Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверовъчен изпит :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проверовъчен изпит

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    И в двата случая, дясностоящия ако се съобрази с моите сигнали и тръгне да завива надясно (негово надясно, мое направо), директно е с двата крака в киреча.
    Той ако тръгне надясно, пак по-малката беля, може и по-лесно да го избегнеш, ама тръгне ли негово направо или наляво, е много по-вероятно да му смачкаш левите врати(примерно).
    Тука при мене я има и друга подобна опасност. Има много автобусни спирки, които са непосредствено след път без предимство от дясно... За спиране на спирката с автобуса, трябва да дам десния мигач от сравнително далече, особено на места където се кара с по-висока скорост(70-80км/ч). А всъщност не завивам в пряката(има и места, където понякога завивам, а понякога не, та и местните може да се объркат) и е крайно нежелателно някой да изскочи непосредствено пред мен от такава пряка. Та като има някой от дясно, даже спирам мигача ако съм го пуснал, и го пускам чак като се изравня с пряката.
    Не ми е на електромер мигача, но понякога може да си сложи човек таралеж в гащите ако не внимава. Специално сега при мен е доста натоварено движението, много туристи, и се ползва всяка възможност за включване в трафика.

    ПП: На листовката от линка имам 7 грешки. Естествено маловажни, и повечето на въпросите с повече от един верен отговор. За 3-4 минути толкова.
    Последно редактирано от cecoa1; 14-05-16, 12:24.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #32
      От: Проверовъчен изпит

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:47.3 КБ
ID:5715189
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #33
        От: Проверовъчен изпит

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка от 2016-05-14 13:25:31.jpg
Прегледи:1
Размер:68.7 КБ
ID:5715190
        Ся... на колко точно метра се слага триъгълника, до колко кг. триколесното е кат.А и прочее, не ги знам. Признавам си!
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #34
          От: Проверовъчен изпит

          Някой е яко скъсан..
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #35
            От: Проверовъчен изпит

            Издъних се (два пъти) на теста. Първият път не разбрах, че има повече от един правилен отговор на въпрос, а вторият път- въпреки това... И на моториста от клипчето- този път му провървя!

            Коментар


            • #36
              От: Проверовъчен изпит

              Да, хубава проверка е 91 от 97 - ДА
              Три грешни отговора - не знам означаването на товарен автомобил с дължина над 7м, максимално разрешената скорост с ремарке ВЕ, и дадох път на пожарна при наличие на регулировчик
              Ух, успокоих се
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #37
                От: Проверовъчен изпит

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Да, хубава проверка е 91 от 97 - ДА
                Три грешни отговора - не знам означаването на товарен автомобил с дължина над 7м, максимално разрешената скорост с ремарке ВЕ, и дадох път на пожарна при наличие на регулировчик
                Ух, успокоих се
                Зубър!
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #38
                  От: Проверовъчен изпит

                  И аз не знаех , че трябва да са повече от един отговорите, По мое време не можеше Не ме е срам да си призная грешките Ам за друго сложих снимката , то не че се вижда де 10 пъти решавах теста, докато ми даде този въпрос за излизането от главен път.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проверовъчен изпит

                    36 верни и 9 грешни - 79 от 97 точки "НЕ".
                    Странно е, че имах въпроси за "Б" категория:
                    - Каква е максималната мощност на мотор, който може да се управлява с А2 категория.

                    Сега, като си гледам грешките, виждам, че просто съм подходил несесиозно към теста.
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проверовъчен изпит

                      Не е странно, препитават те върху закона и правилника като цяло, а не само касаещите категорията въпроси.
                      Поне така е при категориите които могат да се изкарат без да имаш друга категория преди това. За камиони, ремаркета и автобуси има повече въпроси касаещи конкретните категории, но не са изключени и по-общи въпроси.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проверовъчен изпит

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        Абсолютно грешен подход. Всеки трябва да знае, че НЕ НАПУСКАТЕ пътя с предимство.
                        Едно от малкото смислени мнения в темата.
                        Стегнете се малко!
                        Калин Владов,09РСПБЗН

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проверовъчен изпит

                          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение


                          Аз съм скъсан
                          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                          Суперспам - спама на суперите

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проверовъчен изпит

                            Споко аз 5 пъти не издържах
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • #44
                              От: Проверовъчен изпит

                              Чл. 98. (1) Престоят и паркирането са забранени:
                              ...............
                              5.
                              на пешеходни или велосипедни пътеки и на разстояние, по-малко от 5 метра преди тях;

                              Колеги, припомнете си го и се замислете. Предупредете и обяснете на своите близки защо е забранено, и особено в район на детски заведения.

                              п.п. За мен е едно от най-опасните, на пръв поглед невинни нарушения.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Проверовъчен изпит

                                Скъсаха ме два пъти за B, и един път за А!
                                Първия път не знаех, че има опция за повече от един отговор, ама при следващите два опита си се издъних чистосърдечно...
                                А пък за А категория имаше само 3 - 4 въпроса свързани с управлението на мотоциклет...
                                Както и да е - срам за мен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X