Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Аз влизах партия на Гагич за баса за гумите, ноо колегата ни финтира и си купи АТ гуми, които определено повече се вписват в идеята на Фронтерата!
    Кой колега ? Павката ли имаш предвид ?
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #47
      От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Кой колега ? Павката ли имаш предвид ?
      Да.
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #48
        От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Кой колега ? Павката ли имаш предвид ?
        За гумите в сайта / сайтовете на Мишлен пише, че са клас летни, шосейни, но ако си позагубиш времето да четеш разните описания и анотации, представящи по-подробно гумите, пишат, че стават от март до ноември и били "с оффроуд-насоченост". Просто от "скромност" или някакви маркетингови съображения не искат да ги нарекат АТ-гуми.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #49
          От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

          Гумите си имат и маркировка M+S (мъгла и слана май беше) така че си имат и други достойнства. Просто, на шосе се държат повече от прилично.

          Sent from my HTC One S using Tapatalk
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #50
            От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            Да.
            Епа що да е финт тогава ? Човекът искаше асфалтови летни гуми с ниско ниво на шум и си ги купИ .

            Ся , това че са им написали и cross ( каквото и да означава) не ги прави АТ - та . Например , на моитe чисто летни асфалтови купени от магазина БФ Гудрич пише BF Goodrich Macadam , което според надписа навежда на логиката че са предназначени за движение по каманяци

            Е , от друга страна , че стават за пикник в гората летно време - стават .

            А към Гагича имах предвид , че без да познава човека ( за разлика от мен ) беше готов да се хване на бас , който щеше да изгуби , дори Павката да беше купил "Пирели" ( към които първоначално се беше засилил )
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #51
              От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              А към Гагича имах предвид , че без да познава човека ( за разлика от мен ) беше готов да се хване на бас , който щеше да изгуби , дори Павката да беше купил "Пирели" ( към които първоначално се беше засилил )
              То по принцип бас с "потестативно условие", т.е. зависещо от волята на конкретно лице, замесено в баса, не се сключва. Тип: ще продам / сменя гумите, ама ако искам. Пък дали ще поискам, сигурно няма, щото съм се ФанАл на бас с Гагич, затова ще си ги продам някъде тайно, за да не разберат Гагич и "събасниците" му.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #52
                От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                То по принцип бас с "потестативно условие", т.е. зависещо от волята на конкретно лице, замесено в баса, не се сключва. Тип: ще продам / сменя гумите, ама ако искам. Пък дали ще поискам, сигурно няма, щото съм се ФанАл на бас с Гагич, затова ще си ги продам някъде тайно, за да не разберат Гагич и "събасниците" му.
                Хе хе, пак му спретнахте конспираций на Гажича. Ще си продавате и купувате гумите без да му казвате, а? Я, веднага мярка за неотклонение- снимка! Всеки месец! С първа страница на днешен вестник и номера на жипката да се вижда.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #53
                  От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Хе хе, пак му спретнахте конспираций на Гажича. Ще си продавате и купувате гумите без да му казвате, а? Я, веднага мярка за неотклонение- снимка! Всеки месец! С първа страница на днешен вестник и номера на жипката да се вижда.
                  Спокойно, нямаме бас.
                  Но ако сте мераклиЙ, може да сключим един в този смисъл: Аз, Гагич се обзалагам с вас, че аз няма да отида в Сърбия през юни?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #54
                    От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Спокойно, нямаме бас.
                    Но ако сте мераклиЙ, може да сключим един в този смисъл: Аз, Гагич се обзалагам с вас, че аз няма да отида в Сърбия през юни?
                    Откъде няма да ходиш в Сърбия? Може и да се хвана, но мизата няма да е малка, отсега ти казвам.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Откъде няма да ходиш в Сърбия? Може и да се хвана, но мизата няма да е малка, отсега ти казвам.
                      Ми от България нямам планове да пътувам за или през Сърбия през идващия месец. Ако се хващаш на бас , че въпреки това ще пътувам натам, трябва да си тартор на група като "Наглите", които да ме отвлекат и закарат в Сърбия, за да спечелиш баса.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #56
                        От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                        И кво? Ако те викна при един приятел в Сремска Митровица на плескавица и шльокавица не ще да долазеш?
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          И кво? Ако те викна при един приятел в Сремска Митровица на плескавица и шльокавица не ще да долазеш?
                          Нали се заканваш, че мизата няма да е малка? Може пък и заради принципа да спечеля баса да не отида. А може и да си отида там на алкохолен туризъм, без обаче да разбереш. Просто такива басове, зависещи от волята и действията на едната от страните или на някого, спрямо когото едната обзаложила се страна има възможност за уговаряне, се наричат "черно тото" и напр. в спортните залагания са престъпление.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X