Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Накладки за Лада

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Накладки за Лада

    На мотокара ми на ръчната са две предни накладки от Жигули /Лада . Питах в няколко магазина за предни накладки на всякъде ми направиха едни язваджийски физиономии все едно питам за части от руската космическа програма. Вярно че ладите са на изчезване ама чак пък толкова . Търговеца от който си пазарувам части за нивата е в Кюстендил и транспорта по куриер ще дойде сигурно повече от накладките . Днес ще ходя до един магазин за части за български мотокари за други части и ако имат добре ако не ще им кова феродо на старите . Не че ръчната на мотокара много ми трябва ама съм я свалил заради диферинциала та поне да я оправя и нея . Останал ли е в тая София магазин в който да продават части за Лада ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Накладки за Лада

    Тук си имаме магазин Лада , да ти купя ли ....
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: Накладки за Лада

      В Хасково си купих от официалния представител за към 13 лв. мисля комплект за двете колела. Също ми казаха че пращат по куриер в цялата страна. Ако искате мога да попитам и да дам контакт.

      Коментар


      • #4
        От: Накладки за Лада

        Аз си пазарувам от онлайн магазин.
        Коректни са и съм доволен от това, което съм купувал.
        Последно редактирано от CarTest™; 16-05-16, 10:19. Причина: Линк
        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • #5
          От: Накладки за Лада

          Имам на вилата. Ако не са ти спешни, като ходя ще ти ги донеса.

          П.П. Без пари. Само да не съм ги изхвърлил.
          Последно редактирано от siem; 16-05-16, 11:22. Причина: П.П.
          Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

          Коментар


          • #6
            От: Накладки за Лада

            Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
            Аз си пазарувам от онлайн магазин.
            Коректни са и съм доволен от това, което съм купувал.
            Дай ми го линка на лични .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: Накладки за Лада

              Хем нива караш, ама в лада форума няма да погледнеш Не разбирам що ви плаши толкоз...
              На ул.Цар Симеон 153 е един магазин от който аз пазарувам и съм доволен.

              А всъщност кое на мотокара е ръчната.Има един капак от рифелована ламарина под педалите, като го махна и се вижда един самотен диск в центъра с накладки.Това ли е ръчната?Аз бях решил че е основната спирачка, щото сякаш хидравликата на педала е вързана на тая спирачка...
              Последно редактирано от Frysco; 17-05-16, 20:43.

              Коментар


              • #8
                От: Накладки за Лада

                В този блок на ул. Слатинска, още от времето когато беше Червена армия, има магазин за руски авточасти.

                http://wikimapia.org/m/#lat=42.68813...9&z=19&l=0&m=b

                За съжаление всеки път, когато ходя там за нещо, пропускам да взема телефон.

                P.S. ... от бая време провеждам разчистване, та есента изхвърлих няколко почти нови комплекта които бяха забравени под куп други непотребни неща, ма знае ли човек на кой кога и какво ще му потрябва ?!
                Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 17-05-16, 21:59. Причина: P.S.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Накладки за Лада

                  На Симеоновско шосе ония дето бяха някакви вносители ли, какви там, булавто лада ли бяха, няма ли ги? Преди години като изпълнявахме договор с водата от там взимахме части. Към 2010-та е било, не съществуват ли все още.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • #10
                    От: Накладки за Лада

                    Проблема решен срещу 9.30 лева с моите отстъпки . Оказва се че повечето фирми произвеждат накладки и други консумативи за Лада само трябва продавача да не го мързи да си погледне в каталога. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0263.jpg
Прегледи:1
Размер:197.9 КБ
ID:5715523Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0266.jpg
Прегледи:1
Размер:197.3 КБ
ID:5715522Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0269.jpg
Прегледи:2
Размер:202.6 КБ
ID:5715521
                    Последно редактирано от sek.1; 18-05-16, 05:52.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Накладки за Лада

                      Значи това било ръчната... а аз мислех че е основната Толкова зле спира нашия...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Накладки за Лада

                        Има няколко причини за лошото спиране на нашите мотокари . Отдолу на тасовете има един болт 17 с него регулира луфта между накладките и барабана . По посока на часовниковата стрелка се натяга обратно се отпуска . Другия проблем като се износят двете уплътнения които не позволяват маслото от редукторите да отиде в барабаните и да омаже накладките . Омаже ли ги край спиране няма . На моя всичко му поддържам в изправност и ако натиснеш по рязко спирачките ще прескочиш волана Ръчната за нея пише в книгите че трябва да го държи натоварен с 3.5 тона на 30 градуса наклон и на моя си го държи .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X