Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Варненски Фронтеражии-има ли?

    Интересно ми е има ли Фронтеражии от Варна които се подвизават във форума?
    Защото срещам вече много автомобили докато карам, но имам усещането че тези дето ги карат когато се засичаме по по пътищата не проявяват никакво желание за контакт. Или обръщат поглед или гледат така сякаш са учудени че и някой друг кара като техният джип. А ми се иска да можем да контактуваме повече защото смятам че ще е полезно, не само във форума. Друго е да вдигнеш капака или да покараш във сродна компания. Да попиеш бира или каквото и да е и да побъбриш със някой който има сродни интереси. Имам желание да споделя опит и да понауча неща които не знам.
    Карам тъмнозелена Фронтера КБ със Бял вълк залепен отзад до резервната гума. Ще се радвам да се съберем съмишленици.
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

  • #2
    До: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Edin има със сигурност.Черна фронтера къса база.Това лято се запознахме на Камчия и си побъбрихме за проблеми по колите.Ама не си разменихме координати.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #3
      До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Опа - още един има
      Сива къса база - 93ти набор. Забелязвам че повечето къси бази се карат от жени, що така ?
      В момента карам без заден ляв стоп, тъйкато ми ги крадат за втори път.
      Напоследък имам и проблеми с двигателчето, но пък е поглезена с гуми Yokohama.
      Като цяло си ми е много на сърцето милата.
      Поздрави

      Коментар


      • #4
        До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Тогава даваи да правим Варненски отряд . Ако мога да помогна нещо за мотора питаи.
        0887418070 Михаил
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • #5
          До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
          Карам тъмнозелена Фронтера КБ със Бял вълк залепен отзад до резервната гума. Ще се радвам да се съберем съмишленици.
          Аз съм я виждал тази Фронтера поне 20 пъти

          Коментар


          • #6
            До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Първоначално публикуван от EkcTa3u Преглед на мнение
            ... Забелязвам че повечето къси бази се карат от жени, що така ? ...
            Хи-хи, ми сигурно щото другите много бързо "свършват" в ръцете им. Жените обичат "коравите" неща ....
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #7
              До: Варненски Фронтеражии-има ли?

              EXALIBUR аз съм от Добрич и често съм във Варна ако икаш може да се видим а и като гледам вече имаш опит със Фронтерката . Гледам оставил си тел. да ти звъна дате питам нещо
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #8
                До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                ...... но имам усещането че тези дето ги карат когато се засичаме по по пътищата не проявяват никакво желание за контакт. .....
                Ами като ти гледам аватара с тези пушки , как да им се прииска на хората да контактуват ?
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • #9
                  До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  от скоро и аз съм с фронтера 2000г.TDI нямам нищо против за разходки бира и лафче 0895781482
                  Jeep Гранд Чероки 3.1

                  Коментар


                  • #10
                    До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Здравейте, колеги! Във Варна наистина забелязвам,че има доста Фронтерки, та като един притежател на такава ми се иска да споделя опит с вас. Като гледам с maystora6 сме с еднакви автомобили, моята е с X22DTH мотора, 1999г. дълга база, автоматик. Сподели като за начало нещо повече-впечатленията ти досега, някакви проблеми, пък се надявам по-нататък да имам повече свободно време да отидем да ги покараме да ги видим дет се казва тез джипчета. Това последното важи разбира се за всички дет имат желание .

                    Коментар


                    • #11
                      До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Здравей колега. Моята е къса база и за сега съм много доволен ,единствено немога да си отворя кутията на резервната гума . Ако имаш време много ми се иска да погледна твоята какво представлява от вътре.Иначе навъртях 5000км. за 3месеца и нямам проблеми.
                      Jeep Гранд Чероки 3.1

                      Коментар


                      • #12
                        До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Ами евентуално да направим едно свиждане уикенда ,да пообсъдим тово онова.
                        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                        Коментар


                        • #13
                          До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          ОК. Казвайте къде.
                          Jeep Гранд Чероки 3.1

                          Коментар


                          • #14
                            До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            Ами хубаво крайно време е да се съберем
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Аз съм навит за неделя,че ще слизам към Варна. Обаче къде да го направим идея си нямам. Ако е само сбирка за лафче нека да предложат тези които са от града. Ако искате да се каляме има хубави местенца около моето село , но то е на 25 км. от Варна посока Добрич. Така че мислете.
                              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X