Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
    ПП: За да не е само спам- Пирели съм ги изключил от списъка с читави марки.
    Така още петима ако се наредим след теб и нема да остане неизключена читава марка Аз примерно съм зачеркнал Continental...
    П.п. единствената причина да не карам всичките си МПСта с Pirelli, е че нямат агресивна АТ гума.
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #17
      От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Гледам от няколко дена темата и все се въздържам да попитам автора, но-о-о-о-о не издържах: за "Опел Фронтера" 3,2 V6 ли се търсят "най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми", гаче някаква шосейна пистарко-бегачка се стяга ?! Че и индекс "H" ? Не познавам автора, затова искрено се чудя за какво му е тази "Фронтера" - парт-тайм, висока кола, да я юрка по магистралите?
      Здрасти, въпросната фронтера с 3.2 V6 двигател, с сравнение с предишната ми ОФА която я бях направил истинска оффроуд джипка, е главно ориентирана за семейна и висока кола с мечтания ми от години мотор, инак спокойно може да се съзтезава по комфортност и бързина с МЛ, Х5..., понеже приоритетите са семейни, затова търся максимална комфортност, в случая по темата най-безшумни и висок клас летни гуми, като за зимата си имам чисто зимни гуми
      Последно редактирано от Еделвайс; 15-05-16, 18:12. Причина: Пояснение

      Коментар


      • #18
        От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Здрасти, въпросната фронтера с 3.2 V6 двигател, ...спокойно може да се съзтезава по комфортност и бързина с МЛ, Х5...
        Пожелавам ти в някакъв момент да си купиш (ама запазени и неиздухали) ML или X5 и ще видиш (малко късно, де), че... на тази "Фронтера" едни АТ-гуми за всесезонно ползване са били най-подходящият избор.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #19
          Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

          Мойте скорпиони са миналогодишни и не знам колко км са минали. Аз лично врътнах 5000 км с тях и за мен са добри гуми с добро сцепление на мокро и сухо. Прилично са тихи и дори в снега на белмекен се измъкнах. Боголюбе стига си развалял кефа на хората. И мерца и бмв то са си кошници с други цени за поддръжка, ние сме важни, мани го железото.

          Коментар


          • #20
            От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            Мойте скорпиони са миналогодишни и не знам колко км са минали. Аз лично врътнах 5000 км с тях и за мен са добри гуми с добро сцепление на мокро и сухо. Прилично са тихи и дори в снега на белмекен се измъкнах. Боголюбе стига си развалял кефа на хората. И мерца и бмв то са си кошници с други цени за поддръжка, ние сме важни, мани го железото.
            Дани, а на каква джипка са гумите, има ли 2 тона и нещо тегло?

            Коментар


            • #21
              Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

              Паркетник магистралка. Инфинити ex 37. 1950 килца е. И при 240 км/час си стои стабилно на пътя и не вият. Миналата неделя в дъжда карах по магистралата с 160 и не съм усетил никакво приплъзване. Не съм експерт но за мен са добри гуми.

              Коментар


              • #22
                От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Боголюбе стига си развалял кефа на хората. И мерца и бмв то са си кошници с други цени за поддръжка, ние сме важни, мани го железото.
                Срамота е на "Фронтера" да се слагат "пистарки" и зорлем да я правиш паркетник, каквато тя (за добро) не е. Ама човекът е имал вече такава и си решава сам. Но-о-о-о бас ловя, че не след дълго ще четем тука обява "продавам супер-дупер-шосейни гуми"
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  Re: От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни г

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Срамота е на "Фронтера" да се слагат "пистарки" и зорлем да я правиш паркетник, каквато тя (за добро) не е. Ама човекът е имал вече такава и си решава сам. Но-о-о-о бас ловя, че не след дълго ще четем тука обява "продавам супер-дупер-шосейни гуми"
                  Зависи за какво я ползва. Аз лично няма да издържа 500 км по магистралата АТ гуми да ми надуват главата. Както няма да издържа и ремус гърне. Та така.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Re: От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшум

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Зависи за какво я ползва. Аз лично няма да издържа 500 км по магистралата АТ гуми да ми надуват главата. Както няма да издържа и ремус гърне. Та така.
                    Именно, живот и здраве в джипката ще се вози нов член на семейството ни - Фронтака ще е бебевоз, та затова търся максимален комфорт, а вече след няколко години, живи и здрави да сме, вече ще я превърна в истинска джипка, ще и поръчам ново окачване, гуми поне 33- ки и т.н., но дотогава ще е бебевоз-семейна кола

                    Коментар


                    • #25
                      От: Re: От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшум

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      Зависи за какво я ползва. Аз лично няма да издържа 500 км по магистралата АТ гуми да ми надуват главата. Както няма да издържа и ремус гърне. Та така.
                      Извинявам се, че се намесвам, но ако си карал дизел някога, то шума от гумите няма да ти прави впечатление.
                      В момента карам АТ гуми на бензиново СУВ-че и да ти кажа чуват се, но като си спомня дизела със 120км/ч и хич не обръщам внимание.

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                        По тази и по още няколко причини не карам и дизел. Онова нещо което карам е сув и не става за нищо друго освен за магистралата. Точно за това казвам кой за каквото му трябва. Като порасна за джип ще си купя и гумите ня а да са магистралки. Но докато нямам никакво време за офроуд и карам 99% по магистрали просто не виждам смисъл.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                          За мен, основният недостатък на Пирелито е, че бързо се износиха по външните бордове. Пак казвам- тиха, лека, мазна гума. Ако навърташ по 5-8000 на сезон, въртиш ги по подходящ начин (поне не са с OUTSIDE маркировка) ако... абе, може и да се окаже твойта гума. Просто, не се оказа гумата за Карнавала, това е! На Сорентото му паснаха чудесно Континентал Контакт, които за Карнавала се оказаха провал. Предно/задно/4х4, отворени/затворени полуоси, тегло/мегло, начин на шофиране... За Фронтера- шосейка, вероятно бих взел Пирелито.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #28
                            Re: От: Re: От: Re: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и бе

                            Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                            Извинявам се, че се намесвам, но ако си карал дизел някога, то шума от гумите няма да ти прави впечатление.
                            В момента карам АТ гуми на бензиново СУВ-че и да ти кажа чуват се, но като си спомня дизела със 120км/ч и хич не обръщам внимание.
                            Абсолютно си прав. Когато карам на баща ми санта фе то, което е от тихите дизели "не че съм карал много" гумите са последното нещо което ще чуеш. Същото ми е мнението за бмв 320, което съм карал малко и съм се возил доста.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                              БФГ МТ ми е като симфония в ушите ! Чета темата с любопитство и интерес , с което бих чел и нещо в стил " Търся си Ферари за в гората !" Всяка информация и мнение са ценни макар и за момента да не сме сигурни за какво точно.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Проучване и мнение за най-висок клас, чисто летни, асфалтови и безшумни гуми

                                моите 5ст - Мишлен-ките, които си купих са
                                1. Чисто шосейни
                                2. Съвсем тихи
                                3. Имат предпазен борд за джантата
                                въпреки, че не се сещам къде има дупка /и то на магистрала/, която да повреди джипова гума...
                                Прикачени файлове
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X