Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

    Страхотен пътепис, благодаря и от мен за споделеното.

    Коментар


    • #17
      От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

      Джоу (x3mrjoe), Иво Томов (благодаря за окуражаването,опитвам, да ), Daniel, Павел Василев :



      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:esd3.JPG
Прегледи:1
Размер:49.9 КБ
ID:5715304
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

        μήλο του Νεύτωνα
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #19
          От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

          Тенев, напреднал си с гръцкия гледам.
          Иначе, на авторката голямо браво.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • #20
            От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

            Благодаря за хубавия разказ. Имам чувството, че ако отида та няма да ми е толкова интересно колкото като прочетох разказа Ви.

            Коментар


            • #21
              От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
              Тенев, напреднал си с гръцкия гледам.
              Иначе, на авторката голямо браво.
              А, обикновен транслейтър...но статията си я бива.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #22
                От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

                kokocholi- Благодаря

                Alexr- Поласкана съм от този комплимент, много благодаря.

                ПЛАМЕН ТЕНЕВ- Идеята с гръцките букви беше да изпиша всичко за Нютон като математическа формула, взаимствано от неговите оригинални формули. Повечето формули са с гръцки букви и на Word-а си стана кукла, показвам как го направих тук отдолу на този текст. Оказа се обаче, че платформата на никой сайт/блог не поема формула или JPG в заглавието, искат се само текстове. Така остана заглавието, което дадох на пътеписа- само с български думички с гръцки буквички, а направеното име като формула си остана за красота и стана заглавна картинка на пътеписа в блога ми, там може да се види добре на първоначалната страница на блога, където са всички заглавия.
                Но благодаря за превода на заглавието ми на истински гръцки, оценявам.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:да.JPG
Прегледи:1
Размер:11.8 КБ
ID:5715353

                Коментар


                • #23
                  От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

                  Желание, анти-инерция и анти-гравитация
                  Браво, момиче!!

                  Чудесна си!

                  Пиши!!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

                    Превъзходен разказ, чудесни снимки, зашеметяваща разшифровка на постулатите на Нютън (сила/майка - система/Исак - ускорение/айде марш да пазаруваш; например) - едва сега почвам да разбирам как се раждат великите открития, как се пробуждат гении...
                    (И мен са ме плескали по празната глава, в детинство, юношество и т.н., но резултата все още го чакам...)
                    Допада ми и поуката от приказката - формулирай правилно въпроса, за да стигнеш до правилния отговор; за мен - по-лесно казано, отколкото сторено; но целта е ясна !
                    (Днес, по радиото: ако няма друг път - правилния избор е лесен)

                    Уулсторп в края на лятото, зрели ябълки, баници с ябълки, правилни въпроси, верни отговори:
                    - много добра идея !

                    Пиши, пиши, пиши - че да разберем за какво всъщност става дума !
                    (Твоите пътеписи чета на един дъх; и най-хубавото е, че ставаме все повече, читатели, чакащи с нетърпение следващата изненада !)


                    Sent from my iPad using Tapatalk

                    Коментар


                    • #25
                      От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

                      Браво,продължавайте така.
                      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                      Място и хора към които да принадлежи ...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

                        Приказен разказ ;-)
                        ;-)
                        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                        Коментар


                        • #27
                          От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

                          Присъединявам се към мненията на колегите.
                          Искам още и още и още...
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

                            Огромно удоволствие бе да го прочета!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

                              Veni1, Николай Колев, ikristiqn, s_s1, Dan7- Благодаря ви! Наистина съм много поласкана от одобрението на всички ви и ви благодаря, че го изразявате с пост, за да го прочета черно на бяло! <3

                              Volodia.Petkov- Не бих си позволила да раздавам житейски съвети, но понеже съм толкова мило впечатлена от схватливостта ти- ще направя една вметка- изключение.
                              ко няма друг път - правилния избор е лесен" си чул по радиото.
                              В
                              ъпросът при каквато и да е ситуация не е: "Кой е правилният път (защото винаги има повече от един път) и как да направя правилният избор?"
                              ПравилнияТ въпрос е: "Какво/кой те кара да (на)правиш този избор?", т.е напр.- От какво бягаш, към какво се стремиш, струва ли си и каква цена си готов да платиш, за да го постигнеш?
                              Когато си зададеш по този начин въпроса- правилнияТ отговор ще ти се изясни мигновено и веднага ще разбереш къде се намираш в дадената ситуация.
                              Остава след това да премериш параметрите по формулата на Нютон за Успеваемост: Желание (количество, интензитет?) + анти-инерция (стиска ли ти да излезеш от релсата) +анти-гравитация (би ли станал от д-то си, за да го направиш наистина).

                              И така ще разбереш за един избор дали-или
                              ----------------------------

                              Баницата с ябълки беше за мен поантата в постинга ти.

                              "Баница с ябълката на Нютън"- звучи като филм на Тарантино....

                              Ето една да се почерпите всички, че много философско стана...


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:тикв.jpg
Прегледи:1
Размер:80.2 КБ
ID:5715490

                              Коментар


                              • #30
                                От: Яβφλκατα ηα ΝξώτΩη

                                Първоначално публикуван от Anika681 Преглед на мнение
                                ... ПравилнияТ въпрос е: "Какво/кой те кара да (на)правиш този избор?", т.е напр.- От какво бягаш, към какво се стремиш, струва ли си и каква цена си готов да платиш, за да го постигнеш?
                                Когато си зададеш по този начин въпроса- правилнияТ отговор ще ти се изясни мигновено и веднага ще разбереш къде се намираш в дадената ситуация...
                                Ми не е така ... Или ти си твърде млада, или аз - твърде дърт, или поне - повече патил! Защото каквато и цена да си готов да платиш, за да постигнеш "другото", има поне две условия, най-важните са: на кого да платиш? това ли е цената? и иска ли тя/той точно това ?...
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X