Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Абе ей, ти що чак сега казваш че ползваш отстъпки бре.
    След като ми отрязаха главата за чарколяците дето ги накупих за ревизията на главата!
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

    Коментар


    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Отстъпките са много относително нещо.Дилърите имат няколко цени и съм попадал на части с 40% отстъпка ,а сапо-скъпи от други места без.Единствения вариант е продавача да не е собственик на магазина и да ти е приятел и евентуално да има картбланш да ти прави остъпки( е много са условията ама и живота като цяло не просто нещо).
      п.с.Абе хора от 1 месец се чудя какви са тея врътки под волана и под жабката -едни 7-8 см. с диаметър около 2см.Приличат на празна ролка за касов апарат и всеки момент очаквам да излезе няква сметка оттам
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Духалките на климатика за краката!!!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Мишо май ни преместиха в "общи приказки"
          Jeep Гранд Чероки 3.1

          Коментар


          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Ролбарен въпрос (говорим за желязото пред фаровете-така го знам) към варненци-нямам а искам.Някой който да го направи или готов несмазан в стена за дълга база.А кво е "булбар"?
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Е баш булбара е туй дето е пред фаровете- щото пази от бикове (BULS), крави , камили и каквито щеш гадинки. Включително и от пресичащи неправилно мангали!!!
              Но скоро не съм срещал по моргите. Приготви се минимум 300-400лв.
              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

              Коментар


              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Ами "булбар" е точно желязото пред фаровете.Свързано е с "бул"-"бик" от ингилизки,а пък за "бар"-да кажат по-знаещите.

                Коментар


                • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  От гугъл транслацията ми излиза това като напиша bull bar - буферна греда
                  Иначе за bar само ми излизат:
                  съществително
                  1.лента
                  2.пръчка
                  3.лост
                  4.парче
                  5.калъп
                  6.сноп

                  и др. ... така че може най-лесно да си го кажем на български отблъскваща/предпазна броня или само броня...

                  От търсачката на форума - търсене за bullbar



                  п.п. - ролбара/rollbar от roll-преобръщам/ е предпазната клетка, а булбара е това на снимките и ако има невярна или заблуждаваща информация в поста ми моля да я редактирате или направо да изтриете поста.
                  п.п.1 - предполагам, че всички вие, знаете разликата и ако е прозвучало така все едно Ви уча едва ли не извинявам се
                  Поздрави!
                  Последно редактирано от NooS; 20-04-10, 19:11.
                  [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                  Марин Маринов - 0885114702

                  Коментар


                  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Бабушкоотбойник, кенгурин и прочие от руския фолклор С една дума - онова джелязо пред бронята.....
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Колега,ти и руски ли знаештова е тема само за фронтери,ти що пишеш при нас?Ти си пиши за ПАТРОЛЯ!!!!!
                      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                      Коментар


                      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
                        Колега,ти и руски ли знаештова е тема само за фронтери,ти що пишеш при нас?Ти си пиши за ПАТРОЛЯ!!!!!

                        Ти ще бъдеш люто измодериран. Още в понеделник Ти като през повечето време караш Тойота, кво правиш тук?!?
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Аз Тойота карам по задължение,а съм фронтераджия по призваниеЯсно!!!!!Удачи тебе
                          Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                          Коментар


                          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            Абе кой-накъде ще ходи утре и в събота и неделя?Аз неможах точно да разбера къде може да се нагледаме на по-корави от нашите машинки.Пояснете малко.Според вас къде ще е по-интересно?
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Какво да кажа, днес ходих на последната контрола до Аксаковска панорама и беше трагедия. Първо закъсняха 3 часа, после минаха само десетина автомобила. Други десетина по незнаен начин бяха подминали контролата и отлетяха директно към финала.
                              Нещо рали формата не е за зрители. Трофитата са само четири и не си струва да се бие път до Паша дере. Май най интересно е било на Римския път.
                              Аз лично утре мисля да пропусна и да отида направо в Неделя на Любен Каравелово. Да видя колко ще оцелеят до тогава.
                              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                              Коментар


                              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                Съгласен съм с Мишо.Ако сте съгласни в 11.00 пред Мишо в Зорница.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X