и по асфалт а и не карам бавно. Засега с БФГ АТ нормално си се движи със 140 км/ч.
                Има ли такива?
                BFG At е много добра гума, за общо ползване. Трудно ще намериш по-добра по зададените критерии. Ще дадаш още 1000 лв и ще получиш в най-добрия случай маргинално по-добър резултат. Междувременно ще установиш, че BFG AT не е добра през зимата. Не казвам, че не става, а че не е подходяща. Изобщо. Преразгледай си концепцията, остави си AT-то и си купи зимни гуми.

                Коментар


                • #9
                  От: Какви кални гуми 265/75/16?

                  Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                  BFG At е много добра гума, за общо ползване. Трудно ще намериш по-добра по зададените критерии. Ще дадаш още 1000 лв и ще получиш в най-добрия случай маргинално по-добър резултат. Междувременно ще установиш, че BFG AT не е добра през зимата. Не казвам, че не става, а че не е подходяща. Изобщо. Преразгледай си концепцията, остави си AT-то и си купи зимни гуми.
                  За зимата БФГ АТ върши работа в момента но не са карани през лятото.
                  Ако ги подкарам и през лятото назима ще са изпечени и няма да стават.
                  В същото време през лятото някога се налага да вляза в кал дето се омазват и не стават.
                  Затова си мисля че едни гуми с по кална насоченост но не много шумни биха били идеални.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какви кални гуми 265/75/16?

                    Kumho Kl 71 MT.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какви кални гуми 265/75/16?

                      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                      За зимата БФГ АТ върши работа в момента но не са карани през лятото.
                      Ако ги подкарам и през лятото назима ще са изпечени и няма да стават.
                      В същото време през лятото някога се налага да вляза в кал дето се омазват и не стават.
                      Затова си мисля че едни гуми с по кална насоченост но не много шумни биха били идеални.
                      Трябва да избереш между калта и магистралата - двете са просто несъвместими, не и без голям риск.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какви кални гуми 265/75/16?

                        Няма как според мен кал и магистрала със 160.....
                        Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какви кални гуми 265/75/16?

                          Първоначално публикуван от eternityz Преглед на мнение
                          Няма как според мен кал и магистрала със 160.....
                          Добре нека да не е 140 а 120, има ли такива кални?
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какви кални гуми 265/75/16?

                            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                            Добре нека да не е 140 а 120, има ли такива кални?
                            Бе то и със Силвърстоун екстрим може да вдигнеш 120 км/ч ,ама как си я представяш тая работа? Не ти ли е ясно ,че тая гума дето я търсиш да върви по пътя и ти я продадат за кална ,при първата кал си дотам .
                            То Гудрича не става за кал ,пък ти търсиш още по НЕагресивна..Направи си 2 комплекта си карай кадето искаш.
                            РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                            0895шест29410 .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какви кални гуми 265/75/16?

                              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                              Добре нека да не е 140 а 120, има ли такива кални?
                              Мене ако питаш, карай си BFG-то през лятото, а за зимата си вземи едни истински зимни гуми. Истинска кална гума като я караш много по асфалта ще спре да е толкова истинска кална гума, а BFG-то за зимата ще си е с всички кусури на АТ гума.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X